Jump to content

Rasc

Nariai
  • Pranešimai

    109
  • Prisijungė

  • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius Rasc

  1. Nesupratai manęs. tiesiog turėjau galvoje, jog diskutuojant, kodėl reikalinga pardavinėjančiam žmogui triušius skersti skerdykloje (nebūtina turėti skerdyklą, kad joje būtų skerdžiami gyvūnai),, sakyti kad tvarkingas žmogus viską padarys tinkamai, nėra gerai, nes vienas manys, kad yra tvarkingas viską darydamas vienaip (tarkim dėdamas į dėžes ir ant žemės, ar skersdamas ant nevisai švarių paviršių),, kitas iš tiesų viską darys tinkamai.

  2. Manyti galima daug ką, tačiau daryti reikėtų laikantis įstatymų. Nes šiuo atveju tvarkingas skerdimas ir mėsos pardavimas ir turėtų būti skerdžiant ir laikant pagal tai, kaip turi būti. Plika akimi nematai nei patogenų, galinčių užkrėsti mėsą, nei perkantis žmogus nežino, kaip triušiena buvo laikoma iki pardavimo. Gal žmogeliui parduodančiam 100vnt atrodo normalu tuos suskerstus triušius sudėti į dėžę ir laikyti ant žemės garaže...

    Būnant ''tvarkingu'' visom prasmėm ir norint prekiauti skerdiena tenka tvarkingai ir tvarkytis, t.y. skersti taip kaip reikia, prekiauti taip kaip reikia, auginti taip kaip reikia.

  3. o aš manau, jog čia mokėti už reklamą turi tie, kurie perka reklaminį plotą, o tie, kurie siekia kažką parduoti skelbimų temoje, bet nereklamuoja kokios tai internetinės ar realios parduotuvės (t.y. nesiverčia masine prekyba) mokėti neturi. Aišku, tai ne apie mokesčius valstybei. Tam tikrus mokesčius turėtų mokėti kiekvienas besiverčiantis pardavimais (nesvarbu, ar pastoviai savo gaminta/augintą ar perpardavinėja).

  4. taip, visi nekrenta, kiek pamenu, manoma, kad persirgę 10-15 proc. išgyvena. Bet tai tik spėjimai.

    Užsikrečia ir neskiepyti ne visi, t.y. ne visiems aptinkama požymių (bent mūsų tokia realybė).

    Šiuo metu turime eksperimentinį lizdą - maitinanti triušienė užsikrėtė. (greičiausiai) su pienu visi mažyliai turėjo gauti virusą, bet požymiai pasimatė 3 iš 6 triušiukų. Stebim toliau, kaip seksis tiem trim mažyliam gyvent.

  5. gž, Australijos pvz nepasektum niekaip. Bent tokia mano nuomonė.

    Aišku, būtų įdomu diskutuoti, kokiu būdu manai, jog tai pasiekiama būtų čia? Bandyti išnaikinti triušius ir žiūrėti, ar kas liks?

    Beje, ši liga kilusi ne iš Australijos, o iš europos ir jos laboratorijų.

  6. tokia bėda nėra išspręsta ir ten, triušiai serga. Ir pas mus persirgusių triušių išgyvena. jie turi imunitetą, bet tai negarantuoja, jog jo palikuonys nesirgs.

    Gamtoje laksto ten tie sergantys - kai kurie užsikrečia, kai kurie miršta, į jų vietą stoja kiti :icon-wink: Triušidėje, o tuo labiau fermoje tai neįsivaizduoju kaip veiktų tokia schema.

  7. visgi, nesutinku, kad naminiai ir laukiniai taip skiriasi, kad organizmai skirtingi... taip ,dėl raciono skiriasi žarnyno mikroflora, tai galėjo turėti įtakos. tačiau, jei triušienė gauna ir žolės - triušiukų žarnyne jau turėtų būti atitinkamų mikroorganizmų, padedančių susitvarkyti su žole. (bent mano triušienės atakusiems triušiukams į lizdą įkrauna vieną kitą spirą - mažiukai ją sudoroja - gauna triušienės žarnyne gyvenančių bakterijų). Kai triušiukai išlipa iš dėžės- ėda tą, ką triušė.

    Dėl rasos, kaip kitokio vandens. paaiškink, prašau :eusa-think: ten gi tai susikondensavęs vanduo ir tiek. Jokio stebuklo mano manymu. Bet visada norisi sužinoti tai, ko nežinau. O ir visiems čia forume tokios diskusijos tik į naudą, ar ne? :)

  8. Šiandien namie diskutavom apie tą žolės davimą. Nugi gamtoj triušiai ją ir aplijusią ir visokią kitokią ėda. bet nesukaitusią drėgną. Mąstau, kad gal kokios bakterijos tokioje terpėje kai kaista drėgna žolė geriau dauginasi, patekusios į triušių pilvukus dujas išskiria ir išpučia juos kaip balionus. Bet tai tik pamąstymas...

  9. Dimulia, užjaučiu dėl tokio darbo.

    Pas mus (tfu tfu ) žolė tokių nelaimių nepadarė. Žolės gauna visi, kas tik gali ėsti :icon-rolleyes: Ir atrodo laimingi.. tiesa, pienes duodame be šaknų, neplaunam.

    Gal turėjo įtakos plovimas? šlapios žolės gi rekomenduojama neduoti. tai ar rasota, ar plauta - vienas ir tas pats, ar ne?

  10. Dar reikėtų pažiūrėti, ko triušiukui patenka į akis. Namie turime dekoratyvini triušį (kažkoks mixas su lionhead`u) - ašarojimas pas jį būna dėl kelių priežasčių - dulkės, dulkės dėl kraiko, kailis (banguoti pūkai šėrimosi metu). Beje, su amžiumi ašarojimo bėda dažnai atsiranda natūraliai. Mūsiškis šiuo metu ašaroja dažnai - mažutis jau senas. Būna, jam akis dirgina ir jo paties blakstienos - vokas pakritęs nežymiai (amžius), daugiau galimybių plaukeliams ir blakstienoms pakliūti kur nereikia.

  11. mes turim irgi pikčiurną - žiemą charakteris buvo sušvelnėjęs iki naminio žvėrelio. Dabar, atšilus orams tapo isteriška, puola žmones, patiną, kitas triušes. Spėju nusipirko bilietą ant velykinio stalo...

    Turiu manymą, kad patelei hormonai stogelį taip nurauna.

×
×
  • Create New...