Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  633
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ludditas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos r. Indubakiai
 1. TIK EKOLOGISTAM !!

  Avansų nebūdavo, bet kažkurioje taisyklių redakcijoje buvo punktas dėl avanso, pamenu kažkas forume rašė jog ir bylinėtis norėjo, kad avanso negauna. Nzn ar dabar yra šis punktas, bt, kad moka dalimis faktas. Beje už ekstensyvų pievų ir šlapynių tvarkymą šiemet anksti paskaičiavo, pernai į balandį buvo nutesę.
 2. TIK EKOLOGISTAM !!

  Kam jau pervedė išmokas, ar visą sumą gavot? Nes tai kas dabar paskaičiuota tai nlb pusę sumos traukia, čia ko gero avansas.
 3. Zurnalai vedami aviu ukyje

  Taigi sakau tas GAŽ 1 žurnalas visada yra vic'e, jį tereikia tik atsispausdinti. Juk jūsų visi GŽ-2 duomenys, kad ir ranka pildyti vistiek po to suvedami į VIC bazę.
 4. Zurnalai vedami aviu ukyje

  O tai ką ten vesti? Jei pats pildai visus skerdimus, gimimus ir t.t. jis automatiškai pasidaro, kai reikia atsispausdini norimai datai ir viskas.
 5. Už kiek perkate žemę?

  Čia matyt nuo šių metų tokia tvarka, ne spraeitų metų skelbimų nėra.
 6. Už kiek perkate žemę?

  Labai įdomiai čia. Klasikinis biurokratizmo pavyzdys sukurta tokia schema, kad būtų begalė nereikalingo darbo. Hm man laiškas dėl pirmenybės įsigyti atėjo gruodžio pabaigoje, tai ko gero galioja sena tvarka, bet ko gero reiks dar pasitikslinti.
 7. Už kiek perkate žemę?

  Prieš savaitę klausiau, nieko neminėjo, sakė jog išsiimtas leidimas galioja metams. Bet dokumentų kopijas perkamam sklypui kiekvienam reikia pateikti naujas. Apie turimus savo ir giminaičių sklypus pirmą kart girdžiu. Su sutikimu reikia pateikti tik ūkininko pažymėjimo ir 3 metų deklaracijų kopijas. Gal čia kokia rajoninių karaliukų įvesta tvarka ?
 8. TIK EKOLOGISTAM !!

  Skaitau kaip kokią fantastiką :D, sekasi kitiems kolegom.
 9. TIK EKOLOGISTAM !!

  Įdomu kada tokius ūkius sertifikuoja, įtariu daugiausia vasaros pradžioje. Antraip juk reiktų parodyti kur lakai derlių ir pan
 10. TIK EKOLOGISTAM !!

  Kažkaip nesitiki, jog jau paskaičiavo eko išmokas, gal ką maišai? Nes dar net 3 lentelės atidavimo terminas nepasibaigė. Ir kaip tau galėjo išrašyti sertifikatą eko grikiams, jei iš šito posto reiktų suprasti, jog tu jų nenuėmei?
 11. Įranga mėsiniams galvijams

  Dar yra toks dalykas kaip plieno markė. Lytagroj manau kaip S235 aukštesnės markės negausit. naudojant S355 markės plieno vamzdžius tokio pat diametro vamzdis bus gerokai stipresnis nei tokio pat diametro S235, o svoris tas pats. Va taip ir gaunamos lengvos tvirtos tvoros. Nesidomėjau bet beveik garantuoju jog visos Paturų, prancūzų tvoros bus būtent iš S355 plieno markės. Ir teisingai dzipas sako, ovalus skerspjūvis visada bus stipresnis už panašių matmenų stačiakampį.
 12. Mėsinių galvijų tvartai

  Vienas danas Latvijoje pasakė, čia visi tie tvartai ne gyvuliams, o žmonėms, kad jiems būtų patogiau ir nesušaltų.
 13. Sandelys technikai, grudams

  Tai čia jau tokie rimtesni, ne kinietiški. Pamatus darėt ar į gruntą inkaravot?
 14. Mėsinių galvijų tvartai

  Dar variantas ar būtina dengti vsą šėrino taką, gal tik išleisti stogelius iš abiejų pusių
 15. Sandelys technikai, grudams

  Iš kokios firmos pirkot?
×