Jump to content

Klausianti

Nariai
 • Pranešimai

  3
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Klausianti

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Marijampolė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klausianti

  Eržilo kastravimas

  Atrodo lyg nesat girdėjęs apie kastravima, dauguma kas turi eržilus ir nesiruošia jų naudot kaip reproduktorių kastruoja vien dėl to nes būna ramesni. Maniškis ponis pirktas vaikams joti, bet kandžiojasi kaip pasiutęs ir auklėjimas nėkiek nepadejo, tai pat yra vyresnio amžiaus poni kumelaite kuriai visai ne tie metai kergtis, o parduot neivieni nesinori. taigi kastravimas tikrai apramintų nuo pabėgimų pas kumeles, kandžiojimosi ir t.t
 2. Sveiki, norėčiau daugiau pasiklausinėti dėl poni eržilo kastracijos. Gal kas neseniai kastravot ir žinot kokia kaina poniui? Geriau kviestis veterinarą į namus ar vežti poniuką į klinikas, ir kodėl? Kokie pavojai gali būti po kastracijos? Ar nepervėlu kastruoti penkiametį eržilą?
 3. Sveiki, esu čia naujokė, turiu nemažai klausimų apie ponių auginimą ir priežiūrą. Taigi truputį papasakosiu gal. Pirma poniukę isigijau pries 6 metus, ji turi laminita. Antra poni isigijau daugiau nei pries metus,erziliuka, 3 metų(dabar 4) abu juos apsijojau, viskas gerai, poniai ramus. Pries beveik 2 menesius atsirado naujagimis-erziliukas. Dabar turiu 3 ponius. Tai bent kiek aprašiau ką turiu ir noriu paklausti: Nuo kiek laiko reikia pradėti tvarkyti kanopas kumeliukui? Kada pirma karta duoti vaistus nuo kirminu? Kaip ir kada pratinti kumeliuka prie kantaro ir vedžiojimo?
×
×
 • Create New...