Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  20
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario lunacy paskelbtas turinys

 1. lunacy

  Šilauogės

  Dėl ko čia šaknys pas jį pradingo? Jau pradedu gailėtis, kad rusų kalbos nesuprantu.. nes kitomis kalbomis nėra tiek informacijos, kiek rusai pateikia..
 2. lunacy

  Pliurpalas

  Aš tai nesuprantu iš viso ką čia veikia forumo moderatoriai ir kaip jie prižiūri šitą forumą, kad leidžia tokias šnekas vedančias į beprasmybę ir kažkieno garbinimą. Ai teisingai, kaip matau pačiam moderatoriui patinka įsikišt į tokias šnekas ... O apie tokių trolių egzistavimą tai geriau jų nebūtų ir jie manau turėtų būti baninami iš forumo be kalbų.
 3. lunacy

  Česnaku auginimas

  Gal galėtum apšviesti kas yra "fertikarines trašos", nes net google paieška nieko neranda.
 4. lunacy

  Česnaku auginimas

  O kartu su mikroelementais ką geriau duoti karbamidą ar amonio salietrą?
 5. lunacy

  Česnaku auginimas

  Mano vasariniai tik kažkodėl pradeda biški gelsti, o gal per daug stresuoju ir be reikalo laistau? Pirmi metai, kaip bandau augint...
 6. lunacy

  Šilauogės

  Ligas irgi galima atmesti šalia prigijo ir auga gerai čia manau kas atsitiko tai pačio kaltė, kad prideramai prieš sodinant nesudrėkinau ir neužteko joms drėgmės. O iškases tai nieko neradau, tik savo pačio bandyma "pradraskyti" šaknis, kuri jau minejau anksčiau.. Manau ir tai dar turėjo įtakos šitam veiksniui. Ir šiaip kažkodėl visa tai pasireiškė tik chandler šilauogėms. O va aplinkui augančios šilauogės kuo puikiausiai atrodo.
 7. lunacy

  Šilauogės

  Bent jau šiuo metu tai tikrai atrodo drėgna žemė tik paviršius biški apdžiuves ryt reikės būtinai likusias tinkamai apmulčiuoti. O manau čia ir bus tas atvejis, kad tinkamai prieš sodinant nebuvo pasirūpinta drėgme, nes visiškai nemirkiau ir tikėjaus, kad pasodinus palaisčius pilnai užteks dregmės, (gyveni ir mokais :D),o dar kitą atveji šiandien pagalvojau, kad šitos šaknis bandžiau praskirti ir gal netyčia pažeidžiau. O pirmoje nuotraukoje galima tikėtis, kad atsigaus ir pradės normaliai augti,? Palyginus su kitomis tai lėtokai auga..
 8. lunacy

  Šilauogės

  Neikeliau nuotraukos rasydamas, nes dar Kaune buvau dabar tik grizau pas senelius... O kada ir kaip tai tiksliai negaliu pasakyti, nes tik savaitgaliais bunu ir tai ne visada. Is pradziu panasiai buvo, kaip ta pirma ir po biski liko tik tokia, kaip antroje nuotraukoje... Tik tiek, kad as ju dar normaliai nepamulciavau, bet dregmes tai tikrai uztenka.
 9. lunacy

  Šilauogės

  O tik pasodinus šilauoges ir palaisčius su kietu vandeniu iš šulinio, kuris nebuvo nusistovėjas galėjo, kaip nors prisidėti prie šilauogių nudžiuvimo? Iš 6 šilauogių tik 3 normaliai prigijo ir sparčiai auga, o 2 biški padžiuvusios, o 1 iš viso beveik be gyvybės ženklų be lapų.
 10. lunacy

  vaismedziai ir vaiskrumiai musu sode

  Gal turite minciu kas galejo nutikti tresnei? Veisles nepamenu sodinau viena jurgita ir kita anta. Visais metais tik lapai budavo be ziedu. Siemet ganetinai gausiai zydejo, bet po nuzydejimo toks vaizdas, kad be gyvybes zenklu. Gal jau laikas iskasti ir nesikankinti?
 11. lunacy

