Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Čia vertimas iš barchart puslapio geros prognozės.

Kviečių ateities sandoriai --- Kviečių ateities sandoriai gruodžio mėnesio prekyboje yra aukštesni už antrąją sesiją iš eilės iki 0,12 USD iki 5,25 USD, o bufetas tęsia savo bulies pagreitį, nes, mano manymu, ši rinka pakils dar aukščiau.

Aš rekomendavau bullish poziciją maždaug nuo 4,82 lygio ir jei pasirinkote šią prekybą, toliau mažinkite nuostolį iki 10 dienų žemiausio lygio, kuris dabar yra 4,85, nes kviečių kainos pasiekė 3 mėnesių aukščiausią tašką ir, atrodo, išbandys 5.50 lygis mano manymu.

Įdomus faktas apie šią prekę yra tas, kad didėja atviras susidomėjimas ir tai rodo, kad šios prekės yra perkamos iš naujo ir tai yra geras ženklas, kad ateityje kainos gali būti aukštesnės, nes mes prekiaujame virš 20 ir 100 dienų slenksčio vidurkio, nes paklausa yra didesnė. Pradėti įeiti į šią rinką, kurią yra nuostabu pamatyti, todėl ilgai būkite ir toliau laikykitės tinkamų nuostolių.

Šiuo metu aš taip pat rinksiuosi nuo sojų pupelių miltų ir kukurūzų, nes, manau, kad viso grūdų rinka auga, nes panašu, kad kitą mėnesį su Kinija susitarsime dėl prekybos, nes nematau priežasties būk trumpas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...