Jump to content

Tom.

Nariai
 • Pranešimai

  82
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tom.

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1970.06.01

Miestas

 • miestas
  Kaimas

Paskutiniai lankytojai

559 profilio peržiūros
 1. Fendt traktoriai

  kokia kaina už Fendt720 paprašė ? ir kas per komplektacija?
 2. Trašų kainos

  LITAGRA- AMONIO SALIETRA -222 + PVM ( lietuviška) , KARBAMIDAS 230+PVM IMLITEX- AMONIO SALIETRA-222 +PVM ( angliška). KARBAMIDAS 230+ PVM, AMONIO SULFATAS- 177 +PVM ALSA- AMONIO SALIETRA - 225+PVM (rusiška). KARBAMIDAS 220EU + PVM , AMONIO SULFATAS - 168+PVM Atsiskaitymas iškarto. Atidėjimas apie 7-10 eu.
 3. Trašų kainos

  Nuorodą gali numest?
 4. Trašų kainos

  Konkrečiau galima? Firma? Imlitex siulo ; Salietra 225 Karbamidas 231 + PVM už grynus.
 5. grūdų džiovyklos

  Neturiu dar tikslios kainos. Bet už pačią džiovykla prašo 54k (be surinkimo).
 6. grūdų džiovyklos

  Sveiki, domiuosi džiovyklom. Tai kolkas iš šių variantų; 1. Mobili džiovykla. MEPU 365 K (porcijinė) su paaukštinimu 40 kub., katilo galingumas 500kw. 2. Stacionari AGREMO SUP 10 , (porcijinė, bet gali būti nepertraukiamo srauto 11t/h) talpa 34,3 kub katilo gaingumas 830kw. 3. Mobili džiovykla ARSKA SW 430 ,talpa 43 kub. katilo galingumas (6500s modelis) 412kw. Gal kas su šiom džiovyklom dirba ir galėtų daugiau informacijos suteikt? Ar, bent išvardyt +/- ? Į ką reikėtų atkreipt dėmesį prieš įsigijant džiovyklą? Bent jau mano manymu, tai į AGREMO SUP 10 džiovyklos puse linkiu , dėl didesnio šilumokaičio ir dėl paprasto perdarymo į nepertraukiamo srauto džiovyklą (aišku mastant į ateitį). Forumas perskaitytas, reikėtų daugiau informacijos, tokiems dalykams pasidomėti..
 7. Trasos ir ju pardavejai

  sveiki, gal kas domėjosi po kiek salietra ir karbamidas? Imitex siūlo salietra 225 , karbamidas - 231 atsiskaitymas iš karto. (atidėjimas 8-10 eu)
 8. Grūdu kainos?

  Supirkėjam ,tai jau tikrai padidės.
 9. Sandelys technikai, grudams

  Gerai. Bandysim kreiptis.
 10. vaderstad sejamosios

  Taip. Geriau žiūrėkis Horsh arba Bednar sėjamąją.
 11. vaderstad sejamosios

  ~80k +Pvm
 12. grūdų džiovyklos

  sveiki , gal kas domėjotės apie šias ( ALVAN BLANCH) grūdų džiovyklas? Prisegu nuorodą http://www.bokstuva.lt/lt/dziovyklos/alvan-blanch-grudu-dziovyklos/alvan-blanch-grudu-dziovyklos
 13. Pieno kainos

  Kur būtu galima pažiūrėt?
 14. Sandelys technikai, grudams

  Stačiasienis . Tai va,va pas mane visos puspriekabės, tai ir noriu susižiūrėt, kad nebūtų problemų su išpylimu. O kaip su išlieta sienele, ar nebūna prikibę(suplėkę grūdai)? Firma broku nepridarė? ar viskas tvarkingai? savo įranga turi?
 15. Sandelys technikai, grudams

  Sveiki, Planuojamas statyti stačiakampis angaras ~ 1000kv. Gal kas rekomenduotų tikrai gera firmą, kuri tuom užsiima? Bei pasidalintu mintim į ką atkreipti dėmesį, kad išvengti problemų? Pvz. pastato aukštis, durys, vidaus sienelė grūdams , betonavimas, stogo šlaitas, lietaus sistemos. Bei planuojama sandėlį pastatyti valomąja ( viduj ar šalia sandėlkio), būtų įdomu sužinot, kaip su grūdų išpylimu, duobe.
×