Tomce30

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tomce30

 • Rangas
  Naujokas

Converted

 • miestas
  Kaunas
 1. Sveiki forumiečiai ar yra našlaičių augintojų?
 2. Sveiki, is kur galeciau gauti ta programa ir kiek ji kainuoja?
 3. Sveiki, tai ar galite kas nors padeti, kaip isgyditi snargliavima? ir ar apsimoka ji gyditi? Praitame poste sulaukiau tik pilna nuomoniu ir dvejoniu apie druska ir eglisakius..
 4. Jei tik sloga, padeda druskos laižymas ir eglišakių griaužimas. Kartais pagelbėja vaistai nuo kirminų. Jei girdisi karkimas, tai jau plaučiai. Tada reik antibjotikų. Jų yra vet.vaistinėje. Kartais sloga lydi mixomatozę (guzai apie akis, snukutį, ausyse, apie lyt.organus). Tada vienintelis vaistas - pagaliukas Na jie nusiciaudeja kartais ir snargliuku yra biski. Tai sakot jei duociau palaizyti druskos pageretu?
 5. Sveiki, pradejo snargliuoti triusiai. radau sioje temoje apie sia liga, bet ji tik aprasyta, gal galite padeti..kaip ja isgyditi ir is kur galima butu gauti vakcinos ar vaistu kazkokiu? Laukiu atsakymo!!
 6. Ramučiuose,link Karmėlavos yra vet.vaistinė ''uab Vetvila''-pc susirask kontaktus,pasiskambink,jei neturi ,-gali užsisakyti...užvakar pirkau 100 dozių -myxoren,-sumokėjau -100lt.[but,po 20dozių-20lt.].pabrango ,-pavasarį buvo po 16 -lika litų ,-bet kad visi vaistai pabrango... Aciu labai.
 7. Sveiki, gal zinote kur kaune arba kauno rajone nusipirkti vakcinos?? Gal galite pasiulyti koki nebrangu varianta...