Jump to content

algis123

Nariai
  • Pranešimai

    503
  • Prisijungė

  • Lankėsi

  • Laimėta kartų

    1

Atsakymai kurių autorius algis123

  1. Sveiki, traktoriukas t25.

    Sukant alkūninio veleno škyva, žymai t2 pasiekus matavimo skardelės  išpjovą, pirmame plunžeryje turi pasirodyti kuras. Pas mane kuras pasirodo prasukus dar apie 1,7 cm, kas sudaro apie 9 laipsnius degimo vėlavimą.  Kyla klausimas ar gali tiek daug vėluoti degimas, ar tiesiog škyvas yra blogai pridėtas. Traktorius šaltas kuriasi sunkiai, "putojasi " baltais dūmais,  prasidirbęs ant lengvų apsukų šiek tiek meta mėlyną dūmą

  2. Kadangi teko atidarinėti greičių dėžę, tai nusprendžiau ir ją persirinkti, nes nebuvo 1,3 pavaros, aplamai labai sunkiai junginėjosi pavaros ir buvo didelis dėžės kaukimas. Išardžius dėžę paaiškėjo, kad reverso laisvumas 9mm, pirmos penktos pavaros krumpliaratis "nuėstas". Pakeičiau krumpliaratį, plokštelių pagalba sumažinau reverso laisvumą. Dabar pavaros yra visos, važiuojant persijungia lengvai viena ranka (anksčiau dviem vos įsijungdavo), bet kaukimas nedingo. Vienintelė vieta kuri liko nesutvarkyta dėžėje tai pagrindinio veleno laisvumas. Dėžę tvarkiau neperskiedęs traktoriaus ir nenuėmęs kabinos, todėl nebuvo kaip prie jo prieiti. Ar gali dėl velenėlio laisvumo atsirastis toks kaukimas.

  3. Sveiki. Keičiant stabdžių juostas pastebėjau, kad juostos tepalinos. Todėl teko nuimti rato pavarą su rankove. Pasirodo tepalą praleidžia salnikas esantis dangtelyje ant greičio dėžės. Bet iškilo tokia problema, varžtai kuriais yra priveržiama rankovė prie greičių dėžės. Su viršutiniais viskas gerai laikosi tvirtai korpuse, o apatiniai yra visiškai laisvi ir smenga į greičių dėžę. Kas čia per pokštas?

  4. Sveiki, kolegos, papumpuojant kurą, su rankine kuro pompa labai taškosi kuras, čia dar būtų pusę bėdos, bet dabar pradėjo ir ora patraukti į sistemą, kai traktorius nedirba. Galvojau išardysiu tą pompą ir pažiūrėsiu kas ne taip, bet ją atsukus neradau jokios guminės tarpinės, tai taip ir likau  nesupratęs kas ne taip, nes tikėjaus kad bus kokia tarpinė sudilus, bet kad jos išvis ten nėra. Gal kas pasakysit kaip ten ištikrųjų turėtu būti ir ką daryti.

  5. 3 minutes ago, manttys said:

    ne kuris palaikytų, o kuris neleistų viršyti tam tikros ribos. slėgį palaiko tik kompai ir elektriniai motorai, kurie reguliuoja srautą pagal sekcijų kiekį ar greitį..

    čia kaip oriniai stabdžiai, pumpuoja iki 7 bar, o po to atsidaro vožtuvas ir eina oras laukan, nors pompa dirba nuolat. tai čia panašus principas dėl maksimalaus slėgio.

    Ta ir turėjau mintį tik netaip išsireiškiau

  6. 57 minutes ago, manttys said:

    pasvalio agrodileryje,

    http://www.agrodileris.lt/lt/skirstytuvai-reguliatoriai/5703-pagrindinis-voztuvas-PT1856.html

    ik čia komplekte su pagrindiniu kranu, tau jo nereikia, bet reiktų į vietą savo paskirstytoją nusivežti, nes perėjimai visokie, gal ką pritaikysit..

     

    Dėkoju, mintį supratau, reikalingas reguliatorius, kuris sugebėtu tiksliai palaikyti užduotą spaudimą. Reiks paieškoti arčiau namų (Žemaitijoje).

