Jump to content

Skysto meslo salinimas


Akėčius

Recommended Posts

Suprantu, kad jei būtų šienainis nesmulkintas ir nemažzis gabalais, tai gal ir realu, kad uzikimštu, bet dabar visas šienainis yra smulkintas, ir jo tikrai mažai pakliuna į mėšlą... na be viso to, deklaruojama, kad siurblys yra su integruotu šiaudų smulkintuvų, tad visai neaisku, ka jis smulkinina? Beto visai nepanašu, kad mėšlas būtu pertirštas. Jau kelis kartus buvo taip, kad siurblys pradėjo labai sunkiai sukti i beveik tuščią duobe pripylus 10 kubu vandens.... Na nežinau, man kažkaip nesitiki, kad čia problėma yra mėšlo sudėtyje. bet ir nebėra minčių kodėl jis taip sunkia sukasi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jeigu net vandeni sunkiai pumpuoja, tai jau gedimas siurbli yra. Pas mus siurblys skysta mesla i 5 metru toli pucia, o jei jau labai tirstas tai is vambzdzio tik islindus krenta zemyn. Tuo labiau jei pas tave su smulkintuvu, kreipciausi i ta firma kur pardave.

taip ir aš isivaizduoju, kad turi pompuoti, nes mėšlas be problėmu išsitraukia su vakumyniu gavnavozu, ir tikrai neatrodo tirštas, nes kai išjungi siurblį, tai iš vamzdyno gryžta kunkuliuodamas... Ai firma jau keikesi, o ir aš keikiu siurblį, pastarajį karta kai iškėlė ir išardė, man paskambino, kad rado jame šlangos galą, o kai jį parodė man, paėmė juokas, tai buvo 4,5 cm ilgio ir 2 cm storio kažkokia pasmasinė nuolauža. tao manau čia tikrai ne priežastis užstrygt. Na jie ta siurblį ceche sako pajunge suka gal valanda, ir ji puikiausia sukasi, bet ileidus i tuščia duobe, ir pripylus vandens, pasisuka maišymo rėžime gal pora minučių ir tada kalis kartus sudejuodamas sulėtina apsukas ir sustoja todėl kad išmeta automatą(kurį jau keitė gal tris kartus, nes sakydavo, kad beda jame)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jeigu net vandeni sunkiai pumpuoja, tai jau gedimas siurbli yra. Pas mus siurblys skysta mesla i 5 metru toli pucia, o jei jau labai tirstas tai is vambzdzio tik islindus krenta zemyn. Tuo labiau jei pas tave su smulkintuvu, kreipciausi i ta firma kur pardave.

taip ir aš isivaizduoju, kad turi pompuoti, nes mėšlas be problėmu išsitraukia su vakumyniu gavnavozu, ir tikrai neatrodo tirštas, nes kai išjungi siurblį, tai iš vamzdyno gryžta kunkuliuodamas... Ai firma jau keikesi, o ir aš keikiu siurblį, pastarajį karta kai iškėlė ir išardė, man paskambino, kad rado jame šlangos galą, o kai jį parodė man, paėmė juokas, tai buvo 4,5 cm ilgio ir 2 cm storio kažkokia pasmasinė nuolauža. tao manau čia tikrai ne priežastis užstrygt. Na jie ta siurblį ceche sako pajunge suka gal valanda, ir ji puikiausia sukasi, bet ileidus i tuščia duobe, ir pripylus vandens, pasisuka maišymo rėžime gal pora minučių ir tada kalis kartus sudejuodamas sulėtina apsukas ir sustoja todėl kad išmeta automatą(kurį jau keitė gal tris kartus, nes sakydavo, kad beda jame)

Ar nebus pats paprasčiausias variantas - guoliai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 7 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...