Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 18 valandų, dzipas pranešimas:

Kaina krenta, ir pagrindine nedidelio kritimo priezastis - laikinas pasimetimas, usda pasake kad kukuruzai ir soja JAV vel rekordai ir i tai reaguoja rinka, tiksliau 'investuotojai'. Kiti  ekspertai vis dar tiki kad kaina judes i virsu ir kritikuoja usda menesio pranesima del derliaus prognozes. Ir visos sitos 'prognozes' kad kaina vaiksciotu. As kol kas uzrakinu sandeli, labai geras dregnumas 12-14 pastoves menesiuka ziuresim.

vbs agenturos nuomone turkai nusivertino per daug pinigus budami aktyviausi žaidėjai tai dabar pagiriojasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jukis pranešimas:

Kodel taip krenta matif kame priezastys?

Kainos normalizuojasi, nes neadekvačiai pakilo, o po kilimo būna kritimai. Pabrangusiems grūdams pasiekus kritinę kainos ribą, atsirado jų pakaitalai, sumažėjo poreikis. Suveikė pasiūlos/paklausos dėsnis, tapo aiškūs derliaus rezultatai Europoj, dalyje Azijos, prognozuojami kitiems metams didesni kviečių plotai.

Man tik su miežiais neaišku, iš kur toks poreikis staigus, kad kaina užsilenkė pašarinių iki 200eur, pagal matif pašariniai grūdai tiek nepabrango, ar čia supirkti pašariniai miežiai tampa salykliniais ir sėkmingai taps vokišku alum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, eTadas pranešimas:

gal kas dirbat su agrosfera? kokie atailiepimai?

Viskas tvarkoje geras kainas pasiulo visada Aušra. pernai tik su atsiskaitimu vėlavo savaitėle šias metais viskas laiku svarbu pasirašyti sutartis laiku ir pinigai greit atkeliaus, nes nuo pasirašimo dienos sutarties  30d skaičiuojasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Zygas pranešimas:

Viskas tvarkoje geras kainas pasiulo visada Aušra. pernai tik su atsiskaitimu vėlavo savaitėle šias metais viskas laiku svarbu pasirašyti sutartis laiku ir pinigai greit atkeliaus, nes nuo pasirašimo dienos sutarties  30d skaičiuojasi :)

Šiaip, jei neklystu, sąskaitos pagal LR įstatymus turi būti apmokamos per 30 dienų nuo jų išrašymo (jei sutartyje nenumatyta kitaip), o ne nuo sutarties pasirašymo. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, RALI-RI pranešimas:

Šiaip, jei neklystu, sąskaitos pagal LR įstatymus turi būti apmokamos per 30 dienų nuo jų išrašymo (jei sutartyje nenumatyta kitaip), o ne nuo sutarties pasirašymo. ;) 

sąskaitos neišrašo kol sutarties nepasirašai nes kainos kilo kasdien ir ukininkai gudrauti pradėjo nepasirašinėdavo ju laukė kainų šuolio dėl to man sakė kol sutarties nepasirašai nepradeda vikdyti pirkimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zygas pranešimas:

sąskaitos neišrašo kol sutarties nepasirašai nes kainos kilo kasdien ir ukininkai gudrauti pradėjo nepasirašinėdavo ju laukė kainų šuolio dėl to man sakė kol sutarties nepasirašai nepradeda vikdyti pirkimo

Man tai kaina rase pagal pristatyta diena... Tad pacios sutarties faktas, nieko neleme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...