Jump to content

vaidas.p

Nariai
 • Pranešimai

  1.235
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

vaidas.p paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 14

vaidas.p paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie vaidas.p

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1974.04.19

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://www.betonvibra.lt/

Miestas

 • miestas
  Šakiai
 1. niva bedos

  Paskaičiau paskutinius postus ir galiu iš patirties , dar iš kolūkio laikų ..... Ne loterija NIVA - tik tarpinė ..... Tikrai neidavo naujas pirma sezoną - sureguliavimas , gamintojo klaidų šalinimas .....Išsedėdavom juose po du mėnesius , gal jau labai lepųs pasidarėm kad sąlygų ypatingų reikia .
 2. niva bedos

  Toks pats stovi prie variklio visai hidraulikai . Vairui atskiras po kabina . Keturkampa dėžutė su šlangų pajungimais . Viename šone yra šriubukas ant 12 rakto berods . Dar nejudinti būna užbliombuoti .
 3. niva bedos

  Taip vadinam , kai bakelyje užkrinta kas nors ant paėmimo vamzdelio ir nepaima tepalo . O tai vožtuviuka po kabina sukinėjai ?
 4. niva bedos

  Paveržk vožtuvą po kabina . Pradžiai puse eilės , stebėk kas darosi , nepersistenk , nes pradeda šlangas plėšyt . Būna vožtuvas išsiplakęs ir veržimas nepadeda jį keist reikia . Jei tvarkingo vožtuvo paveržimas nepadeda , lieka siurbliukas , arba "varlė" bakelį ant vamzdžio paėmimo tupi .....
 5. Kitkiniai presai

  Sveiki . Įsigijau presa INTERNACIONAL 435 . Be abejo teks remontuotis . Kur yra laužynų ardančių būtent presus , nes naujų detalių tokiems tikrai nebegamina . Pas Lenką mačiau tik adatų .
 6. PUSKACIUS

  Noriu paklaust - belaruse teko kada sėdėt , ar tik iš knygų ?......
 7. GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  Prie viso to dar norėčiau priminti , kad ir benzinas atitinkamas turi būti .
 8. PUSKACIUS

  Tai knopke spausi - nviskas tvarkoj , o pajungsi per rele tai jau magneto ritė sudegs ......? O šiaip šitas laidelis turi būti pajungtas prie pavarų svirties daviklio .
 9. Pliurpalas

  dėl visko rusai kalti .......
 10. PUSKACIUS

  Matau , kad per dauk sudėtinga.... . Pradėkim nuo pradžių - Kaip užgesinamas puskačius užsivedus varikliui ?
 11. PUSKACIUS

  Idekim dioda .....
 12. PUSKACIUS

  O pas jus puskacius visą laika kartu su varikliu sukasi ? Na pas mane tai ne - reikalingas tik varikliui užvest .....
 13. Pliurpalas

  Tokių įmonių viena iš dešimties bendrame Lietuvos kontekste .... Darbdaviai turi savo kredo - kur tie cholopai dings , neemigruos juk visi , o mokesčius mokėt vistiek visiems reikia , o ir valgyt norisi ..... Vėl apie tikrą Lietuvį papasakojai - " vienintelis gauna ......." . Kodėl ne už visą kolektyvą . Jaunimas vis dar laksto vakarų kryptimi . Pasekmės jau jaučiamos pasižvalgius į mokyklas , o juk tai būsima mokesčių mokėtojų karta . Kokia vėl šlykšti propoganda dėl darželių trūkumo - visi tikriausiai pamena kaip darželiuose dviem aukštais lovos buvo , o dabar tam tikra kvadratūra kiekvienam vaikiukui priklauso , štai jum ir perpildymas .....
 14. PUSKACIUS

  Dviračio išradinėjimas prasideda ..... Magneta nustoja veikt užtrumpinus tą laiduką į mase - niekas tikriausiai nesiginčija .... Paimam paprastą lempų įjungimo rėle mechaninę 4 kontaktų . Relės ritę prie generatoriaus išėjimo ir prie masės , relės kontaktus prie magnetos gesinimo ir masės ... Užsivedus varikliui , pradės veikt generatorius , užmaitins rele , relė užtrumpins kontaktais magneta . Štai jums ir automatika , jeigu jau taip reikia .
 15. MTZ variklio remontas

  Draugelis dirba lukoilo degalinėje . Užklausiau kartą - filtrus kolonėlių patys keičiat , ar meistrai atvažiuoja ?... Kokius filtrus , sako , seniai jie ten išmesti , nes 2 kartus per mėnesį užsikiša , o jie nepigūs .....
×