Jump to content

Triusiu voljerai


Pikcius

Recommended Posts

Nelabai gerai , nes jai lietus dar lis tai bus šlapia , jai lietus nelis ir daugiau paklosi bent pradžiai tai viskas bus gerai, aišku dar ir nuo skaičiaus priklausys viskas, bet nuo betona reikės mėšla vešt, o taip supūva .

as ne lauke daryciau voljerus,o tvarte padaryciau voljeriukus vietoj narvu.dabar pas mane yra trim aukstais narvai tai nepatinka man taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Nelabai gerai , nes jai lietus dar lis tai bus šlapia , jai lietus nelis ir daugiau paklosi bent pradžiai tai viskas bus gerai, aišku dar ir nuo skaičiaus priklausys viskas, bet nuo betona reikės mėšla vešt, o taip supūva .

as ne lauke daryciau voljerus,o tvarte padaryciau voljeriukus vietoj narvu.dabar pas mane yra trim aukstais narvai tai nepatinka man taip.

as taippat ne lauke voljera padares,o kluone mini voljera toky ir viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
nusiperki senukuose tinklo penki ant penkių , išpjauni du trikampius iš kokios plokštės , prisuki po lenta apačioj kad stovėtų ir gaunas piuikios ėdžios.

buvau padares taip tai nepatiko man nes jie isoka per visrsu y tas edzes ir viska sutrype,noreciau ka nors gudriau sugalvot :)

Tai jomajo ka dar gudriau už dangtį ant ėdžių galima sugalvoti , arba daryk aukštesnes kad nedašoktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki, laikau triusius kalifornus voljere, kol kas nedidelis bet planuoju plestis. i klietkas net ziureti nenoriu. jei mesai, o ne veislei tai puikiausias laikymo metodas. daug maziau investiciju ir po to prieziuros darbu. mano triusiai turi ukinio koki 15 m2 ir padarytos skyles isejimai i maza lauko voljeriuka. viduje yra seriklos vanduo ir motinines dezes. man per pusmeti is 3 pateliu ir 1 patino apie 100vnt prisidaugino(tiklsiai neskaiciavau, nes pardaviau nemazai prieauglio gyvo, ir papjoveme sau ir pardavimui, tai skaicius mazdaug toks buvo, dabar paliko koks 50vnt) ir kol kas labai viskas puikiai,  ir planuoju plestis. daryti didesni voljera lauke, kad jie galetu kastis , daryti urvus vienu zodziu gyventi normalu gyvenima. yuotube pilna zmoniu kurie laiko voljieruose ir puikus atsiliepimai. jie daug atsparesni ligoms, laimingi kad laisvi. nesipesa. ppradzioj siek tiek pasipesdavo, po to nusiramino. jei kils kokiu klausimu mielai atsakysiu ka zinau.  beje zadu dar veliau plestis jei bus pirkeju mesos, i fermas toki pati metoda bet dideli plotai, fermoi visos seryklos ir pan. o lauke dideli voljerai kad butu griname ore. o koks malonumas juos stebeti kaip jie zaidzia duksta sokineja is dzaiugsmo, arba visi aplimpa aplink kojas kai atnesi kazka skanau :) kol kas tiek . :)                                                                                      ai dar kas liecia maitinima. tik avizos ekologiskas, gavome pas patikima ukininka, ir zole vasara (tarp kitko taip laikant galima duoti slapia , po lietaus , ryte po rasos ,pjaunu ir su dalgiu ir su trimeriu ir net duodu su elektrine zoliapjove, nesvarbu kokia, svarbu kad edziose nepradetu susti , kaisti , reikia tada pamaisyti per diena keleta kartu, jei ji buvo pries dedant slapi.)na o ziema sienas. be to duodam visas virtuvines atliekas- zaluminus, tai bulviu, morku ,obuoliu, kopustu ir t.t. lupenas ir atliekas. labai su dideliumalonumu kerta. planuojame ateiti sodinti savo burokus ir dar kokiu zaluminu, kad ziemai daugiau kliutu jiems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 5 savaičių...

As jau metus laikau triusius bet dar neisbandziau volieruose auginti dabar auginu narvuose turiu 100triusiu ir narvu dauk riekia sukalt bet dabar persikraustem tai suos namuos buvo baldai tai is anu baldu padariau narvus ir dar darau nes pas mane triuse jau acivede po8triusiukus tai as tik vieno nepadarau geryklu via bandau bet nesigauna savadarbis gal jus ka pasidaro ir galit aciusti:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau metus laikau triusius bet dar neisbandziau volieruose auginti dabar auginu narvuose turiu 100triusiu ir narvu dauk riekia sukalt bet dabar persikraustem tai suos namuos buvo baldai tai is anu baldu padariau narvus ir dar darau nes pas mane triuse jau acivede po8triusiukus tai as tik vieno nepadarau geryklu via bandau bet nesigauna savadarbis gal jus ka pasidaro ir galit aciusti:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

https://www.senukai.lt/p/cinkuotas-suvirintas-tinklas-vagner-sdh-2-1-x-25-4-x-1000-mm-25-m/2h7e   toks tinklas triušiams tiktu (grindims) ? triušiai butu nuo 2 ir viresni ar tiktu ?

tikrai ne, grindims tik rusiskas, na is bedos dar Italikas . Nes kiniskas kai popierinis, tikrai nelaikys, geriau daugiau sumoket, bet busi garantuotas del kokybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...