Jump to content

Graikiniai riešutmedžiai

Nariai
 • Pranešimai

  26
 • Prisijungė

 • Lankėsi

1 Prenumeratorius

Apie Graikiniai riešutmedžiai

 • Rangas
  Naujokas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Graikiniai riešutmedžiai

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/graikiniai.riesutmedziai/

Miestas

 • miestas
  Kaunas - Vištytis

Paskutiniai lankytojai

393 profilio peržiūros
 1. Graikiniai riešutmedžiai

  Jei pajuodavę nubyrėjo, tuomet juos grybai suvalgė. Šiemet fitopatogenai siautėjo.
 2. Graikiniai riešutmedžiai

  Kai pardavėjai "skiedžia" apie antrais - trečiais metais derančius Ideal'us, kažkodėl niekad nepasako, kad: 1. Taip būna kokioj pietinėj Moldovoj, ar Ukrainoje, kur graikinių vegetacija prasideda balandžio mėn., o baigia spalį - daug karštų bei saulėtų dienų. 2. Pas mus nėra tokių derlingų žemių (max. - 60 balų, na bet kas ten sodina riešutmedžius ), nors tai galima dalinai kompensuoti tinkamai sureguliavus augalo mitybą. 3. Anksčiau pradeda derėti skiepyti.
 3. Graikiniai riešutmedžiai

  ASU mikrobiologijos, ten ir dirbu.
 4. Graikiniai riešutmedžiai

  Pasirodo žmogus nusigando, kad kažkoks "supervirusas", užpuolė iškart kelis 100 medelių. Dar spėliojo, kad nudegė nupurškus baltarusišku preparatu "Nano plant profi". Bet laboratorijoje apžiūrėjome - nieko panašaus. Medeliai nukentėjo per birželio 3 nakties šalną. Uglių galai, jauni lapeliai pajuodo ir likę nepašalinti, esant drėgnam orui, ėmė tiesiog pūti ir toliau ta "gangrena" plisti iki pat kamienų. Vieną net išrausė, supanikavo, kad šaknys juodos spalvos... Jei "inovatorius" susitvarkys, viskas bus gerai, bet minėjo, kad vėl ruošiasi purkšti kažkokiu supernanoturbo. Globos perteklius
 5. Graikiniai riešutmedžiai

  Kas pas mus iš Kėdainių raj.? Sužinojau, kad kažkuriam augintojui ten rimta bėda prigriebė 2 ha antramečių graikinių.
 6. Graikiniai riešutmedžiai

  Labai nuspirgintus tenka nukirpti iki artimiausių miegančių gyvų pumpurų, kartais iki pat žemės žemės paviršiaus.
 7. Graikiniai riešutmedžiai

  Šiemet šalnos svilina iš peties. Graikiniams irgi liūdna. Jau dvi šalnų bangos prasinešė. Pirmos pavyko gegužinės šalnos išvengti, antra, birželio, buvo netikėta, nors sinoptikai nieko rimto nežadėjo. Kai kuriuos medelius teks rimtai renovuoti, kitiems visai nieko nenutiko.
 8. Vynuogės

  Šiemet šalnos svilina iš peties. Graikiniams irgi liūdna. Jau dvi šalnų bangos prasinešė. Pirmos pavyko išvengti, antra irgi buvo netikėta, nors sinoptikai nieko rimto nežadėjo.
 9. Graikiniai riešutmedžiai

  Mažeikiuose tai suprantama, bet Kauno raj. tai lyg turėjo atlaikyti. Pas mane, prie Vištyčio, tai kol kas be bėdų - bunda, lapoja. Feisbuke įdėjau keletą nuotraukų. Bet, jei bus vėlyvų šalnų, teks rengti paltukus...
 10. Graikiniai riešutmedžiai

  Žinoma, kad pavyks, jei tik medelis ne iš pietinių kraštų, tvirtas ir tinkamoje vietoje pasodintas
 11. Graikiniai riešutmedžiai

  Apskritai tai man tų laidų kaip ir nereikia, čia jums nuorodos nes tuos abu "riešutautojus" gerai pažystu ir nuolat bendrauju, matau ką jie augina ir ką tikrai žino.
 12. Graikiniai riešutmedžiai

  Graikinių riešutmedžių augintojai, pasidomėkite apie perspektyvas, pažiūrėkite naujausią šeštadieninę (2017 04 22 arba Serija 32 Sezonas 3) laidą "Svajonių ūkis" (nesupainiokite su Svajonių sodais ;). Amšiejaus pasisakymas nuo 17 laidos min. http://play.tv3.lt/programos/svajoniu-ukis
 13. Graikiniai riešutmedžiai

  Tai gal bus ateityje ir triufelių, dabar tai baravykai vasaromis neblogai dera, nes šalia ąžuolynas
 14. Šlaitinio stogo remontas

  Laba, tai nebesusigaudau ar troba verta renovacijos (tik stogo tvarkymo iš pagrindų) ar kaip Augunstas tik sakė "bulvem ir uoboliam laikyti" Man tie trobos rąstukai atrodo geros būklės, kirvarpų skylės priduoda "autentikos", o grybų dar nė ženklo. Ar būna senų rąstinukų be kirvarpų? Ir gal jas įmanoma išgyvendinti kokiais medienos tepalais? Pamatai irgi visai patiko, tikri galingi akmenys, rūsio man nereikia - troba beveik vien tik vasarojimui. Ant tų akmenų jau kelias dešimtis metų prastovėjo, turbūt dar tiek stovės?
 15. Šlaitinio stogo remontas

  Pamatai tai ten įdomūs - stambūs akmenys su mažesniais tarpuose, troba neturi rūsio O rastai tiek pamatiniai, tiek po palangėmis atrodo grybų dar nė kiek nevalgyti. Dėl Eternito būtų visai tikėtina, nes ūkinis pastatas dengtas dar apynauju šiferiu. Ar Eternitas kažkuo nelaimėliškas?
×