Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

gal kas zinot kur galima pigiau rast tinklo aptvarams visa elektrine yranga

Kasmet pavasari vezu tinklinius aptvarus avims is Vokietijos. Pas mane gaunasi 230Lt uz 50m aptvaro. Elektrini piemeni pirkau is Vokietijos uz 350Lt ir nesigailiu, galingas ir patikimas. Ju yra pigesniu ir brangesniu.

o kokio aukscio tas tinklas buna uz 230lt?

Uz 230Lt. 90cm, bet yra 106cm., 112cm., 145cm., 170cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kaip ta viena smeige pasiteisina? pas mane su dviem smeigel ir vertikalus tinklo sniurukai yra plasmases juosteles taip tinklas neitemptas gali buti ir stoves pilnu 90cm aukciu.man sitokiam tinkle yra uzduses nevienas eriukas.

Man viena smeige pasiteisina, nes mano zeme molinga. Dvi smeiges reikalingos minkstoje ir purioje zemeje. Kitos naudos is smeigiu skaiciaus nera. Mano tinklo vertikalus sniuriukai yra tokie pat kaip ir chorizontalus, tik neturi ipintu vieluciu elektros piemeniui. Gal todel pas mane ir nebuvo mirtinu atveju, nes mano tinklas daug saugesnis ir lankstesnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano senieji tinklai toki patys kaip tavo tik su h formos smeigem. o va pernai pagal parama pirkau tuos tiklus kur ausciau buvau rases. taip pat su h formos smeige ir vertikaliais plasmasiukais akys ju didesnes todel eriukai ikisa ir istrauke galvas. kie turi tinklu? as siai dienai 11vnt

Pas mane irgi 11vnt., bet sienet noriu daryti tris ganyklas - avytems, eriavedems ir avinui su avinukais, todel planuoju dasipirkti. O dar kasmet kaimo traktoristai sugeba uzkliuti ir padraskyti mano aptvarus, ir viena aptvara apgadino isipainiojes meskenas, todel reguliariai manau juos atnaujinti. Siemet bandysiu prie piemens su akumuliatoriumi pajungti saules elementa. Gal kas bandete ir galite aprasyti rezultata?

Prisiminiau, pas mane bubo mirtinas atvejis. Tragiskai tinkluose zuvo kiskis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano senieji tinklai toki patys kaip tavo tik su h formos smeigem. o va pernai pagal parama pirkau tuos tiklus kur ausciau buvau rases. taip pat su h formos smeige ir vertikaliais plasmasiukais akys ju didesnes todel eriukai ikisa ir istrauke galvas. kie turi tinklu? as siai dienai 11vnt

Pas mane irgi 11vnt., bet sienet noriu daryti tris ganyklas - avytems, eriavedems ir avinui su avinukais, todel planuoju dasipirkti. O dar kasmet kaimo traktoristai sugeba uzkliuti ir padraskyti mano aptvarus, ir viena aptvara apgadino isipainiojes meskenas, todel reguliariai manau juos atnaujinti. Siemet bandysiu prie piemens su akumuliatoriumi pajungti saules elementa. Gal kas bandete ir galite aprasyti rezultata?

Prisiminiau, pas mane bubo mirtinas atvejis. Tragiskai tinkluose zuvo kiskis :)

Nu man tai nejuokinga. Mes su savo avim ir tinklais išvis išstumiam stirnas, kiškius, briedžius ir kitus iš jų pačių namų, o reikia ir apie juos pagalvoti. Gal yra kokia nors laukinę gamtą tausojanti avininkystė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano senieji tinklai toki patys kaip tavo tik su h formos smeigem. o va pernai pagal parama pirkau tuos tiklus kur ausciau buvau rases. taip pat su h formos smeige ir vertikaliais plasmasiukais akys ju didesnes todel eriukai ikisa ir istrauke galvas. kie turi tinklu? as siai dienai 11vnt

Pas mane irgi 11vnt., bet sienet noriu daryti tris ganyklas - avytems, eriavedems ir avinui su avinukais, todel planuoju dasipirkti. O dar kasmet kaimo traktoristai sugeba uzkliuti ir padraskyti mano aptvarus, ir viena aptvara apgadino isipainiojes meskenas, todel reguliariai manau juos atnaujinti. Siemet bandysiu prie piemens su akumuliatoriumi pajungti saules elementa. Gal kas bandete ir galite aprasyti rezultata?

Prisiminiau, pas mane bubo mirtinas atvejis. Tragiskai tinkluose zuvo kiskis :)

as siemet pirksiu dar 10 vnt. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano senieji tinklai toki patys kaip tavo tik su h formos smeigem. o va pernai pagal parama pirkau tuos tiklus kur ausciau buvau rases. taip pat su h formos smeige ir vertikaliais plasmasiukais akys ju didesnes todel eriukai ikisa ir istrauke galvas. kie turi tinklu? as siai dienai 11vnt

O pagal kokia paramos programa galima tiklus pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kai avys nelenda tai ir paprastas piemens sniuras manau gerai, garantija kad neisipainios ir t.t o beto N kartu pigiau, tik vat su mediniais kuoliukais tikras zaidimas, ar tikrai neblogi tie plasmasiniai kuoliukai su metaline smeige ir serdimi, buvo kazkokiu ten po 3,5 ar panasia kaina, bet pernai pagailejau pinigelio, dabargi del lengvumo ir paprastumo mastau kad gal reiktu prie ju prieiti vis lengviau nei medinius sukalti o poto israuti :lol: o dar tu vinuku kalinejimas, o plastmasiniame iskart kelios pozicijos uzkabinimui paruostos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kai avys nelenda tai ir paprastas piemens sniuras manau gerai, garantija kad neisipainios ir t.t o beto N kartu pigiau, tik vat su mediniais kuoliukais tikras zaidimas, ar tikrai neblogi tie plasmasiniai kuoliukai su metaline smeige ir serdimi, buvo kazkokiu ten po 3,5 ar panasia kaina, bet pernai pagailejau pinigelio, dabargi del lengvumo ir paprastumo mastau kad gal reiktu prie ju prieiti vis lengviau nei medinius sukalti o poto israuti :lol: o dar tu vinuku kalinejimas, o plastmasiniame iskart kelios pozicijos uzkabinimui paruostos.

tie kuo;iukai kur buna prie tinklo buna plasmasiniai tusciaviduriai tik smeige metaline padaryta is sparines vinies. o tie lur sakai po 3.5 balti lenkiski lb neatsparus linkimams an kampu juos geriau nedeti nes jai biski itemsi tinkla kampinis visa laika palinksta o gaves saules jau nelab issitiesina. as pagal pusiau naturini ukininkavima perku tinklus kirpimo masineles ir kirpimo masineliu asmenu galandinimo irengima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kam taip buvo? eriavede 6metu senumo, eringa labai labai stambi. iki eriavimosi dar manau apie 2-3sav. o jau antra diena pradeda nukritineti nuo koju. vakar vet. gyd. suleido vitaminu. duodu puiku siena (rankom plautas tai visos zoleles dobilai su lapukais ir t.t.)avizas druska vandeni runkelius.kartais semenu isspaudu po truputi. gal dar ko duoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...