Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

didesnis tikrai jis , nesakau kad labai, bet jauciasi ypac motoras dirba visiskai kitaip nei 20-22  , mase didesne jo nei situ, del sedejimo vietos sunku pasakyt niekad apie tai nepagalvojau :)  nors sedines ju reguliuojamos plius minus , kita vertus jei jau kojos baisiai ilgos tai maciau yra orines traktorines sedynes kur minksciau ir auksciau sedi, ten nuo 300lt agrotiekime 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didesnis tikrai jis , nesakau kad labai, bet jauciasi ypac motoras dirba visiskai kitaip nei 20-22  , mase didesne jo nei situ, del sedejimo vietos sunku pasakyt niekad apie tai nepagalvojau :)  nors sedines ju reguliuojamos plius minus , kita vertus jei jau kojos baisiai ilgos tai maciau yra orines traktorines sedynes kur minksciau ir auksciau sedi, ten nuo 300lt agrotiekime 

aiskumelis.dekui uz info,jei rimtai susidomesiu-pasuksiu i tel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gal svarbiause kad rycegas begiu nebutu tarp koju, mano hinomoto tai sunku ir lipt ir islipt nes visi rizegai per viduri po kojom 

ryciagas kas be ko neturi but tarp koju,bet kai per bet kuria duobute dauzai kojas i kampus visus,tai komforto taip pat nesuteikia,ypac kai atidirbi visa diena neuzgesines traktoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ugis 193cm ir bevargo telpu i isek Tu-167 o kai ieskojau traktoriuko teko pabandyt kubota aste-17 tai kojos po vairu netilpo. Manau kad reik isbandyt pries perkant ir tiek..

iseki tu 15 ir iseki tu 17 tai nefaina kad tarp koju rycegai o vietos bent mano nuomone maziau nei janmaruose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai pagalvot tai ne givent traktoriuke reikia. Apie konforta pasketinei vietoi galvociau. Cia gi minitraktorius o ne bmw :)

sutikciau,jei sedetum per savaite 3 val.,o kai sezono metu issedi nuo ryto iki tamsos,ir taip kelias savaites,tai tas vietos trukumas paskui ilgai atsiliepia,ir cia kalba eina ne apie komforta,o apie paprasciausia normalu sedejima savo darbo vietoje,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iseki tu 15 ir iseki tu 17 tai nefaina kad tarp koju rycegai o vietos bent mano nuomone maziau nei janmaruose

Na rycegai tik 2 qvatro ir darbinio veleno. Qvatro per metus gal kokius 3-4 kartus jungiu o darbini ijungt isjungt netgi patogiau.. Del yhamar nieko pasakyt negaliu nes neteko pavairuot..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sutikciau,jei sedetum per savaite 3 val.,o kai sezono metu issedi nuo ryto iki tamsos,ir taip kelias savaites,tai tas vietos trukumas paskui ilgai atsiliepia,ir cia kalba eina ne apie komforta,o apie paprasciausia normalu sedejima savo darbo vietoje,

tokiu atveju reik rimtos technikos , su ac, radija , rimta sedyne orine , kabina 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia paprasto minitraktoriaus,kuriame normaliai gali atsisest,o apsildymas ir kondicionierius beveik pas kiekviena yra nemokamas ir veikia kiaura para...DDD

del sildymo su tamsta nesunku, kai pasisildai tai ryte neprisimeni kur traktorius paliktas ir labai jau vagos kreivos buna o ir darbas metamas net neipusejus :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Doncius o buna mazam traktoriuke dauk vietos? :) zinau kad KIOTI traktoriai patogus bet jie didesni.

del KIOTI nezinau,bet kubota saturn tai tikrai erdviai sedi,vakar dar buvau i yanmar f215 ilipes,tai sedet visai gerai,tik va ilipt ir islipt labai nepatogu,kazkaip pas juos sparnai labai i prieki isnesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...