Jump to content

bautronis.andrius@gmail.co

Nariai
 • Pranešimai

  4
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie bautronis.andrius@gmail.co

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Ariogala

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bautronis.andrius@gmail.co

  triušių miksomatozė

  Sveiki, artėja pavasaris. Planuoji skiepyti savo turimą triušių fermą. Skiepyti planuoju nuo miksomaktozės ir maro (dvivalente). Noriu išgirsti jūsų paratimą. Pas mane yra įvairaus amžiaus triušių, kad skiepyti galima nuo 2,5 mėn tai žinau, tačiau ar galima skiepyti besilaukiančias ir žindančias pateles????
 2. bautronis.andrius@gmail.co

  Kergimas

  Sveiki, Noriu išgirsti jūsų patarimą. Gal teko susidurti su tokia situacija. Triušė puikiai leidžiasi, patinas krenta pora kartų (patinas patikrintas, turi jau pridaręs vaikų). Po 4 dienų dedu patelę pas patiną, o ji vėl leidžiasis su azartu. Ar gali būti, kad leidžiasi, o pasilikus po pirmo leidimo? Ir su kitom panaši situacija..... Niekada seniau netikrindavau. Pasitikėdavau. Palikdavau savieigai. Paskaičiau forumiečių, kad reikia tikrinti, o dar net išsigandau, kad kiek kartoju, tiek leidžiasi...
 3. bautronis.andrius@gmail.co

  Kergimas

  Hylas netinka?
 4. bautronis.andrius@gmail.co

  Kergimas

  Sveiki. Esu pradedantis. Šalia "kaimietukų" įsigijau hilų veislės patelių. Šiuo metu joms 2,5 mėn. Kada galiu jas kergti? Ar geriau kergti su hilų veislės ar kergti su kaimietuku. Tikslas mėsos kiekis ir prieaugis.
×