tai neblogai, pas mane vienas laukas rapso byrejo apie 4.2 gryno, o kitas tai apie 2.7 ziauriai rugiagelem apzeles buvo, dar vienas laukiu kol bribres o kvieciai tai nerealiai tikrai atrodo, kazi kaip su kainom bus
kai saviski uzsakinejom domejomes kiek viksrai kainuoja, tai kazkur apie 100 000 daugiau reikia damoketi prie kombaino kainos, brangus reikalas, o atrodo nieko sudetingo