Jump to content

Geriausios pomidorų veislės.


Donatas

Recommended Posts

O kokius pomidorus auginate lauke? Aš galvoju irgi pabandyti lauke pasisodinti kažkiek.

Žiūrėjau ant pakelių, kad būtų parašyta "tinka auginti lauke". Daug tokių veislių. Nieko kažko ypatingo neieškoaju: Polfast H, Polbig, Sbala, Viltis, Šejk.

Mano pažįstami net šiltanmio neturi, prisiaugino galybes. Tik va, nuo rūkų reikėtų pasaugoti, vakarais plėvelę užmesti. Aš taip nedariau, kaimynai darė. Reiks ir man lankų prisidaryti, kad būtų ant ko uždėti.

Skaičiau, kad lauke užauginti pomidorai turi 70 procentų daugiau vitaminių, nei šiltnaminiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

galiu pasakyti bent jau pas mus populiariausias parduotuvej veisles

pirma vieta jau ne pirmus metus neuzleidzia vietos - Tamaris H antra vieta Brooklyn H trecia netgi nelabai isrenku is keliu veisliu(Fantazio H, Arawak H, Sultan H, Delfin H(is mados jau iseina) dar keleta veisliu gan gerai perkamu tik nebeprisimenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
O kokius pomidorus auginate lauke? Aš galvoju irgi pabandyti lauke pasisodinti kažkiek.

tik šiandien aptikau šį forumą ,žiūriu kad čia daug visokių patarimų ir diskusijų, taigi noriu ir aš su jumis pasidalinti savo patirtimi,nes jau keli metai lauke sodinu pomidorus Betalux,labai derlingi ir labai skanūs, labai ankstyvi.Dar labai laukui gerūs yra Sabala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau dabar matau, kad man lauko pomidorai nepasiteisino. Pirma, šiemet vėsi vasara, antra, daržo turiu per mažai, gaila vietos ir trečia, kaimynų bulvės per arti. Kitais metais turbūt nesodinsiu lauke, nes vistiek gerai jiems priedanga būtų. Tai sočiai užteks šiltnamio pomidorų, tik reikia geras veisles pasirinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...