Jump to content

napoles

Nariai
  • Pranešimai

    5
  • Prisijungė

  • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius napoles

  1. Buvau šią sav. į gringrasą užsukęs, kaip tik mačiau latvis nuo daugpilio pasikraudinejo tokį pat yanmara 215

    Įdomumo dėliai užklausiau ką suderėjo, minėjo vienuolika su trupučiu, tai kaip ir manau permokėsi

    smarkiai pirkdamas pas tą perekupą.

    Esu girdėjęs, kad jis pagrinde mašinas stumdo aikštelėse, tik su tom biznis sunkesnis, tai metėsi prie japonų.

    Mum pasirodė, kad kaina normali, nes traktoriaus stovis tikrai geras. Buvom ir litechnijoj, ir kretingoj, tai už tokią kainą nieko panašaus neturėjo. Litechnijoj už 16,5ag yanmarą prašė 13500lt, kurio stovis atrodė žymiai prastesnis, skardos parudijusios, padangos suskeldėjusios. Kretingoje buvo neblogų variantų, bet galingesnių traktorių kainos nuo 18000lt.

    Ir ar tikrai jis perekupas ar tik gandai? Jeigu perekupas, tai iš kur perka tuos traktorius? Gringraso? Sakė lapkričio mėnesį jis turės virš 20 traktorių, tai gal tiesiogiai importuoja.

  2. Sveiki,

    Kreipiuos į japoniukų savininkus ir į tuos, kurie gaudosi technikoje. Turiu išsirinkti vieną traktorių iš dviejų, kurie turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Todėl būčiau dėkingas jeigu pasidalintumėt savo nuomonėmis ir palengvintumėt apsisprendimą.

    Traktorių specifikacijos:

    Traktorius Nr.1 Nr.2

    Arklio galios 18ag 21ag

    Pagaminimo metai 2000 – 2003 1987 – 1992

    Motovalandos 480h 876h

    Frezos plotis 150cm 140cm

    Svoris 1250kg 900kg

    Vairo stiprintuvas Yra Nėra

    Kaina 15000lt 16000lt

    Pirmojo pliusai: naujesnis modelis, pagaminimo metai, mažiau dirbtas, sunkesnis, vairo stiprintuvas. Minusas, kad mažiau arklio galių ir plati freza - 150cm, klausimas ar pakaktų galios tokiai frezai?

    Antrojo pliusas galia, siauresnė freza. Minusai: metai, daugiau dirbęs, mažesnis svoris.

    Abu traktoriai iš pažiūros tvarkingi. Kurį rinktumėtės jūs?

  3. Sveiki česnakų augintojai,

    Užduosiu kvailą ir naivų klausimą. Ar įmanoma iš šiandien augančios pievos, iki rudens, paruošti dirvą tinkamą česnakų auginimui? Tikriausiai viskas įmanoma, tik neaišku ar kas užderės:) Bet jei neišsižadant jaunatviško entuziazmo, kokia turėtų būti dirvos paruošimo eiga? Nušienavimas-nugrėbimas-raundapas-frezavimas-arimas-vėl frezavimas-akėjimas? Kuo įtręšti dirvą? Dirvožemis rūgštus, aplink sklypą pušynai, avietynai. O gal neskubėti ir pabandyti dirvožemį pamaitinti žaliąja traša? Užsodinti žieminį rapsą ar avižų ir vikių mišinį? Esu asfalto vaikas, su žemės ūkiu dar tik pradedu pažindintis, būsiu dėkingas už protingus patarimus:)

×
×
  • Create New...