Jump to content

ajetau

Nariai
  • Pranešimai

    66
  • Prisijungė

  • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius ajetau

  1. Ačiu už patarimus :D Manau, geriausia vis tik uždaryti aklinai, kad niekas neįlystų..Ruošiuosi dar vieną variantą pabandyti- su švirkštu truputį nutraukti iš žalio kiaušinio, ir į jį prileisti nuodų, po to skylutę vašku užklijuoti..Gal nusinuodytų? :eusa-think:Tik iš kur nuodų gauti?

    Jonas ant laktų irgi gerai būtų, bet vištom per mažai bus vietos.... :eusa-snooty::lol:

    http://www.danushis.lt/lt/Produktai.htm ... le=2&p=24& būtinai koncentrato.

    išbandyta :eusa-dance: , galima su faršu maišyt, galima kiaušinin įleisti, dėlioti kur katės ar šunes nepasiekia.Jei papjauna paukštį, paukštį prišpricuot.

    Žiemą gyvūnams didelį pavojų kelia antifrizinis skystis, kuris yra saldoko skonio ir kvapo. Gyvūnams netyčia lyžtelėjus antifrizinio skysčio kyla pavojus jų gyvybei: valgomas šaukštas antifrizo gali numarinti 10 svarų (apie 4,5kg) sveriantį šunį, o arbatinis šaukštelis yra mirtinas katinui.

    o čia koncentratas!

    dabar mano vištos gyvena neuždaromos (kol vėl kokia atsibastys :icon-rolleyes: ) nes gyvenu prie miško.

  2. ajetau, anksčiau nerašydavai technologijos.lt slapyvardžiu Zeta? Nes tavo žinutės beveik viens prie vieno sutampa su anos nukvakusios bobutės komentarais. :D

    nukvakusios bobutės suformuluotus patarimus spausdina tavo technologijos.lt

    http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 55&l=2&p=1

    :eusa-dance:

    Nesupykit, bet tiesą pasakius, kartais pasidaro gaila tokių žmonių. :icon-confused:

    man irgi gaila riboto mąstymo žmonių. Nesupykit.

  3. sveiki.mūsų dedeklės vištos per paskutines 5 dienas nepadėjo nė vieno kiaušinio.paskutinį kart buvo 7,5,2 ir nutrūko.paimt tikrai niekas nepaima.nebežinau net kas atsitiko.pavasaris atėjo,o jos dėt nustojo.kai padėjo tuos 7.tą dieną vyras kasė žemę sliekais užmaitino,gal kas tame buvo negero.patarkit ką daryt.vištytės jaunos,pirktos preitą pavasarį

    atnešk ir vištoms matomoje vietoje padėk kiaušinį, jei subėgusios ims jį kapoti, reiškia jos kiaušinius pačios sulesa .

  4. kažkada laikiau 4 melžiamas karves, o dar seniau, mano mama dirbo kolūkio fermoj veršelių prižiūrėtoja-tad noriu duot gerą patarimą.

    veršelis savo skrandyje -šliuže išskiria šliužo fermentus, kurie pieną sutraukia ir tik tokį -sutrauktą- gali suvirškinti. Tad raugintas pienas yra kur kas geriau nei šviežias. Kai karvė apsiveršiuoja, ji pirmomis dienomis duoda priešpienį-krekeną. Kažkiek to išgeria veršiukas, o kur dedat likusį? pas mus jis būdavo pilamas į didelę talpą po kiekvieno melžimo ( kas atlieka nuo veršiuko,) per penkias dienas taip susikaupia apie 80-100 litrų . talpa laikoma šiltoj patalpoj, visa tai surūgsta, po penkių dienų veršiukas pradedamas girdyti tuo surūgusiu priešpieniu. į tą pačią talpą kas kiek laiko papildomai įpilam kažkiek šviežio pieno . taip girdom iki mėnesio, vėliau ten pat pilam separuotą pieną, išrūgas, galima atskiest vandeniu ar sėmenų nuoviru. Taip panaudojamas visas labai riebus ir vertingas priešpienis

    Kai taip buvo pradėta naudoti kolūkio fermoj, visiškai dingo veršelių viduriavimai, nes rauginto pieno produktai yra probiotikas . Veršiai taip puikiai augo, kad mama nuolat būdavo pirmaujančių gretose(prisimenat socialistinį lenktyniavimą :lol: ) Vėliau tą patirtį taikiau savo ūky, veršiai augo kaip ant mielių.

  5. Atėjau, gal tu nesivargink apie tas savo spinduliuotes... nes juokingai atrodai.... Kažkaip beryšio ta tema.... Koks skirtumas tos spinduliuotes... ka man eit viska išmest kas skleidžia tas bangas ir panašiai....

