Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Gal kažką sudomins čia agrokoncernas atsiuntė tokį pasiūlymą.

Laba diena, akcija taikoma RAPSAMS 

Rapsai Klaipėda (Klasco) – 100t, +5 Eur, Lapkričio MATIF                                            300t, +7 Eur, Lapkričio MATIF 

 500t, +8 Eur, Lapkričio MATIF

AKCIJA GALIOJA TIK ŠIANDIEN. Sutartis galiu formuoti iki 17:00 val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , grazbek pranešimas:

Man irgi aktualu nes esu pasigaves formule minus 8,5 rugpjūčio matifo vežimas į rajono sostinę.

Tai va pas mane 439 e siulo elevatorius uz 15min su traktoriu kelio tai per kulima tiesiai isvezu viska dar eiliu nebuna kosminiu nei pylinet nei kraut isvis pasaka gautusi pagal tai kokiom kainom dabar parduodavom :) dabar geras klausimas ka daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Matazzz pranešimas:

Tai va pas mane 439 e siulo elevatorius uz 15min su traktoriu kelio tai per kulima tiesiai isvezu viska dar eiliu nebuna kosminiu nei pylinet nei kraut isvis pasaka gautusi pagal tai kokiom kainom dabar parduodavom :) dabar geras klausimas ka daryt

Sunku pasakyt, nes atsimušėm į 2012m viršunę. Dabar tikėtina, kad panašiam intervale pasidaužysim, keleta mėn. kaip ir kviečiai, o paskui matysim kaip priprasim prie naujų kainų - bus pigi ar brangi. Bet kol kas bendros tendencijos kainai didėti. Ir nesistenkit gaudyti viršūnių vistiek nepavyks, žiūrėkit ar jums kaina tenkina, jei taip kylant į viršų visada geriau kainas fiksuoti nei krentant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Matazzz pranešimas:

Tai va pas mane 439 e siulo elevatorius uz 15min su traktoriu kelio tai per kulima tiesiai isvezu viska dar eiliu nebuna kosminiu nei pylinet nei kraut isvis pasaka gautusi pagal tai kokiom kainom dabar parduodavom :) dabar geras klausimas ka daryt

Su rapso fiksavimu -tas pats ,kaip sukti rusiska rulete,kvieciai suprantu +- stabilumas yra,o cia kol ne bunkeri daug kas gali nutikt.As nesiryztu nei 2t/ha pafiksuot,bet cia kiekvienam sprest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ramas 1 pranešimas:

Su rapso fiksavimu -tas pats ,kaip sukti rusiska rulete,kvieciai suprantu +- stabilumas yra,o cia kol ne bunkeri daug kas gali nutikt.As nesiryztu nei 2t/ha pafiksuot,bet cia kiekvienam sprest.

Nei 2t pafiksuot, nu bet 2 t tai nera jau mazai . Sakyciau net daug :D fiksavimui , pagal tave skamba kad mazai , ne kad 4t nefiksuojam tai faktas :) , niekad rapso ir nefiksuodavom realiai iki pat kulimo , bet nelabai kazko panasaus ir buvo su kainom kaip dabar, tai jei rizikuojam tai rizikuojam tada jau :D , zesim dar apsigalvosim ir nuspresim ar priimt toki sprendima ar laukt kulimo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Matazzz pranešimas:

Nei 2t pafiksuot, nu bet 2 t tai nera jau mazai . Sakyciau net daug :D fiksavimui , pagal tave skamba kad mazai , ne kad 4t nefiksuojam tai faktas :) , niekad rapso ir nefiksuodavom realiai iki pat kulimo , bet nelabai kazko panasaus ir buvo su kainom kaip dabar, tai jei rizikuojam tai rizikuojam tada jau :D , zesim dar apsigalvosim ir nuspresim ar priimt toki sprendima ar laukt kulimo 

As kiek fiksuodavau ,tai puse realaus derliaus ,zirniu po 2t/ha ,kvieciu 3-3.5t/ha.Bet cia kiekvienas pagal save sprendzia.:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, paulius radvila pranešimas:

Nu kvieciai nera labai patrauklu, atsizvelgiant i infiliacija ir siu metu virs 220 kainas. O rapsai 430 ir i virsu jau visai idomu, bet keli kontraktai po 100 ar 50 tonu ir kaip ir jau puse rapso yra

kas kas tokia? infliacija? Matematiniais skaiciavimais pateikite itaka kainai ir nepatrauklumui siiuometinei kainai uoste 180 uz II klase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Shimshius pranešimas:

kas kas tokia? infliacija? Matematiniais skaiciavimais pateikite itaka kainai ir nepatrauklumui siiuometinei kainai uoste 180 uz II klase.

Tiesiog spejimas, kas galejo pagalvot kad parduodant kvieti po 200 eur uoste tai nebuvo pati geriausia kaina, ar rapsai kainuos virs 500 eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 7 valandas, Plūgiokas pranešimas:

Ir kaip nuotaikos? 

Smagios, 440 yra geriau nei 360, islaidos tos pacios man buvo , tai faktas ant to pacio derliaus buciau isloses gerokai :) o koks derlius bus nezinau, o didziausios kainos pagaut nemanau kad labai realu ir imanoma, o kad kaina kyla tai ir nuotaika kelia :) dabar apsidraudes po 440 e , o jei kaina bus 500 e man vidurki isnes gal ir 460-470 , nu todel neturiu ko nukabint nosies , aplink turiu pazistamu po 370 pafiksavusiu dar pries ziema , tad neturiu ko skustis :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...