Jump to content

t-25 moto/val


Recommended Posts

sveiki noriu paklaust kaip susitvarkyt kad rodytu motovalandas ir visus kitus rodmenys nes pas mane stovi horizontalai rodykle ir visks ir nieks neveika. kaip patikrint ar tachometras veikia? :eusa-pray: cia ne mano foto as tik ikeliau kad suprastumet apie ka kalba eina. aciu uz patarimus :eusa-pray:
prie tepalo ipylimo gorlovinos yra prisuktas spidometro trosas patikrink pirmoj eilej ji .Atsuk šarva ir pasuk už troso jei rodykle sujudes tada išsukus trosa užvedus reikia pažiuret ar suka ta dantrateli i kuri isikiša trosas,jei ten nesisuka reikia atsukt tris varžtus ten pat ir pažiuret viduj,jei cia viskas tvarkoj reikia žiuret pati"dziegoriu"jei blogas -Lytagra 85 litai ir tvarka :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu paklaust kaip susitvarkyt kad rodytu motovalandas ir visus kitus rodmenys nes pas mane stovi horizontalai rodykle ir visks ir nieks neveika. kaip patikrint ar tachometras veikia? :eusa-pray: cia ne mano foto as tik ikeliau kad suprastumet apie ka kalba eina. aciu uz patarimus :eusa-pray:
prie tepalo ipylimo gorlovinos yra prisuktas spidometro trosas patikrink pirmoj eilej ji .Atsuk šarva ir pasuk už troso jei rodykle sujudes tada išsukus trosa užvedus reikia pažiuret ar suka ta dantrateli i kuri isikiša trosas,jei ten nesisuka reikia atsukt tris varžtus ten pat ir pažiuret viduj,jei cia viskas tvarkoj reikia žiuret pati"dziegoriu"jei blogas -Lytagra 85 litai ir tvarka :D

aciu uz patarima :eusa-pray: reiks tikrint. o kas yra tas "dziegoriu"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu paklaust kaip susitvarkyt kad rodytu motovalandas ir visus kitus rodmenys nes pas mane stovi horizontalai rodykle ir visks ir nieks neveika. kaip patikrint ar tachometras veikia? :eusa-pray: cia ne mano foto as tik ikeliau kad suprastumet apie ka kalba eina. aciu uz patarimus :eusa-pray:
prie tepalo ipylimo gorlovinos yra prisuktas spidometro trosas patikrink pirmoj eilej ji .Atsuk šarva ir pasuk už troso jei rodykle sujudes tada išsukus trosa užvedus reikia pažiuret ar suka ta dantrateli i kuri isikiša trosas,jei ten nesisuka reikia atsukt tris varžtus ten pat ir pažiuret viduj,jei cia viskas tvarkoj reikia žiuret pati"dziegoriu"jei blogas -Lytagra 85 litai ir tvarka :D

aciu uz patarima :eusa-pray: reiks tikrint. o kas yra tas "dziegoriu"?

:D:D:D:D:D:D tai gi laikrodis na tas kur tau nerodo :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
.Atsuk šarva ir pasuk už troso

Būna, kad trosas pusiaukelėje nutrūksta

jei ponas pasakojate, tai iki galo.

kas yra tas "dziegoriu"?

pirmam temos poste yra nuotrauka su pavadinimu "va"

tai ten pavaizduotas tas "dziegorius"

as pasakoju iki galo o pats neskaitai iki galo....".jei rodykle sujuda"

aciu uz pagalba buvo troselio galia nuliuzes tai pakeiciau trosa ir visks veika kainavo 12,50 :eusa-whistle:

bet moto/h nesisuka jauciu teks pirkt tachometra nauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...