    APSURDAS :D:D:D

    Ar kas verčia skaityti šią temą?

    Apeik ją vingiu ir neskaityk, aš kalbu tiems, kas nori žinoti KAIP saugiau TAI naudoti.

    Tik kai žinai, gali saugotis, pasirinkti. Aš nieko apie tai nežinojau ir nieko nedariau, kai kaimyniniam kieme statė anteną, 9m. aukšty. Praėjus 5 metams į kaimą atėjo vėžys .

    beje, rašoma ABSURDAS, ne APSURDAS

  6. Akivaizdu , kad naudojiesi spinduliuojančiu kompiuteriu , namie visvien turi elektrą ir dauk elektros prietaisų - jie visi spinduliotės šaltiniai .

    prieš reikšdamas savo begalinę išmintį, gal pasidomėk kas yra EML (elektromagnetiniai laukai) ir kas EMS(elektromagnetinė spinduliuotė)? Dabar matosi, kad neskiri dviejų skirtingų dalykų (kaip ir dauguma žmonių) . Išsiaiškink, prieš toliau kalbėdamas:

    Cituoti:

    Tik jau igryso tas žmogus [.....] mus laikydamas neišmanėliais nevispročiais....

  7. ajetau Ką tu tikiesi su šitom paskaitėlėm pakeist suaugusių žmonių gyvensenoje ir mąstyme . Vaikų darželyje ar pradinukams dar gali kažką įrodyt , o šitame forume neta auditorija . Ne toks aš glušas , kad nesuprasčiau magnetinės spinduliuotės kenksmingumo , bet lygiai taip pat suprantu , kad aušindamas burną nieko nepakeisiu , nors ir su subine žolytę peščiau . Be to manau , kad MAXIMOS lentynose puikuojasi galingesnė bomba , negu mobilkė mano kišenėje . Ir mikrobangės daromas poveikis maistui jį šildant , nė iš tolo neprilygsta tame maiste esančių EEE žalai organizmui . O šiaip mikrobangė namie jau dauk metų yra , bet aš su ja nemoku , nenoriu ir man neskanu , pirmenybę teikiu keptuvei , dabar aišku šauksi apie cholesterolį ....... :)

    :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

    ploji katučių savo neišmanymui?

    Gaila, kad Lietuvoje yra tiek beraščių, tiek neišmanančių tų technologijų, kuriomis kasdien naudojasi. Visi tie jau dabar tūkstančiais plūsta į Santariškes, o ateityje plūs dar daugiau. Bet kaip kvailį pagydyti? Kas juos gali pagydyti, jei protelio užtenka tik plūsti kitus?

    profesoriaus, 40 metų dirbusio su mikrobangom, parašiusio "Pabuskime nuo elektromagnetinės taršos", komentaras

  8. todėl kad jūs nesuprantat apie ką kalba profesorius, nepažįstat to pavojaus ir todėl jums nebaisu. Aš pakankamai ilgai gyvenau šalia žemai pastatytos antenos, susirgau vėžiu, mirė mano kaimynai, mano laikomi paukščiau(daug veislių)prarado galimybę daugintis antroj trečioj kartoj(žmonija į tai dar tik eina, čia kartos keičiasi žymiai lėčiau) mačiau ne vieną auglį, dabartės tik ką sausio mėn atsivedusi jauna ožka auglį, išaugusį iš pieno liaukos, turi tešmeny,po oda. Mano gandrai ant stogo prieš pat anteną taip pat tapo nevaisingi, nors kasmet grįžta ir poruojasi, tačiau jau trys metai lizdas lieka tuščias. O man aiškinat

    tamsta apsisikes del mobilkiu ir mikrobangiu tai cia garantuotai
    ???

    Aš jau 3 metus stebiu pasaulio padėtį tuo klausimu, matau, kaip mokslas daužo galva sieną, kaip įvairiose šalyse labai sunkiai,bet jau priiminejami įvairūs apribojimai , griežtinamos taisyklės dėl mobilkių naudojimo vaikams , laimimos bylos, dėl poveikio sveikatai išmontuojamos antenos, kaip turčiams priklausanti žiniasklaida blokuoja informaciją, o ta zaraza vis plinta, kasmet pagaminami vis nauji žaisliukai, jau kitais metais kiekvienam name ruošiamasi įtaisyt tokius

    elektros skaitiklius, kurių spinduliuotės neatlaikė net augalas.

