Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

On 2018-09-17 at 21:21, paulius radvila pranešimas:

Maza tikimybe kad is tokio sandorio galima turet naudos,  porma reikia eiti per bankus unijas ir garantini fonda, jei tie neskolins reiskia jau yra tikrai prasta padetis tada jau talima vabank skolintis is firmu

Aš suprantu, kad metai sunkūs, bet jei tokių problemų yra, tai reikia permastyt ar tikrai einama teisinga kryptimi. Nes dabar ūkininkavimas įgavęs kažkokį fantastinį mastą. Nei į buvusias žvirdobes žmonės sėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-21 at 11:48, anddam pranešimas:

Apšvieskit mane, ar tikrai tokią klasę turėjo priskirti?

 

image.png.4ef8694649ffad6359af777530a1c5ba.png

Vis dėl to vadyba pripažino klaidą, iš pradžių lyg ir sakė 2 klasė, bet sakau iš kur ta 2 klasė, jei atitinka 1 klasės parametrus, tai galiausiai sutiko.. Vadinas ir klaipėdoje su tais tyrimais visko būna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , JCB pranešimas:

Dėl tokių neskalandumų vis nedrįstu prisiruošti organizuoti išvežimą į uostą. Čia vietoje kas neaiškaus būna, tai nuvažiuoji ir išsiaiškini arba jei ne, tada apsuki ir veži į kitą elevatorių.

Joo, vežant į Klaipėdą tai reikia irgi viską pasitikrint, kas svarbiausia vadybą sako tu tikrai pasitikrink ar ten ne 2 klasė, nu blemba galvoju, jų klaida ir dar čia man liepia tikrintis.. Sako mūsų derybininkai ten vietoj nesėdi kaip elevatoriuose, tad negalima kaip pvz dėl vieno kažkokio nežymaus nuokrypio priskirti geresnės klasės, tai sakau tam ir jūs reikalingi tokiem dalykam.. taip labai keistai pasijaučiau, visai jie nesuinteresuoti palaikyti gerus santykius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai 100t kvieciu paeme pinigus sumokejo tik neatsimenu ar per 10d ar 30. Siemet kolkas pirma fura, sutartyj atsiskaitymas per 30d. Kaimynas paprase tai ir avansu dave kazkiek %praeita sav., zirniu dar neatvaziavo pasiimt :d parduodam nezinomiem irgi tik po 1 fura, sumoka pinigus tada gauna antra - pamokyti buvom, tad reikia saugotis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2018-09-28 at 00:12, Petro pranešimas:

Lv kiaulių komleksas už miežius pristatytus moka po 199.00...žemaitija...jei kam įdomu tel mano 865798857

tik pinigus į prieki tegul sumoka.su kiaulėm šiemet nekas kaina sukasi apie 1 eura už kilograma gyvo svorio.tai yra savikaina gal netgi žemiau jos.Kukuruzu pasiulymai jau yra juju kaina šiandien yra apie175-180euru už tona.ir jie bus pas mus lapkričio pirma dekada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne teigiau kad baisinė kaina .kaina yra tokia kokia diktuoja rinka nei didesnė nei mažesnė.aš akcentavau tik kad pinigus mokėtu avansu nes kompleksu kišenėse vėjai švilpauja.jie gyvena visi ateitim tikėdamiesi kitais metais uždirbti.šiemet unikali situacija nuveži 6 šimtus kg. miežiu ir pasikeiti į bekoną iš komplekso.Abiem pusėm naudingi barteriniai mainai valstybei palikdamas baronkos skyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...