Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, grazbek pranešimas:

na ne teigiau kad baisinė kaina .kaina yra tokia kokia diktuoja rinka nei didesnė nei mažesnė.aš akcentavau tik kad pinigus mokėtu avansu nes kompleksu kišenėse vėjai švilpauja.jie gyvena visi ateitim tikėdamiesi kitais metais uždirbti.šiemet unikali situacija nuveži 6 šimtus kg. miežiu ir pasikeiti į bekoną iš komplekso.Abiem pusėm naudingi barteriniai mainai valstybei palikdamas baronkos skyle. 

Kur čia vežt tuos miežius keli bekonai nepamaišytų :D O ta jūsų pardavimo kaina 1€ tai čia yra visiems ar vip klientams? Gal jau gryžtam į 1992 m. metus? :D https://yadi.sk/i/gzm1OD7G3YJNnV

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, gerasukis pranešimas:

Kur čia vežt tuos miežius keli bekonai nepamaišytų :D O ta jūsų pardavimo kaina 1€ tai čia yra visiems ar vip klientams? Gal jau gryžtam į 1992 m. metus? :D https://yadi.sk/i/gzm1OD7G3YJNnV

kitos savaitės gyvo bekono  kaina radviliškyje yra 1,04euro už kg. plius pvm.myžiai radviliškį kainuoja 185 eurus už tona plius pvm.pardavus 0,6 tonos gauni 111 euru.107 kg bekonas kainuoja lygiai tiek pat.Barteriniai mainai taip sakant.Aišku pageidaučiau kad bent tuzina paimtum už tokia kaina.

https://www.hansa-terminhandel.de/default.cfm?mid=34957    čia kitos savaites karkaso vidutinė kaina europoje.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
prieš 5 minutes , Zilvis55 pranešimas:

ar man vienam atrodo kad tu cia kosmoso tikiesi?

Kosmonaute tu, nuleist visada nuleisi ta kaina. O pakelt jau nelabai.

As nekalbu apie tai kas skelbiama viešai. Manau visada eina gauti daugiau. Kiekvienais metai skambina kokie nors vadybininkai ir siūlo savo kainas. Bet jie dažniausiai perparduoda. Mane domina galimybė parduoti tiesiogiai. Be tarpininku. Manau yra ir vietoj, toj pacioj Lietuvoj pirkeju, turiu omenyje ne didžiuosius supirkėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš ir turiu dar kvieciu ekstra-1 kl. Nusiminiau kaip po javapjutes nukrito kainos,bet dabar jau beveik lygios kaip ir buvo rugpjūty. Manau po naujų gali pakilt.

Gali ir nukrist :) o šiaip už 4 kl 200 tikėtis yra naivu. Kaip minėjo, 180 tikriausiai realistiškesnė kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Duncia pranešimas:

Kosmonaute tu, nuleist visada nuleisi ta kaina. O pakelt jau nelabai.

As nekalbu apie tai kas skelbiama viešai. Manau visada eina gauti daugiau. Kiekvienais metai skambina kokie nors vadybininkai ir siūlo savo kainas. Bet jie dažniausiai perparduoda. Mane domina galimybė parduoti tiesiogiai. Be tarpininku. Manau yra ir vietoj, toj pacioj Lietuvoj pirkeju, turiu omenyje ne didžiuosius supirkėjus.

mes iš taves nepirksim taip kad tau mums tos kainos nei kelt nei leist nereik.

manai daug atsiras kurie noretų pašarinių už 200 kai gali rast po 180 nesunkiai?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...