    Mūsų sveikatos apsaugos ministerija rašo normas, už kurių kyšo mobilaus ryšio lobistų ausys, tik ką (prieš savaitę) jas patvirtino ir dabar bet kokius mobilaus ryšio siųstuvus galės statyti bet kur, be jokių planų ar ribojimų. Beliko vienintelis reikalavimas- neviršyti "labai griežtos" 10 mikrovatų/cm2 normos, kuri yra TIK ~600 didesnė nei reikalauja mokslininkai. Vyksta žmonių masinis sargdinimas, o dundukai džiaugiasi savo mikrobangėm, kurios ateity padarys žmoniją nevaisinga. Ta griežta 10 mikrovatų/cm2 norma prilygsta tai, kuria rusai švitino amerikonų ambasadą Maskvoje

    Nuo šaltojo karo JAV vyriausybei yra žinoma, kad mikrobangos yra genetiškai pavojingos. Pradedant 1953 metais, ir vėliau su pertrūkiais apie tris dešimtmečius, Rusijos sovietinės struktūros slaptai naudojo mikrobangas išpuoliuose prieš JAV ambasados darbuotojus Maskvoje. Šių apšvitinimo kampanijų metu nukentėjo apie 1800 darbuotojų ir 3000 žmonių, gyvenusių ambasadoje per šį laikotarpį.

    Rusai buvo nusitaikę į JAV ambasadą, slapta skleisdami nuo 2,4 iki 4,1 gigahercų spindulius tokio paties dažnio amplitudėje, kaip ir Amerikoje naudojamų belaidžių mobiliųjų telefonų, namų mobiliųjų telefonų, bevielių kompiuterių, WiFi sistemų irmobiliojo ryšio antenų. Rusų daugiausia naudojamos spinduliuotės galia buvo maždaug nuo penkerių iki 18 mikrovatų į kvadratinį centimetrą (5-18 µW/cm2).

    1970 metų viduryje, John Hopkins medicinos komandai, vadovaujamai Dr. Abraom Lilienfield JAV Valstybės departamento buvo pavesta ištirti Maskvos apšvitinimo poveikį mūsų ambasados darbuotojų sveikatai. Jau pranešimo projekte buvo atskleista daugybė radiacijos sukeltų simptomų, įskaitant imuninės sistemos sutrikimus, padidėjusį baltųjų kraujo kūnelių kiekį, lėtinį nuovargį, regėjimo pablogėjimą, kataraktą ir raumenų skausmus. Informacija apie vėžį buvo sąmoningai nuslėpta nuo Lilienfield komandos, tačiau vėliau buvo pranešta, kad vėžio atvejų ambasados darbuotojams pasitaikė keturis kartus dažniau negu įprastai populiacijoje.

    Daugelis asmenų iš apšvitinto personalo buvo apsaugoti akmeninio ambasados pastato ir todėl gavo maždaug vidutiniškai tik 0,19 µW/cm2. Nepaisant to, apšvitintasis Maskvos personalas patyrė vaisingumo problemų, įskaitant raudonųjų ir baltųjų kraujo kūnelių anomalijas, dažnesnes chromosomų aberacijas, o persileidimų bei nėštumo komplikacijų kiekis viršijo įprastines normas. Ambasados darbuotojų kraujyje buvo rasti pakitimai ir jiems buvo nerekomenduojama pradėti vaikus iki tol, kol po šešių mėnesių jų somatiniai rodikliai normalioje aplinkoje tapo normaliais.

    Palyginkite neigiamą ne daugiau kaip 0,19 mikrovatų/cm2 spinduliuotės poveikį JAV Rusijos ambasados darbuotojams ir jų šeimoms su dabartinėmis normomis

    Šitą pavojų supranta tik su juo susidūrę akis į akį . Dažniausiai tai nutinka per vėlai. Aš irgi, tik mėginu perspėti, norit klausykit, norit ne

    http://antenos.blogas.lt/mikrobangu-tec ... ga-15.html

    kiekvienas šio straipsnio teiginys paremtas tyrimais, kurie išvardyti po straipsnio originalu.

  9. jus cia demagogiju neskleiskit, bl juokas ima, yra zmoniu grupe kuri bando irodyti kad visas tas š yra blogai, bet kazkaip jiems nelabai vyksta, kaip ir vegetarai bando irodyti savo tiesa, nejaugi tokios salys kaip Japonija ant tiek durna kad nebutu issiaiskinusi tikro poveikio zmonems?

    įsivaizduok, kad tave nori perspėti žmonės, kurie apie tai tikrai kur kas daugiau išmano, su tuo susidūrė iš arčiau, kad ir šitas profesorius kuris su mikrobange spinduliuote dirbo 40 metų.

    Pabuskime nuo elektromagnetinės taršos

    Prof. J.Grigas.

    Ar norėtute gerti dar neišbandytus vaistus prieš juos atiduodant į vaistines? Ar gertumėte vaistus, jei jų gamintojai jus patikintų, kad jie „saugūs“ todėl, kad nesukelia šoko, didelio karščio ar šviesos blyksnio akyse? O kas, jeigu kiti, kurie juos naudojo, kenčia nuo ligų, pradedant galvos skausmais ir baigiant gyvybei pavojingomis ligomis? O ar duotumėte tokius vaistus savo vaikams?

