Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

bet gal i sona sudave kita kai prie edziu ejo ar pan ir to uzteko

na gal.nieko da 3 liko tos jau savos pazesiu kaip su tom gausis.su pirktinem nekas is penkiu turetu aviuku dvieju jau ner trecias neisku

Mano manymu, erevedes buvo blogai priziuretos ir atsivede silpnus eriukus. Man buvo panasus atvejas, nes perjauna eriavosi ir eriukui suko galva, bei vaiksciojo kaip rachitas. Tuomet skaiciau jog ten truksta kazi kokiu mineralu, vitaminu ar dar ko, ir gydoma su leidziamais vaistais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet gal i sona sudave kita kai prie edziu ejo ar pan ir to uzteko

na gal.nieko da 3 liko tos jau savos pazesiu kaip su tom gausis.su pirktinem nekas is penkiu turetu aviuku dvieju jau ner trecias neisku

Mano manymu, erevedes buvo blogai priziuretos ir atsivede silpnus eriukus. Man buvo panasus atvejas, nes perjauna eriavosi ir eriukui suko galva, bei vaiksciojo kaip rachitas. Tuomet skaiciau jog ten truksta kazi kokiu mineralu, vitaminu ar dar ko, ir gydoma su leidziamais vaistais.

ir dar toks klausimas kaip suzinot kad avis erynga yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai papriestarausu nes buna kitos lb nezymiai istvinksta (pirmadeles) arba ziurek senos eravedes tesmuo toks patyses lyg ir nieko o ryta jau mekena eriukas :)

nu nesu as tuo tikras tik taip pastebejau ant dvieju saviskiu kur nesenai eriavos buvo matytis tie tesmenukai pas abi ir abi poros dienu begi eriavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš ėringumo nustatymo būdų, tinkamas antroje ėringumo pusėje. Priklaupiate ant vieno kelio, arba tiksliau pakišate jį aviai/ožkai po pilvu ir šiek tiek kilstelit (švelniai) kad pilvas daugiau į šonus pasiduotų. Tada rankomis per pilvo sieną bandote užčiuopti ėriuką(-us). Per žemyn nukarusio pilvo sieną užčiuopti bus sunku. Tik reikia stengtis viską daryti švelniai ir ramiai, kad neišsimestų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip eringumo vienas is budu spresti pagal tesmeni, ypac gerai matosi ant pirmavedziu kai joms pradeda jis augti vadinasi neuzkalnu bus, bet siaip pvz pernai buvo kad vienai aviai tesmuo labai isaugo, sakem jau savaites begyje tikrai bus, tai ja atskyrem ir teko visa menesi laikyti atitverta kol atvede :lol: , tuom tarpu pora aviu spejo ta avi ir aplenkti tame dalyke, nes joms kaip ir buvo cia rasyta tesmuo poros-trejetos dienu begyje isaugo ir atvede eriukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...