Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Laikykit tuos kviečius, kur skubat, dabar prastas laikas juos parduot. Labiau taupyki galimai krizei. Net gi palyginau SP500 indeksą su 2007m. Tačiau labai norėčiau būti neteisus. bet corona gali padėti tam įvykti. Nors mano nuomone pats tas virusas nėra jau toks baisus, kaip jį pateikia per žinias... Yra kur kas baisesnių ligų.

Qw3zqBdx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , gerasukis pranešimas:

Laikykit tuos kviečius, kur skubat, dabar prastas laikas juos parduot. Labiau taupyki galimai krizei. Net gi palyginau SP500 indeksą su 2007m. Tačiau labai norėčiau būti neteisus. bet corona gali padėti tam įvykti. Nors mano nuomone pats tas virusas nėra jau toks baisus, kaip jį pateikia per žinias... Yra kur kas baisesnių ligų.

Qw3zqBdx

šiaip tai nesuprantu kodėl taip sakai, nes pasiseke 30 proc derliaus parduot po 194eur. kai buvo matiffas 196. Dabar sukasi apie 176 ir net nemanau kad jau tokia kaina iki naujo derliau atsistatys.
Ką pastebėjau, kad mūsų supirkėjai pradėjo elgtis kaip degalinės, jei kyla matiff'as neskuba kelt kainos arba koreguoja formule pardavėjo nenaudai.Krentant matiffui tai mikliai kaina numuša.

Kitas dalykas, kad yra sutrikimų su atsiskaitymais tarp ūkininkų ir supirkėjų, trąšos, chemija skolon. Paskui skolos gražinamos grūdais, kadangi tų skolų daug, tai javapjūties metu elevatoriai užsikiša, o kas normaliai dirba tai tokiem vežt sąlygom kokias duoda, arba laikyt. O išsidirbinėja  tai normaliai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , yogop pranešimas:

šiaip tai nesuprantu kodėl taip sakai, nes pasiseke 30 proc derliaus parduot po 194eur. kai buvo matiffas 196. Dabar sukasi apie 176 ir net nemanau kad jau tokia kaina iki naujo derliau atsistatys.
Ką pastebėjau, kad mūsų supirkėjai pradėjo elgtis kaip degalinės, jei kyla matiff'as neskuba kelt kainos arba koreguoja formule pardavėjo nenaudai.Krentant matiffui tai mikliai kaina numuša.

Kitas dalykas, kad yra sutrikimų su atsiskaitymais tarp ūkininkų ir supirkėjų, trąšos, chemija skolon. Paskui skolos gražinamos grūdais, kadangi tų skolų daug, tai javapjūties metu elevatoriai užsikiša, o kas normaliai dirba tai tokiem vežt sąlygom kokias duoda, arba laikyt. O išsidirbinėja  tai normaliai.

 

Uosto kaina giries. 

Usa ir europa maziau kuls tai kaina tikėtina kad labai nekris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Karsonas pranešimas:

Uosto kaina giries. 

Usa ir europa maziau kuls tai kaina tikėtina kad labai nekris.

Bet tai yra kalbama apie ateinančio derliaus perspektyvas. O su tuo kas kiek prikuls, tai skaičiuojam rudenį. Pernai kovo mėnesi neretas lietuvoj kalbėjo visų laikų kviečių rekordą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tiesų teisus esi, kadangi kaina tave tenkina plius jei dar laikas riboja ir bent dalį  reikia išsiparduot. Tik reikia nepamiršti, kad kylant kainoms kur kas geriau dalimis parsidavinėti, nei joms krentant. Vėl gi, aš žiūriu labiau ilguoju laikotarpiu ir manęs labai nejaudina ten maži kilimai ar kritimai. Tačiau šiandien neparduočiau, sulaukčiau bent šiokio tokio atšokimo (jei jis bus) ir tuomet pradėčiau pardavinėti, jei mane ribotų laikas. Šiuo metu labiau pirkčiau. Per krizes dažniausiai maisto kaina kyla. O žiūrėk neužilgo jau reikės iššliuotas lentynas šviežiom kruopom atstatyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, bmarius pranešimas:

laikyti galesi po javapjuties,dabar tik galima pardavineti ora:)

ane :D  o pas mane sandėlyje 300 tonu kviečių guli :) gerai, kad spėjau po 178 200tonu pasirašy

 

beje grikius 2019-11 pardaviau po 400e, kuriuos buvau kūles prieš du metus (tada kaina buvo 250eur) ir iš manęs juokėsi kai sakiau kad be 300e  neparduosiu. Taip kad juokiasi tas kas juokiasi paskutinis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...