    Absurdiškiausia, kad toks scenarijus yra realus. Daugelis žmonių žalingai veikiami kasdien nebūtinai vaistais, bet visai kitokiu poveikiu. Tas poveikis yra elektromagnetinė tarša – nematoma, neužuodžiama ir nejaučiama kitais jutimo organais, bet vis daugiau skleidžiama moderniųjų bevielių ryšių elektronikos.

    Atsiradus bevieliams ryšiams ji atėjo į mūsų namus ir net kišenes. Bevielių ryšių priemonės - mobiliųjų ryšių bazinės stotys spinduliuoja mikrobangas į mūsų langus ir miegamuosius, o mobilieji ir belaidžiai namų telefonai – į smegenis. Mokslininkai ir inžinieriai kuria vis naujas tokios spinduliuotės technologijas ir vilioja mobiliųjų telefonomanų kartą, užsitikrindami gerą pelną, vadovaujasi tik akla prielaida, kad šios technologijos yra saugios. Jie laikosi tarptautinių standartų, kurių garantuojamas saugumas tėra tik iliuzija.

    Laikymasis tarptautinių standartų negarantuoja saugumo taip pat, kaip gimimas turtingoje šeimoje negarantuoja laimės. Nes tie standartai saugo tik nuo kai kurių trumpalaikių galingos spinduliuotės efektų, tokių kaip šoko, karščio pojūčio ar šviesos blyksnio akies tinklainėje. Tačiau jie nesaugo žmonių nuo šiluminio poveikio nesukeliančios mažesnės galios spinduliuotės ilgalaikių efektų, kurie pasireiškia mumyse, jeigu kasdien naudojamės mobiliais arba bevieliais telefonais, gyvename šalia aukštos įtampos perdavimo linijų, naudojamės bevieliu internetu, arba gyvename po mobilių telefonų bazinės stoties, televizijos ar radijo bokšto, ar palydovinio siųstuvo skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės skėčiu.

    Visais šiais atvejais mus nuolat veikia elektromagnetinė spinduliuotė. Reglamentavimas normų, saugančių tik nuo kai kurių spinduliuotės poveikio efektų, yra biurokratinė beprasmybė. Tai tas pats, kaip reglamentavimas automobilio oro pagalvių, bet ne stabdžių naudojimo normų. Kaip reglamentavimas vaistų tablečių spalvos, bet ne jų turinio. Jis tiek pat beprasmis visuomenės sveikatos apsaugai. Ypač kai mokslininkų jau yra neginčijamai įrodyta, kad ilgalaikė, nesukelianti šiluminio poveikio, elektromagnetinė spinduliuotė sukelia tokias ligas, kaip leukemiją, Alzheimerio ligą, smegenų auglius, nevaisingumą, genetinius pokyčius, vėžį, galvos skausmus, depresiją, miego sutrikimus, sumažėjusį lytinį potraukį, irzlumą ir stresą (žiūr. www.esmogas.lt).

    Apsauga tik nuo šiluminio spinduliuotės poveikio yra trumparegiškas požiūris į visuomenės sveikatos apsaugą. Jis gali užtikrinti tik politikų saugumą iki kitų rinkimų. Jis gali garantuoti tik telekomunikacijų bendrovių pelną iki kitos metinės ataskaitos. Bet jis negarantuoja šių technologijų vartotojų saugumo, ypač vaikų, kurie yra bejėgiai priimti tinkamus sprendimus apie technologijas ir valdyti savo apšvitos spinduliuote galimybes, kurie yra labiausiai tos spinduliuotės pažeidžiami ir kurie turi potencialią galimybę būti švitinami visą gyvenimą.

    Istorija yra pilna pavyzdžių inovacijų, kurios atrodė tuo metu geros, bet kurios ilgainiui sukėlė nesuskaičiuojamų problemų vartotojams, gamintojams ir šalių iždui. Tabakas, asbestas ir švinas yra tik keletas jų. Rizika, kad elektromagnetinė tarša yra visuomenės sveikatos nelaimė, atsiskleidžia prieš mūsų akis. Kol atsakingosios Lietuvos sveikatos apsaugos institucijos nesugebės įgyvendinti tinkamų standartų, toliau ignoruos mokslinių tyrimų rezultatus ir mokslininkų balsą, nesugebės užtikrinti, kad naujos užkrečiančios technologijos yra saugios prieš jas išleidžiant į rinką – jos panaikina savo atsakomybę ir pasirenka su mūsų sveikata žaisti rusišką ruletę. Tai žaidimas, kurio ne kiekvienas norėtų…

×
×
  • Create New...