Jump to content

Lietuviška bitininkystė mirus?


Sviesa

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, Sviesa pranešimas:

Sveiki peržiūrėjus jūsų skiltį sudaro vaizdas kad nebėra bitininkų. Parašykite kaip sukates, ar verta bitininkystė ko nors dar šiandien, ar įmanoma iš to pragyventi? 

Ziurim, o tu pabandyk ir parasyk kiek verta suktis bitininkysteje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vyttas pranešimas:

Tikrai verta, vienas bitininkas darbuojas mūsų krašte tai tikrai gerai laikosi, kaip sako tik dirbt reika turėt noro :D

Mldc džiaugiuosi už jį kaži kiek avilių tuuri ir kokius avilius naudoja. Seip įdomu but turėt nor keletą avilių bet taip ir neprisiverciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

   Jei norit pradėti, būtinai pradėkit! Aš ir pradžioje dvejojau, bet prisiverčiau ir džiaugiuosi, jau 4 metai bitininkauju. Pradžioje pirkau 3 šeimeles su daugiaukščiais 10 rėmų aviliais.

   Kaip pradedančiajam, daugiaaukščiai man labai nepatiko, vietos avilyje labai mažai, bites traiškosi, traukiant ir dedant rėmus, lizdas mažas. Dabar pas mane visi aviliai dadano (tradiciniai), tai esu labai patenkitas, aviliai ir gražūs ir patogūs dirbti, o kai bitininkas patenkintas tai ir bites ramios . Patarimas tik nepirkite vienos šeimeles, pirkite 2-3 mažiausiai, aš pirkau rudenį 3 šeimas, man peržiemojo tik 1.. 

   Del šio užsiemimo pelningumo labai abejočiau . Tie kas turi 100 šeimų gal ir gauna tokias pajamas, kad gali iš to pragyventi, bet visiem kas mažiau turi tai tik hobis, kelis eurus pridedantis į piniginę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
On 2020-12-12 at 21:57, Sviesa pranešimas:

Sveiki peržiūrėjus jūsų skiltį sudaro vaizdas kad nebėra bitininkų. Parašykite kaip sukates, ar verta bitininkystė ko nors dar šiandien, ar įmanoma iš to pragyventi? 

Kaip ir visur kaip metai tai naujiena... su tokiai ministrais  nezinia ka ir bedaryt... noriu uzsiset medingais augalais pievas... bet ne sako tiketina vel reiks pievas atstatyt nes virsija suartos grudininku pievos Lietuvos limita.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-20 at 22:07, Traktorius pranešimas:

Kaip ir visur kaip metai tai naujiena... su tokiai ministrais  nezinia ka ir bedaryt... noriu uzsiset medingais augalais pievas... bet ne sako tiketina vel reiks pievas atstatyt nes virsija suartos grudininku pievos Lietuvos limita.... 

Kokie tie medingi augalai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...