Jump to content

Gerdzia

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Gerdzia

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Jonava

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gerdzia

  Šilauogės

  10 - 15 metu senumo
 2. Gerdzia

  Šilauogės

  Sveiki, o tinka pjuvenos 10-15 senumo? Vienos yra svarios kitos su priemaisom (pagaliais, zemiu biski gali but).
 3. Gerdzia

  Šilauogės

  O nieks nebandėt pūdyt pjuvenų su bakterijomis kompostavimui?
 4. Gerdzia

  Šilauogės

  Super nu ir paskutinį klausimas. Aš planuoju kasti 0.90m pločio ir 0.50m gylio griovius. šviežias pjuvenas 30cm bert į dugną kartu su konkorėžiais, o kiek liko durpes rūgščias. Mulciuot pušų žieve ir spygliais bei konkoreziais, vėliau gal ir pjuvenomis. Taigi kaip tada sakei darysiu įdubimą sodint silauogiai kur bus tik durpes, bet man idomu kada reikia tręšti amonio sulfatu ir sieros milteliais. Mest gal į dugną ant šviežiu pjuvenų ar ant viršaus pasodinus šalia šilauogiu?
 5. Gerdzia

  Šilauogės

  Ačiū už visus atsakymus labai vk_ :). Bet turiu dar viena :).O kaip geriau rudenį išsikasus grovius iskart sumest šviežias pjuvenas ant dugno ir durpes ant viršaus ir laukt pavasario ir tada sodint ar geriau iškasus griovius rudenį, pjuvenas ir durpes sumest pavasarį prieš sodinant? Klausiu nes privažiavimas prastas kai šlapia pas mane tai noriu rudens pradžioj susivest durpes ir pjuvenas.
 6. Gerdzia

  Šilauogės

  O tokiu atveju sodinant su šviežiomis pjuvenomis reikia dėt azoto trąšų į duobe ar sieros miltelių ?
 7. Gerdzia

  Šilauogės

  O kuris tavo manimu variantas geriausias ? 1. Maišyt durpes su pjuvenomis šviežiomis ir padaryt kibiro dydžio duobe sodinimui? 2. Ar pilt tik durpes ir mulciuot su pušų žieve ,visokiais spygliais ir kankoreziais? O kai kalbėjai apie apibarstyma tarpu tai vagoje kur šilauoges turėjai omeny ar tarpą tarp eilių šilauogiu ?
 8. Gerdzia

  Šilauogės

  Sveiki. Kiek domėjausi sodinant šilauoges reikia papuvusių spygliuočių pjuvenų ,tai tarkim kiek jos laiko turi pagulet kad galima butu dėt į sodinimo duobe?
 9. Gerdzia

  Šilauogės

  J
 10. Gerdzia

  Lazdynai

  M
×