  Lazdynai

  Balticagro, litagra pagal viską turėtų pardavinėti, bet aš šiais laikais tokių tinklapių nesuprantu kur nėra rodoma kaina, o būtina susiekti....
 12. lunacy

  Šilauogės

  Aš perkant irgi panašių mačiau tokių, bet jų teigimu tai ten viskas, kaip ir yra normalu "per mažai vietos vazone arba yra pašales". Pas mane vienos rūšies tik neatsimenu kokios buvo biški iš pažiūros padžiuve kotai, bet pasodinus lygtais atsigauna. O šiaip tai būtų įdomu ką medelynas pasakytu iš kurio pirkai apie šitą situaciją kas su augalu vyksta.
 13. lunacy

  Šilauogės

  Čia yra kažkokie įsitikinimai ar iš tikrųų reikalinga šilauogėms užuovėja? O jeigu jos negaus užuovėjos tai kokių tada rezultatų galima tikėtis, nes mano atveju niekaip nesigavo pasodint tokioje vietoje.
 14. lunacy

  Šilauogės

  Pasiskaites šią temą supratau, kad ir aš klaidą padariau. Aš šiek tiek kitaip dariau kankorėžius ir spyglius (biški ir žolių įsimaišė po to aprinkau kiek pavyko) dėjau į duobės dugną ir užpyliau durpėmis. Durpių nemaišiau galvojau pamulčiuot pušų žievėmis. Sodint nebaigiau, nes neužteko durpių.. Ir biški netyčia nusiaurinau tranšėja keliais cm..
 15. lunacy

  Šilauogės

  Bent jau iš minėto video tai tą dauginimą atlieka liepos mėnesį gal paprasčiausiai nesuspėja augalas įsišaknyt iki lapkričio, gruodžio mėnesio, kad būtų galima augalą laikyt lauko sąlygomis nu čia pabandes nesužinosi visi esame savamoksliai. Dar kol kas man ankstoka galvoti apie tokius ekspermentus, bet pasidomėti įdomu
 16. lunacy

  Šilauogės

  Šiaip tai dar nepasisodines nei vienos šilauogės, bet planuoju. Tai mano suvokimas ir supratimas dar kol kas yra labai siauras, bet sudomino pati tema. Būtų labai įdomu paskaityti šaltinius kuriais remiesi, kad būtinai reikia šildyti iš apačios ir vėdinti viršuje esantį orą. To pačio žmogaus yra sekantis vaizdo įrašas, kuriame pateikia, kokia priežiūra yra reikalinga. Iš esmės mano suvokimu tai viskas priklauso nuo lauko temperatūros čia, kaip jis pateikia nuo -9 iki -17 pilnai užtenka šiltnamyje patalpintus daigus uždengti, o nuo -20 jau, kaip ir šildymas iš apačios privalomas, bet gaila kažkodėl apie vėdinimą, kaip tu minėjai neužsimina. Taip pat jis neatmeta galimybės įnešti daigus į garažą jei jis nėra šildomas ir temperatūrą paprasčiausiai yra palikoma aukštesnė nei 0 ir to pilnai užtenka, kad leistu šaknis ir nenudžiūtų.
 17. lunacy

  Šilauogės

  @vk_ mačiau, rašei, kad tranšėjas kasei 10m ilgio o koki plotį pasirinkai? 0.8m? Ir supratau, kad pagal apsiskaičiavimus ir normalų durpių maišų tūrį neišeitu apsiskaičiuot kiek jų reikės tai maždaug gal atsimeni kiek sunaudojai durpių maišų?
 18. lunacy

  Česnaku auginimas

  Gal kas nors planuojate sodinti vasarinius česnakus ir galėtumet rekomenduoti iš kur įsigyti vasarinių česnakų sėklos? Ir šiaip kokiu laiku žadat sodinti?
×