Jump to content

yogop

Nariai
 • Pranešimai

  1.283
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario yogop paskelbtas turinys

 1. 1-PTS9 perdarymas

  NU tiek nebandem pripūst. Aš vis galvoju ką čia irgi persidaryt, nes kaip sezonas, taip komplekto padangų ir nėr.
 2. 1-PTS9 perdarymas

  3.5 -4 bar. O 14 sluoksniu dedi? Belshina?
 3. 1-PTS9 perdarymas

  3pts 13 kraunam po 20t, belshina 14pr padangos, greitis 50. Nėra niekad šovus padanga. Minusas tame kad kai užstabdai gerai ventilius nusuka. Lektuvines padangos laiko gerai, bet per dirva pradeda nesisukt ratai, kai šlapiau tai kaip roges atrodo vilktum.
 4. Grūdu kainos?

  Tam grain.lt portale tai nežinau kas tas kainas rašo, su realybe niekad neatitinka
 5. Vasariniu kvieciu auginimas

  Vienais metas kaimynas yra sėjes vasarinius kviečius gruodžio pradžioj. Žiūrėjau kas bus. Pavasari būtų atrodę neblogai, tik tiek kad išmirkimu buvo. Krūmyjosi neblogai, tik paskui nemažai stiebų atmetė. Derlius mano galva turėjo būt nedaugiau 5t. Smagu į tokius eksperimentus pažiūrėt, bet pats nerizikuočiau.
 6. Tiesioginė sėja į ražieną

  Klysti ir žiauriai.
 7. Tiesioginė sėja į ražieną

  Iš esmės yra 3 sėjimo technologijos: 1. Ariminė (ariam, kultivuojam, germinuojam , sėjam) 2. Bearimė technolgija arba kitaip minimalaus dirbimo technologija ( skutikai (giluminiai, diskiniai, noraginiai ir.t.) kombinuotosios sėjamosios) 3. Ražieninė,kur sėjamą tiesiai į ražieną, posėlį ar pan. Dabar viską suplakėt į vieną ir sumaišėt. Jau kokius tris metus naudoju mišrią technologija. 1-2 kombinuoju, tai viskas ten gerai, atradau savo technologiją ir dirbu. Apie ražienines sejamasias, tai jos pora metų kaip atsirado pas mus, viešinamos ir reklamuojamos, bet niekas nepasako kaip iš tikro su jomis reikia dirbti. Jau turbūt 3 metai kaip domiuosi no till technologiją ir ten tikrai įdomių yra dalykų ir plonybių. Galima apie jas padiskutuoti, tik pirmiausiai turim sutart kas yra kas.
 8. Grūdu kainos?

  Per Kedainių aruodus, vežimas nuo rytojaus
 9. Grūdu kainos?

  Šių metų derlius Amilina II kl 168 eur
 10. Trašų kainos

  Suomiškas, kristaline forma, plačiau nei 24 m tikrai nerekomenduoju skleist. Nors ir 20 m man prastokai sumetė, daug smulkios frakcijos vežėse , stambūs gabaliukai tarpvežių vidurį, ir šiek tiek iš drono matėsi ant pasėlio pagal spalva.
 11. KAS trasu gabenimas ir saugojimas

  Gal kas bandėte laikyt aliuminėse bačkose? nesugrauzia?
 12. Baltoji garstyčia

  Kiek nori? Reikia 500kg, daigumas patikrintas?
 13. Trašų kainos

  Kaip šią savaitę salietros kainos?
 14. Vasariniu kvieciu auginimas

  Greičiausiai taip ir yra, neturi lietuviškų iš kur ištraukt. Vienus patikrino tai daigumas 94-97, kitų 80-84 .
 15. Trašų kainos

  Čia scandagra? Už grynus: Nes dabar salietra 230 tiek gruziška tiek lietuviška. Sulfatas lietuviškas : 180
 16. Grūdu kainos?

  Vakar malkų įlankos firmos už antra klase davė 165eur.
 17. cukriniai runkeliai

  Sveiki kolegos, gal kam liko cukriniu? Reiktu apie 100t
 18. Javų supirkėjai

  Paprasčiau nevežt. Pernai to net nebūtume pastebėję, jei nebūtų išsikalinėję. Nepriime, nuvažiavom kitur , 4 furos +120-150 nuo fūros. O kažką įrodyt tai ....
 19. Trašų kainos

  Po kiek Jūs parduodat?
 20. Trašų kainos

  Gal kas domėjos, po kiek Lenkijoj dabar salietra?
 21. zieminis rapsas

  sustresavo, iki pat ziemos stovėjo toks, pavasari tik kotukai buvo likę,galvojau kad reikes pavasari užart, bet laukiau ziuriu atzalas leidžia. Užmetėm gerai azoto ir galutiniam 3,8t/ha įskaitinio.
 22. zieminis rapsas

  Esu aš taip pat padares kai šaltu oru purškiau. Meškos paslauga.
 23. žiemkenčių buklė

  Šiemet žieminių sėjai sąlygos iš tiesų labai sudėtingos, kad ir orai leido su sėjamąją važiuot , tai po to lietūs užplakė. Sėklos kokybės tai reikia reikalaut patiems, o ne pirkt ir tylėt, kad sėkla nekokybiška. Jei užsiauginam geresnės savo sėklos -tai sėkim. Pardavėjas turi pateikt visus dokumentus su sertifikatais apie sėklos kokybę, galima labaratorijose atlikt pakartotinius bandymus. Sėklos pardavėjai saugo bandymus iš sėklinių pasėlių augintojų ir gali atsekt, kas nekokybišką sėklą daugina. Šiemet ar pirktinė ar sava sėkla , visi kviečiai atrodo silpnai.
 24. Už kiek perkate žemę?

  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-uki-kedainiu-r-krakiu-sen-digraiciu-ir-paskerdumio-31279119.html Nežinau kaip kitur, bet mūsų apylinkėse nemažai ūkių parsiduoda. Panašu kad žemės kainų burbulas gali subliukšt.
 25. Sveiki, Ūkininkas turi iki spalio 15 dienos pateikti ŽŪIKVC per AAPIS sistema augalų apsaugos produktų naudojimo žurnalą. Pats pildau popierinį variantą, kaimynai dauguma taippat. Tačiau atsidarius sistema , pastebėjau kad reikia vėl viską pildyti iš naujo. Dvigubas darbas. Kas kaip tvarkotes šiuo klausimu? Pildote iškarto per sistemą?
×