Jump to content

Ką pasirinkti - MB 1100 ar T-150k?


Evvka

Recommended Posts

Sveiki, forumiečiai. :) Taigi, atėjo man laikas nusipirkti gana galingą traktorių ir prašau jūsų patarimo: kas geriau: MB 1100 ( http://www.autogidas.lt/mercedes-benz-22153839.html ) ar T-150k ( http://www.autogidas.lt/belarus-t150-22160349.html ) ? Ačiū už atsakymus :)

ne vieno neimciau. ieskociau pigaus t150 ir deciau mazo varikly :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, forumiečiai. :) Taigi, atėjo man laikas nusipirkti gana galingą traktorių ir prašau jūsų patarimo: kas geriau: MB 1100 ( http://www.autogidas.lt/mercedes-benz-22153839.html ) ar T-150k ( http://www.autogidas.lt/belarus-t150-22160349.html ) ? Ačiū už atsakymus :)

ne vieno neimciau. ieskociau pigaus t150 ir deciau mazo varikly :)

Turiu varianta, - T150 87 metu su maz v6 varikliu, bet suesta greiciu deze, - 7500 Lt... Deze pas ardytojus 1500 Lt... Apsimoka imti ar ne???... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perkant sena inportini traktoriu reik ziuret ar juos kas lituvoj atstovauja kiek zinau MB astovu nera reskes daliu AMEN nebent kas parves po darbymecio ,del 150 daliu tikrai dar ira jos 5 kartus ir daugeu pigesnes dauk ka gali gaut ir uzpuse litro tik negreiciu deze beja man pasvalio meistras atvazeves suremontavo cia bevaldzios zinios papigei uz 3000 ir ji turi buti isimta ir nuplauta isideti irgi pacem kas ta dare zino koks cia reikalas ,sujuo mazesni negu 1ha laukai dirpt irgi sunku bet jai toki perkent tai tik kuo pigeu ir pacem remontuot nes gero tikrai niekas nepardus tik prihimicina kad kuo gereu parduotu ,o kuo pievas tvarkysi jai toki pirksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dono daliu ir nauju ir senu kiek nori cia juk rostelmas gaminys galima sakyt vektor tik skardos ir variklis skires as ju neturiu bet kazkada domejaus nors taip ir nepirkau radau kita varijanta sena joddyra 955 nasumas panasus uz sena dona gal patikimesnis o uz vektor 10 kartu pigesnis :icon-wink:

Per sia vasara perkraciau (apziurejau, bandziau, analizavau) gal 20 ivairiu firmu (gamintoju) kombainu... Tiksliai ZINAU, - Tamstos pasirinkimas TEISINGAS... :eusa-clap: Jei kas manot kitaip vargei ar mane perkalbesit... :eusa-snooty:

Tobulumas paprastume!!!...

Claas kombaino eigos variatoriaus detale (pats domejausi, nes maniskiui buvo luzus), - 3000 LT ir NIEKO NEPRITAIKYSI PIGESNIO, - tuo tarpu John Deree kombainui jei kas toj vietoj ir luztu ka tektu pirkti, - Agrotiekime vakarietiska, - 260 Lt, rusiska (tikrai pritaikytina), - 150 LT... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dono daliu ir nauju ir senu kiek nori cia juk rostelmas gaminys galima sakyt vektor tik skardos ir variklis skires as ju neturiu bet kazkada domejaus nors taip ir nepirkau radau kita varijanta sena joddyra 955 nasumas panasus uz sena dona gal patikimesnis o uz vektor 10 kartu pigesnis :icon-wink:

Per sia vasara perkraciau (apziurejau, bandziau, analizavau) gal 20 ivairiu firmu (gamintoju) kombainu... Tiksliai ZINAU, - Tamstos pasirinkimas TEISINGAS... :eusa-clap: Jei kas manot kitaip vargei ar mane perkalbesit... :eusa-snooty:

Tobulumas paprastume!!!...

Claas kombaino eigos variatoriaus detale (pats domejausi, nes maniskiui buvo luzus), - 3000 LT ir NIEKO NEPRITAIKYSI PIGESNIO, - tuo tarpu John Deree kombainui jei kas toj vietoj ir luztu ka tektu pirkti, - Agrotiekime vakarietiska, - 260 Lt, rusiska (tikrai pritaikytina), - 150 LT... :eusa-shifty:

su tokiu kombainu jau apie 8 metus kuliam ir vargo nematom :) nei dalys baisiai brangios nei meistru reikia ka nors remontuot :) viskas paprasta kaip 2X2 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes irgi 4 sezonus jau sujuo kulem kad paprastas tai tikrai ,daliu jai nekur kitur tai dojuj nors as tik isten ir perku ,nors ten tikrai nepigeuse okai siuomet buvau pirkt ivoriu guminiu kratomos lentos ,lovos,tai ir vadybininkai sake kad tai vinas gereusiu modeliu ;) tik kai jau zemiu virs 160ha turiu galvoja paseta, tai truputi permazas nors prie musu derliu dar sutelpam i rugpjuty ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...