Jump to content

Recommended Posts

Aš asmeniškai turiu pafiksaves formulę -3 € 2kl. uoste nuo gruodžio mėn. matifo, bet galutinai dar nefiksavau. Čia rusai prisigyrė kad turi labai daug kviečių prikūlę sudarė kontraktus o grūdų nėra ir prie kilimo dar prisideda ir sausra Australijoje. Kiek šitie faktoriai įtakos kainos kilimui neaišku, bet tikiuosi kad iškarto žiauriai nekris tad su galutiniu fiksavimu vis dar laukiu.

Prieš 5 valandų, ukis123 pranešimas:

Kiek dabar siūlo už kviečius elevatoriuje, ir rapsa. Kas žinot būčiau dekingas

Sek kainas agrorodeo.lt

Kvieciam nuo 2018-12 men minusuok +~17 eur ir turesi kaina punkte

rapsas nuo 2018-11 men minusuok ~17 ir turesi kaina punkte.  

Tai pagal siandienos birzas kvieciai 2 kl apie 171 turetu eiti

rapsAs 351

prieš 23 minutes , -marius- pranešimas:

Naujokas aš tame fiksavime, bet ar verta fiksuoti jeigu turi kur laikyti grūdus iki pavasario? Juk kainos būna didesnės negu rudenį.

Uz rudeni taip, bet nera jokiu garantiju kad 19tu pavasari ar ziema kaina bus didesne uz dabartine. 17tu metu derliui didesnis kainu suolis tik dabar ir teatejo. Pasirodo ne mes vieni tokie d****** kad pasilikom grudu iki dabar, uoste pastoviai sutinku kokia fura su kvieciais :)

kaip stipriai fiksuojamas grūdų kiekis įtakoja kainą?

Man AK prieš 3 savaites kviečiu II klasę siūlė po 155, o prieš savaitę 158. Paskaičius kiek kitiems siūlo tai.... Aišku pas mane kiekiai nedideli, nes ūkis labiau papildomi pinigai prie algos, bet kaip kitiems po 170 siūlo.

prieš 28 minutes , -marius- pranešimas:

kaip stipriai fiksuojamas grūdų kiekis įtakoja kainą?

Man AK prieš 3 savaites kviečiu II klasę siūlė po 155, o prieš savaitę 158. Paskaičius kiek kitiems siūlo tai.... Aišku pas mane kiekiai nedideli, nes ūkis labiau papildomi pinigai prie algos, bet kaip kitiems po 170 siūlo.

kainos keičiasi dažniau nei kartą per savaitę. kuo arčiau uosto tuo daugiau moka supirkėjai. šitie dalykai daug įtakoja. pasiskambink į AK tai pasiulys tikrai daugiau nei 158 nes kainų šuolis biržoj.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti