Jump to content

Nerijus_

Nariai
 • Pranešimai

  60
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Nerijus_

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Lazdijai
 1. Nerijus_

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  http://old.zum.lt/index.php?1317953979
 2. Nerijus_

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Su šeimos ūkių sąjungos pirmininku Vidu Juodsnukiu kalbėjau. Tai labai užtikrino, kad jau šitiem metam tai iškovojo galimybę pirk dėvėtus traktorius. Matysim kiek tame yra tiesos.
 3. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Kas yra nd siurblys?
 4. Nerijus_

  Apsauga nuo vilku...

  Turiu dėkingą situaciją: avelių nedaug ir suskirstyti aptvarai taip, kad viena atitvėrus, kitus užtvėrus jos vistiek patenka į tvartą. Per laiką kaip vištos jau įpratę nakčiai pareit namo ir miegot savo lovose aišku, per visą vasarą turiu kreikt tvartą, bet manau tai mažiausia kaina už saugumą
 5. Nerijus_

  Apsauga nuo vilku...

  Kolkas su vilkais neesu susidūręs, bet aplinkinių augintojų patirtis byloja, kad su vilku broliškai sugyvent neįmanoma, todėl nuolat galvoju apie prevencines priemones. Ir labai akį patraukė varpeliai, kurių ne kartą esu radęs turguose tarp sendaikčių. Jie pakankamai dekoratyviai ir egzotiškai atrodo... ir kyla keletas klausimų: 1. Ar tas barškėjimas malonus tik mano ausiai ir ar jis neišvarys avies/avių iš proto? 2. Ar tai nebus priešingas efektas pilkiui - ne atbaidys, bet kaip tik trauks...? Pasamprotaukime kolegos garsiai
 6. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Tavo išvardintais atvejais problematiškai dirbtų, bet dirbtų abu cilindrai. Kai atsuku vamzdeli antrojo cilindro, variklis pradeda užgesinėt, atsukus pirmojo, variklio darbas nepasikeičia. Tai kaltinčiau arba siurblį arba purkštuką.
 7. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Sveiki, iškilo tokia erzinanti problema. Užvedus varikli, dirba abu cilindrai. Po maždaug 5 ar 10 sekundžių, nustoja dirbti pirmasis cilindras. Nuspaudus gazo pedalą, jaučiasi, kai pradeda dirbt vėl. Tačiau ant mažesnių apsisukimų nustoja dirbt. Galbūt kažkam taip yra buvę ir išsprendėt? Ar nesukt galvos, imt lauk siurblį, purkštukus ir vežt į gydyklą? Dėkui už atsakymus.
 8. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Tikiuosi, kad ne. Vienas liko sveikas, matyt issisukes buvo, sukau atgal, berods ejo normaliai.
 9. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Gerbiami pupsistai del tam tikros priezasties, nutiko itin negeras dalykas: nukirto smagracio varztus. Ar juos imanoma namu salygom is alkuninio isimt? Varztai itariu neiprasto kietumo..
 10. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Vis gi slapčia tikėjau kad jūs būsite tas forumo dalyvis, kuris atskleis šią paslaptį man ačiū Wydai
 11. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Deja, ne si. Bet aciu uz gerus norus
 12. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Va taip atrodo piloto vieta ir tokio schemos nerandu. Reiks ji uzvest buksyruojant, todel reik issiaiskint kaip ijungt pakilimui rekalinga pavara
 13. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Va va man rodos apie sita kalba, nes dar ant vairo koto yra kazkokia rankena, kuri auksty arba zemyn jungias ir turi 3 padetis.
 14. Nerijus_

  Traktorius T-25

  O taip... dėkui, žiauriai padėjai. Ir klausimų va nebeliko. Prašo atsakinėti tie, kurie tikrai žino. Tenkintų net piešta schema
 15. Nerijus_

  Traktorius T-25

  Sveiki. Gal galėtų kas nors pasidalinti pupso bėgių schema. Reikia to senojo, kur su apvaliu kapotu dar ir man rodos ten 2 rankenos. Ačiū.
×