Jump to content

Tomce30

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tomce30

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kaunas
 1. Našlaičių auginimas

  Sveiki forumiečiai ar yra našlaičių augintojų?
 2. Triušių nėštumo laiko ir prieauglio skaičiavimo būdai

  Sveiki, is kur galeciau gauti ta programa ir kiek ji kainuoja?
 3. Triušių ligos

  Sveiki, tai ar galite kas nors padeti, kaip isgyditi snargliavima? ir ar apsimoka ji gyditi? Praitame poste sulaukiau tik pilna nuomoniu ir dvejoniu apie druska ir eglisakius..
 4. Triušių ligos

  Jei tik sloga, padeda druskos laižymas ir eglišakių griaužimas. Kartais pagelbėja vaistai nuo kirminų. Jei girdisi karkimas, tai jau plaučiai. Tada reik antibjotikų. Jų yra vet.vaistinėje. Kartais sloga lydi mixomatozę (guzai apie akis, snukutį, ausyse, apie lyt.organus). Tada vienintelis vaistas - pagaliukas Na jie nusiciaudeja kartais ir snargliuku yra biski. Tai sakot jei duociau palaizyti druskos pageretu?
 5. Triušių ligos

  Sveiki, pradejo snargliuoti triusiai. radau sioje temoje apie sia liga, bet ji tik aprasyta, gal galite padeti..kaip ja isgyditi ir is kur galima butu gauti vakcinos ar vaistu kazkokiu? Laukiu atsakymo!!
 6. Apie vakcinavima ir miksomatozė

  Ramučiuose,link Karmėlavos yra vet.vaistinė ''uab Vetvila''-pc susirask kontaktus,pasiskambink,jei neturi ,-gali užsisakyti...užvakar pirkau 100 dozių -myxoren,-sumokėjau -100lt.[but,po 20dozių-20lt.].pabrango ,-pavasarį buvo po 16 -lika litų ,-bet kad visi vaistai pabrango... Aciu labai.
 7. Apie vakcinavima ir miksomatozė

  Sveiki, gal zinote kur kaune arba kauno rajone nusipirkti vakcinos?? Gal galite pasiulyti koki nebrangu varianta...
×