Jump to content

virgis807

Nariai
 • Pranešimai

  590
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Visas nario virgis807 paskelbtas turinys

 1. virgis807

  Pliurpalas

  Man ir pasisekė pirma kart gyvenime gavau kompensacija už nieko neveikima skrydi atidėjo 2.5 val kompesacuja 4€
 2. virgis807

  Pliurpalas

  Man ir vis kirba tas klausimas "kas tie vatnikai ?"Jaunystėj teko pasidarbuoti Sibire tai nešiojau vatine striuke ,kelnes vatines ir dar veilokus galvoju galėčiau aš būti "vatnikas" .Bet tautos patarlė sako "Sutinka palei išvaizda palydi palei prota" Tai manau "vatnikai"tie pas kurius vietoj smegenu vata.
 3. virgis807

  Pliurpalas

  „Jei širdyje nėra tėvynės meilės, jei leidi tėvynę niekinti, žeminti, purvinti ir netgi pikdžiugiškai pasijuokti, kai iš Lietuvos tyčiojamasi, tai ko tu vertas, vargšas lietuvi? Tėvynės meilė yra ta pati meilė. Ji yra arba jos nėra“, – kalba profesorius.KAS ČIA PER MEILĖ
 4. virgis807

  Pliurpalas

  O man "vargšui lietuviui"šiandien tai dviguba šventė --karvė atvedė veršiuka,buliuka
 5. virgis807

  Pliurpalas

  Ir Tamsta su šventėm
 6. virgis807

  Pliurpalas

  L.R.
 7. virgis807

  Pliurpalas

  Šiandien skaičiau ,kad Vilniui žmonės jau badauja net meras pagalbos prašė.Ar čia jau svieto pabaiga ar tik sausros padarniai?
 8. virgis807

  Pliurpalas

  Pastebėjau toki dalyka kad gyvenimo lygi ir kokybe pririšam prie ne pirmo butinumo prekiu kainu(šnapses ir cigariuku).
 9. virgis807

  Pliurpalas

  https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2018/07/02/news/smulkaus-ukininko-lauke-akibrokstas-suzinojo-kad-aria-ne-savo-zeme-6825040/
 10. virgis807

  Pliurpalas

  Jau nebevagia o apiplėšinėje
 11. virgis807

  Pliurpalas

  Kas dabar bus https://m.delfi.lt/aktualijos/article.php?id=78459669&com=1&reg=0&no=0&s=2
 12. virgis807

  Pliurpalas

  Ar bent jau esi buves Norvegijoje ar ja pažysti tik iš seralo ?
 13. virgis807

  Pliurpalas

  Tamstai vien rusai vaidenasi štai ka teko pamtyt Oslo orouoste jiem tai rusas nesivaidena
 14. virgis807

  Pliurpalas

  Aš nieko prieš kad drąsūs butu iamžimti tik kažkaip užmirštami nukentėje nuo vienu ir kitu visi buvo liaudies dalis.
 15. virgis807

  frontaliniai krautuvai

  Kaip ir i tema kaip ir ne i tema
 16. virgis807

  Pliurpalas

  Su tokia liaudim tai viskas aišku- jie ligoniai (alkoholizmas -tai liga ).Dar yra ideologiniai ligoniai (čia mano nuomonė) ,kurie apart savo ideologijos nieko nemato ir atmeta bet kokius faktus.Kad partizanai naikino okupantus tai čia faltas ir niekas to nepaneigs ,bet faktą ,kad nukentejo ir nekalta liaudis bandoma nuslėpti .Kodėl?Gal todel kad mes negalime gyventi be šventų.Gal todėl kad būtu lengviau mus valdyti? Keliaudamas po Norvegija nemačiau nei vieno stabo nei vieno kryžiaus .Mačiau tik toki
 17. virgis807

  Pliurpalas

  MG irgi šaunikas https://kariuomene.kam.lt/lt/ginkluote_ir_karine_technika/kulkosvaidziai/kulkosvaidis_mg-3.html reikejo i mokymus važiuoti
 18. virgis807

  Pliurpalas

  Ale kas Tau tokio gerio atsisakytu.. "P.s a kuo skiriasi MG nuo AK?..."---gamybos metais šalis gamintoja taiklumu ir šoviniu kiekiu dėtuvėje(jei apie šaunikus)
 19. virgis807

  Pliurpalas

  Dar prieto pačio tikriausiai "Kęstas"yra vienas išMG akciniku
 20. virgis807

  Pliurpalas

  Geras pastebejimas "Lietuvos pozicija yra tokia .."Kęstas atsovauja Lietuva-t.y.Tave ,mane ir mus visus išskyrus" Valakini".
 21. virgis807

  Pliurpalas

  O tai kuri kontražvalgyba sprendžia ka nužudyti o kam paminklus statyti.Žmogus yra ne tik tas ,kuris sugeba meluoti ir fantazuoti, bet ir tas kuris sugeba pripažinti klaidas ir atsiprašyti ,kodėl sugebejom Žydu tautos atsiprašyti o savu saviem padarytos skriaudos išsiżadam?Kodėl negalima istorijos vadoveliose parašyti frazes " Vykstant partizaninem kovom neišvengta civiliu auku tarp kuriu buvo ir vaikai" Visi norejo gyventi ir visi tapo aplinkybiu aukomis (kaimyno ar partizano pagalba)
 22. virgis807

  Pliurpalas

  O tai kaip sužinoti tiesa jei ji užslaptinta ? O kodel negalima išklausyti tu kurie išgyveno užslaptinta tiiesa.Žmones ,kurie deda paraša po grifu" Sušaudyti be teismo " negali buti didvyriais .
 23. virgis807

  Pliurpalas

  Na va ir balta avelė subliove https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/06/25/news/kandidate-i-prezidentus-a-maldeikiene-prezidentas-neturi-rasineti-laiskeliu-politikams--6748192/ pradės ir vilkai garsiau staugti
 24. virgis807

  Pliurpalas

  Man ir keista ,kai peršamas tik pozityvas nustumiant i šona faktus ir tiesa aš suprantu okupantu naikinima , bet aš nesuprantu vaiku ir tautiečiu žudymo vardan Laisvės.
 25. virgis807

  Pliurpalas

  PRIDEDU KOMENTARA iš po straipsnio-- "Man yra neįdomu ką kalba suinteresuoti asmenys,,kurių daugelis kaip ir aš, Vanago nėra matę nei gyvo,nei mirusio.Faktas yra toks .Jis kovojo už savo Lietuvą,pagal savo tiesos ir laisvės supratimą.Tai gerai ir kiek tai teisinga - ne man spręsti,tačiau nekrepti dėmesio į to meto amžininkės mano babos žodžius,jog dieną reikėjo bijoti vienų,o naktį kitų - verčia suabejoti kovotojų, kaip šventųjų,statusu.Juo labjau Švėkšnos miestelio kapinėse,yra paminklas iššaudytai visai šeimai.Vyriškiui ,moteriškei ir dviems vaikams.Suprantu, suaugusieji buvo priešai,tačiau kodėl vaikai?Kerštas ir neapykanta, be abejo,stiprūs jausmai bet šauti į vaiką neturi teisės ir pats garsiausias pasaulio didvyris.O kaip žinome iš tautosakinės išminties - šaukštas deguto sugadina statinę medaus."
×