Jump to content

drapox

Eilėje elevatoriuje

Copyright

© drapox

Albumas

drapox foto

· 14 nuotraukos
  • 14 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 14 image comments


Recommended Comments

Idomu ar ši ūkininkaitė moka vairuoti traktoriu?

Tik nepagalvok nieko blogo, klausiu tik iš idomumo :)

Per keletą metų išvežus per 2000 t grūdų, pasėjus gal kokius 300 ha, aparus irgi gal panašiai, skutimai, kultivacija..., nu ir šiaip dar vieną kitą darbelį, tai net nežinau kaip čia pasakyti moka ar ne, pats nuspręsk. :)

Nuoroda į komentarą

Na tada tikra profė jinai šioje srityje ;)

O klausiu dėl to, nes pernai Lino agro punkte Pasvalyje mačiau kaip viena mergina su 93* fendt'u atbulomis stumė 'furine' nekaiščiuota priekaba + pilna grudu, tai visi aplinkiniai tarp kuriu ir aš - likom apšale :)

Nuoroda į komentarą

Lyg ir nesu feministas, bet nelabai suprantu tavo nuostabos priežasčių. Gal tau atrodo, kad moterys mažiau smegenų turi ar jų kiekis priklauso nuo plaukų spalvos, nes mano nuomone tai visai priešinga paskutiniu laiku pasidarė žiūrint į daugumą mūsų jaunimo vyrijos. Vien bambaliniai buduliai nesugebantys net auto normaliai vairuoti, žinantys tik kad yra toks akseleratorius, o apie vairavimą neturintys žalio supratimo, o įsivaizduojantys kad jau gimė ralistais.

Nuoroda į komentarą

Nu nebe tie jau traktoriai, kai iš traktoriaus kabinos išlipdavai žmogus kaip iš anglies šachtos. Jokios nuostabos man nekelia moteris už vairo, ar tai auto ar fūros ar traktoriaus. O jei ir toliau visa jaunoji vyrija bus ''nelaikanti šlapumo'' ir todėl atseit negalinti tarnauti kariuomenėj, tai ir moteris su automatu nebus nuostaba manau. Pamenu sovietmečiu ruskyne daug moterų buvo ne vien vadovėmis, bet vairuodavo krovinines ir net traktorius. Todėl kad vyrai ten buvo vien lepšiai, tinginiai, nu žodžiu lodary, tunijacy, aukoholiky. Panašu kad šiandieninė Lietuva baigia iki to dasigyventi.

Nuoroda į komentarą

nieko nestebina moterys, bet tokios nenoreciau tureti. Kodel? nes tada tektu man pietus jai gaminti, o gaminti nemegstu :D o kas del kabinu taip juk ne jumze kokiam sedima ar t40 kad tepalai karsti i veida spjaudytu :D pas mus kaime viena ir aria ir seja su tevuku, bet man jinai lb jau vyriska atrodo :) peciai kai pas meilutyte :) bet siaip padori normali mergaite :) kas apie traktoriu, tai ar bedos su deze nekamuoja?

Nuoroda į komentarą

Valgyt gamina puikiai. :)

724 kol kas absoliučiai jokių problemų neturėjo , net smulkių, nekalbant apie dėžę.

714 jau 9300 MV dar dėžės ir variklio problemų nebuvo. Kelis ten kartus dabar nusispiaut reikia pamiršau? :)

Nuoroda į komentarą

pjauna ir dar kaip 900 serijos grupioko tevas turi tai deze n kartu perrinkta ir remontuota.

Vario dėžių neperrinkinėja ir neremontuoja o keičia į naujas. O ką ten su tom senom gamykloj daro jau mes nežinosim. O jei kartais kas patys vario dėžes remontuoja, tai čia jų ir problema o ne traktoriaus.

Nuoroda į komentarą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti
×
×
  • Create New...