Jump to content

Grūdu kainos?

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Matazzz pranešimas:

Nei 2t pafiksuot, nu bet 2 t tai nera jau mazai . Sakyciau net daug :D fiksavimui , pagal tave skamba kad mazai , ne kad 4t nefiksuojam tai faktas :) , niekad rapso ir nefiksuodavom realiai iki pat kulimo , bet nelabai kazko panasaus ir buvo su kainom kaip dabar, tai jei rizikuojam tai rizikuojam tada jau :D , zesim dar apsigalvosim ir nuspresim ar priimt toki sprendima ar laukt kulimo 

As kiek fiksuodavau ,tai puse realaus derliaus ,zirniu po 2t/ha ,kvieciu 3-3.5t/ha.Bet cia kiekvienas pagal save sprendzia.:icon-smile:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Atsakymai 6,4k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Jau greičiau tapčiau ekologu, nei dirbčiau su AK.

Bet dauguma manau jau prisifiksave po 150€ už 2kl

Matai yra kaip yra.kas buvo to jau niekada nebus. šiandien pardavinėjant kitos savaitės kiaules ir paprašius tris centus daugiau už kg. nes pabrango europoje penkiais centais man pasakė kad geriau ske

Paskelbtos nuotraukos

prieš 6 minutes , ramas 1 pranešimas:

As kiek fiksuodavau ,tai puse realaus derliaus ,zirniu po 2t/ha ,kvieciu 3-3.5t/ha.Bet cia kiekvienas pagal save sprendzia.:icon-smile:

Na as taip pat tokia logika fiksuoju, bet 2018 kai pafiksavau žirniu 2 t/ha o prikūliau tik 1,8 t/ha tai nu ir na.... buvo:icon-razz:

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, paulius radvila pranešimas:

Nu kvieciai nera labai patrauklu, atsizvelgiant i infiliacija ir siu metu virs 220 kainas. O rapsai 430 ir i virsu jau visai idomu, bet keli kontraktai po 100 ar 50 tonu ir kaip ir jau puse rapso yra

kas kas tokia? infliacija? Matematiniais skaiciavimais pateikite itaka kainai ir nepatrauklumui siiuometinei kainai uoste 180 uz II klase.

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , Shimshius pranešimas:

kas kas tokia? infliacija? Matematiniais skaiciavimais pateikite itaka kainai ir nepatrauklumui siiuometinei kainai uoste 180 uz II klase.

Tiesiog spejimas, kas galejo pagalvot kad parduodant kvieti po 200 eur uoste tai nebuvo pati geriausia kaina, ar rapsai kainuos virs 500 eur

Nuoroda į pranešimą
  • po 4 savaičių...
Prieš 7 valandas, Plūgiokas pranešimas:

Ir kaip nuotaikos? 

Smagios, 440 yra geriau nei 360, islaidos tos pacios man buvo , tai faktas ant to pacio derliaus buciau isloses gerokai :) o koks derlius bus nezinau, o didziausios kainos pagaut nemanau kad labai realu ir imanoma, o kad kaina kyla tai ir nuotaika kelia :) dabar apsidraudes po 440 e , o jei kaina bus 500 e man vidurki isnes gal ir 460-470 , nu todel neturiu ko nukabint nosies , aplink turiu pazistamu po 370 pafiksavusiu dar pries ziema , tad neturiu ko skustis :) 

Nuoroda į pranešimą

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Tai cia jau ju problema netavo. Paraso nera ir ramu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 15 valandų, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Šitą visą situaciją siūlau surašyti el. laišku ir nusiūsti firmai jų pagridiniu emeilo adresu. Jeigu vadybininką atleido tai ir jo darbus žino, tai pagaliau prisiima ir savo darbuotojų kaltes o ne viską permeta ant ūkininkų. Ir dar siūlyčiau su išvardinta situacija laiškelį nusiūsti kokiam rajono juristui konsultacijai. Bet tik rašyk, o ne skambink kad turėtum įrodymus.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 16 valandų, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Ar yra tavo rasytas sms, emeilas ir pan apie nora / nenora fiksuoti? Jei tokio dalyko nera, o imone (vadybininkas) savavaliskai prieme toki sprendima - ju kalte ir tu neprivalai deti autografo ant sutarties priedo.

Tegul irodo esmini fakta - tavo noru pareiksta valia uzfiksuoti kaina prie tokio MATIF prie kurio gavai prieda. Jie panasu to padaryti negali ir priverst taves pasirasyti priedo taip pat negali.

Zinoma, kaip auksciau minejes zmogus yra, viska komunikuok emeilais, kad rasydami atsakyma gerai pagalvoti, ar verta rasyti tai ka nori pasiekti (gauti tavo parasa).

Nuoroda į pranešimą

Nemanau, kad čia reikia kažką daug aiškinti, parašai labai trumpai ir aiškiai. Rysium su tuo, kad vadybinike prašo pasirašyti kažkokia sutartį, tu informuoji, kad fiksuoti neprašiau, sutikimo nedaviau. Informuoju, kad produkcijos nepristatysiu. ačiū ir viso gero.

Parašymas svarbus tuo, kad turi pareikšti savo valia ir nesutikimą, kitaip teisme galės sakyti, jog tu viską žinojai ir vykdei sutartį (net jei nepasirašęs) iki neva fakto, kai pamatei, kad tau ji nenaudinga.

ne ūkininkas turi įrodinėti, kad neprašė fiksuot, o jie, kad ūkininkas sakė fiksuot.

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...