Jump to content

drwtsn

Nariai
  • Pranešimai

    63
  • Prisijungė

  • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius drwtsn

  1. kad ir kaip gaila, situacija kol kas dar bloga, bet geresnė nei buvo kuris laikas atgal. Esminis momentas ūkininkų ūkiose (kaip ir įmonėse) siekiant nustatyti kenksmingus ar pavojingus sveikatai veiksnius yra dokumentuojamas profesinės rizikos vertinimo kortelėje, kuriose kiekvienai pareigybei surašomi tą darbuotoją veikiantys veiksniai, pvz. triukšmas, vibracija, dulkės, pavojai dėl neapsaugotų besisukančių dalių, cheminiai pavojai ir pan. Jeigu šio vertinimo metu nustatoma, jog darbuotojo sveikatai dėl tam tikro veiksnio kyla pavojus susižaloti, tapti nedarbingu, patirti kitų pasekmių, numatomos prevencinės priemonės (techninės, organizacinės ar asmeninės apsaugos).

    Dėl rekomendacijų žemės ūkiui, tai jų galima rasti www.vdi.lt arba analogiškuose kitų šalių portaluose, pavyzdžiui, http://www.hse.gov.uk/agriculture/index.htm.

    Informacija apie NA, profesines ligas teikiama kasmetinėse vdi ataskaitose (http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=114) . Ten galima matyti, kad žemės ūkis kartu su miškininkyste yra tikrai ne tarp saugiausių. Čia taip pat yra naudingos informacijos: http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=127.

  2. Dėl gražesnio vaizdo norėčiau pasiklijuoti ir lubas ir visa kita. Bet reikėtų klijuoti mikroporinę gumą, o ne poroloną.  http://www.plastena.lt/index.php?s_id=290〈=lt va gal tokią...  O kur, kolega drwtsn,  pirkai odą ? Nejaugi klijavai tikrą ?

     

    Visas medžiagas pirkau iš www.zakona.lt. Odos 1,4m^2 kaina atrodo ~40 lt, izoliacijos (tokios kaip tavo nuorodoje 10 mm) metras atrodo 15 lt, klijai 17lt litras. Odos kabinai reikėjo 4 metrų, izoliacijos panašiai, klijų 3 vnt.

  3. kaip tik šią vasarą gramdžiau visas apdailais (stogas, stoikės, palangės) ir traukiau jas naujai. Klijavau specialią garsą sugeriančią medžiagą (1cm) , o ant jos odą. Jokių kilimų ar kitokių minkštinimų nedariau. Triukšmo lygis nukrito tik apie 1...2 dB(A). Sąmata gavosi visai nemaža, o efektas lygus nuliui. Problemą išsprendžiau Dr.Zoidberg metodu. Kuo džiaugiuosi tai tik vizualiniu efektu ir tuo, kad į galvą nekrenta trupantis parolonas :). Kimšti akmens vatos po vairu, prie skirstytuvo ar virš dėžės kažkaip nesinori. Kaip paskui plauti, remontuoti? Nors tikiu, kad efektas iš to tikrai būtų ryškesnis.

  4. Tai kokios geriausios taip ir nesupratau, reikia 15,5-38. Koki slėgi laikote padangose.

    Slėgį laikau tokį, kokį rekomenduoja gamintojas (pagal apkrovą ir greitį). Dažniausiais taip:

    Lauko darbams: 1,4 priekis, 0,8 galas.

    Transportui: 1,7 priekis ir 1,2-1,4 galas priklausomai nuo krovinio.

    Prie lauko darbų padangos susiploja nemenkai, tai iš kaimynų beveik visų tenka sulaukt kritikos dėl padangų "laužymo" :).

    Jei gerai pamenu rusiškoms padangoms knygoje rekomenduoja 0,8-1,4 galas ir 1,4-2,0 priekis.

  5. Nesupratau. Ieškai tarpinės tarp bloko ir cilindro, o pučia tarp cilindro ir galvos?

    Galvutę šlifuot reikia ir teisingai priveržt.

    Jo, pučia tarp cilindro ir galvos, tik labai pasirodė keista, kad ten nėra jokios tarpinės, kai tuo tarpu apačioje yra. Dėl veržimo tai veržiu kaip ir didesnes galvas ar yra kokia kita specifika?

  6. Sveiki,

    Tarp D-21 variklio cilindro ir bloko dedasi varinė tarpinė, bent jau taip rodo knyga.

    Nukėlęs galvą tarp cilindro ir galvos jokios tarpinės neradau (labai keista) tačiau per šitą sujungimą man pučia kompresiją lauk. Kaip siūlytumėte spręsti šitą problemą? Dėti kokią tarpinę, vežti šlifuoti ar dar ką daryti? Šlifavimo imitavimas namų sąlygomis jokios naudos nedavė ir nesandarumas vistiek liko. Gal kam nors teko spręsti tokią bėdą?

  7. Pats reguliavausi pagal šią instrukciją:

    http://mtz1.ru/documents/passport/rukov ... _6_7_7.htm

    Bėda tik ta, kad centrinės traukės ausis prie traktoriaus su trimis skylėmis buvo pirkta nauja, ir kas įdomiausia, svirtelė prie jos šono buvo privirinta taip, kad netiko sujungti su svirtelėmis per gerą centimetrą. Teko pervirinti. Dabar arti fantastika, tik hidraulo rankena turi būti ant keliančios padėties. Nustojo ir lingės plūgo braškėti ir ratai lūžti.

    O šiaip pas save kaime tai aš dar nesutikau tokio, kuris suprastų, kaip galima art ant "keliančios" rankenos padėties, jau nekalbant apie tai, kas tas jėginis pozicinis yra. Ir dar pagalvoja turbūt nevisai gerai :)

  8. Aš irgi pribaigus darbus sakiau reikės imtis jėginio pozicinio reguliavimo darbų, bet pas mane yra kita bėda. Centrinės traukės tvirtinimo kronšteinas (su trimis skylėmis, buvo pirktas naujas) turi svirtelę, kuri netinka (apie 10 mm) į jėginio pozicinio reguliavimo ašelę su kita svirtele . Nelabai suprantu, ar tai tik reguliavimo klausimas ar pati svirtelė prie kronšteino privirinta ne taip. Gal kam teko krapštyti, kaip ten su tuo reguliavimu?

×
×
  • Create New...