Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 4 valandų, manttys pranešimas:

jo, Justinas Ostreika :D kažkaip jie nepasuka galvos kad gal bisi pasirinkti ziniuciu, biski uzsimaskuoti, uzsiregina savo vardu ir postas nr vienas kokia lieva reklama paslepta :D

Nėra nei vienos priežasties,kad reikėtų netikra anketa naudotis :) Žinių ir taip galima prisirinkti,o čia žmogus kainos apie extra paklausė ir atsakiau kad buvo siunčiamos žinutės su tokia kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 33 minutes , Karsonas pranešimas:

kasdien kyla, jau skaiciuoju kiek praradau... 

a6 tai skaičiuoju kiek išlošiu nuo praėjusių metų. Svarbu progresuoti, o tą laimės paukštę gali pagauti arba ne. Manau lengviau ją gaudyti tiems, kas gali laikyti sandėliuose grūdus. Aš viską iš lauko vežu, tai dabartines kainos mane tenkina, nors dalis fiksuota šiek tiek mažesnėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienais metais artėjant vasarai jie keičia formules ne mūsų naudai. Dažniausiai tai dėl to , kad kuo labiau pilnėja elevatoriai t.y. pasirašoma sutarčių - tuo prastėja formulė. Užsitikrina elevatorių apkrovimą ir vsio. Pernai Kėdainiuose vidurį sezono visi elevatoriai buvo apriboję priemimą, nes nebuvo kur dėt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, pauliuxs pranešimas:

KG   kviečiai 2 klasė 167, miežiai - 156 elevatoriuje Radviliškyje.

Dabar uoste duoda -3 ar -4 už antrą klasę ateinančio derliaus. Tai lieka 11 eur pagal šiandienos matif (182 eur). Tai kaip jie už tuos 11 eurų/t ir nuveža iki uosto ir dar pelno gauna, tai aš neįsivaizuoju...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...