Jump to content

Bus 2PTS4 Naujos padangos


Jaunasis

Albumas

keletas ukio foto :)

  • 59 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 17 image comments


Recommended Comments

Aš irgi kažką panašaus galvoju, bet jei apsistosiu ties 17.5 tai tik 235 dėsiu, nes net ir jos turėtų daug labiau vėžas pjaut įvažiavus į lauką nei originalios, gi ja324 spaudimas dvigubai mažesnis. 215 su 8 barais kaip su peiliais per ražienas eis :D Kaina skaitau gan normali gavos kaip už 12mm lakštą

Nuoroda į komentarą

nu joa ten kainos labai padorei.nepirma reikala ten daromes pas juos tai tikrai skustis negalim.nu pas mus matai sitos priekabos retai labai veza grudus tai mum tas plotis nera baisiai aktualus.smagiausia tai aisku butu kur eina 19,5 berods ir tos placios 455 ar kiek ant sunkvezimiu :)

Nuoroda į komentarą

O kažin ant stabdžių būgno užsimautų R15.3 ratlankis? Seniai prie ratų belindau neatsimenu kiek ten vietos yra :D Jei tilptų tai tokias padangas sumesčiau http://www.e-padanga.lt/zemes-ukio-misko-technikai/priekaboms2?product_id=677&sort=p.price&order=ASC  po 70 eurų arba 11.5 pločio už 92 eurus, jos už standartinę keturtonės padangą pustoniu daugiau svorio atlaiko, tai 6 tonas kraunant dar su atsarga jos būtų. Aš su saviškėm ne tik po ražienas važinėju, bet ir sėklą ir trąšas į laukus nusivežu, tai į sunkvežimines vien dėl nelabai noriai žiūriu.

Nuoroda į komentarą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti
×
×
  • Create New...