  7. 10 valandas ago , manttys said:

    tau reiktų į magistralę tokį įsidėti, nustatytum ant 3 bar ir daugiau neviršytų prie jokių apsukų.

    http://www.aragnet.com/VediMacro/EN/246/products/?PRD=95963

    manyčiau, kad tavo rankenlėlė prisuka srautą ir tiek (pamažina palaidumą), taip mažiau paduodama skysčio, purkštukai be problemų išpurškia ir slėgis nesusiaro didelis, kai duodi gazo, siublys pradeda labiau stumti skystį, jo daugiau prateka pri tavo nustatytą skylę ir purkštukai jau nebe taip gerai tvarkosi, pradeda kilti slėgis šlangose. 

    Mehaninis vožtuvas, kurį aukščiau įdėjau, turėtų nukirsti viską kas virš nureguliuoto sklėgio ir nukreipti į bačką

    Manau kad jis man tikrai turėtu padėti, tik kur jį galima įsigyti?

  8. Yra mechaninis slėgio reguliatorius, tokia sukama rankenėlė, kuo labiau prisuki tuo didesnį slėgį paduoda, kai atsuki slėgis krenta. Kažkaip galvojau, kad jis turėtu palaikyti pastovų slėgi nepriklausomai nuo sekciu kiekio ir apsuku greičio. Pas mane labai specifinis purškimas, nes laukeliai nedideli ir jei pirmyn ir atgal nuvažiuoji 12m purkšdamas tai trečias važiavimas gali buti 6m arba net 4m pločio ir uždarius sekcijas tuoj sukyla spaudimas, taip išpurškiu jau visai kita kieki chemijos. Reikia pritaikyti kažkokį tai tikslu reguliatoriu kuris sugebėti perteklių gražinti į bačką.

    P.s. buvo noras sudėti kraniukus kas 2 ar 3 purkštukai.

  9. Sveiki turiu paprasta lenkiška 400l 12m purkštuvą, pirkau ne naują. Purškia tolygiai nepulsuoja, išpurškia atitinkamus kiekius pagal purkštukus ir spaudimą. Tačiau iškilo toks klausimas ir nežinau ar čia pigaus purkštuvo specifika ar gedimas. Sąkykim nustačius tam tikras siurblio apsukas ir sureguliavus 3a spaudimą, purškia taip kaip ir priklauso, bet jei pakeliu siublio apsukas, ar sakykim uždarau vieną iš sekcijų, tai iškart sukyla spaudimas. Kaip čia yra, ar reguliatorius nesusitvarko, ar tiesiog kaip minėjau čia tokia pigaus purkštuvo specifika.

  10. Braškės 
    Pilkasis kekerinis puvinys (Botrytis cinerea
    Šviesmargė (Mycosphaerrella fragariae
    Miltligė (Sphaerotheca macularis
    Braškių juodoji dėmėtligė (Colletotrichum acutatum)

    Norma: 1,8 kg/ha Signum. 
    Rekomenduojamas vandens kiekis – 500-1000 l/ha. Vandens naudoti tiek, kad purškiant būtų gerai padengiamas lapų ir uogų paviršius. Purškiama profilaktiškai 7-14 dienų intervalu nuo žydėjimo pradžios iki dauguma vaisių tampa baltos spalvos (BBCH 60-81). 
    Didžiausias purškimų skaičius - 2 
    Paskutinis purškimas iki derliaus nuėmimo - 3 dienos

  11. sveiki kas koki substrata naudoja daigu auginimui indeliuose?gal kas kokiu patarimu kokiu turite, pirma kart meginsiu prisiaugint daigu i indelius, bet nerandu tinkamiausio substrato braskem.

    As pernai naudojau SoliFlor (tiksliai pavadinimo nepamenu) Profi2. Skinant sia vasara pirma derliu, kereliai is indeliu buvo nepalyginamai didesni ir tvirtesni, taciau yra neatsparus posaknio ligoms
  12. Gal kas patarsite kaip tinkamai nupurkšti česnakus. Noriu purkšti npk su mikroelementais, bet problema kad nukrites lašelis nesilaiko ant lapo. Nupurškus perbraukiu per lapus, o jie visiškai sausut sausutėliai. Kai nupurškiu braškes tai akivaizdžiai matosi kad purkšta.

  13. Visas ciklas vyksta keturis metus ir kas blogiausia kad kiausinelius sudeda vienais metais o lervos issirita tik kitais. Galima kaip kolega sako arti ir taip lervas isversti i pavirsiu, bet jei augalas pasodintas daugiametis kaip pav braskes tai lervu sunaikinti nera jokiu sansu. Man taip 0.3 ha braskiu sunaikino

×
×
  • Create New...