Jump to content

Pašarų granuliatorius


valdasbal00

Recommended Posts

Prieš 14 valandų, valdasbal00 pranešimas:

Neradau kazkaip jokios temos apie granuliatorius. Gal kas turit nusipirkes ar susikonstraves ir galetumet pasidalinti patirtim? Kaip gamykliniu deklaruojamas nasumas per valanda ar atitinka realybe? Pagrinde naudociau pasaru (kombikormai is ivairiu grudu) granuliavimui. 

Kiek planuoji i valanda gaminti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Kiek planuoji i valanda gaminti?

Kazin ko nepriplanuosi, arba galingo granuliatoriaus jau reik, kurie ner pigus. Tad galvoju apie 7,5 arba 11kw galingumo. Prie vieno raso 200-300kg per valanda. Galingesnis 300-400kg. Tad idomu ar tiek padarytu, kiek pateikia. Man tokio nasumo uztektu. Gal kas turi pirkes panasius ir papasakotu daugiau. 

Ir vienas dalykas kiek neaisku. Grudus ar butina sumalt pries granuliuojant ar galima ir cielus pilt, o tie rolikai ant matricos lakstantys sutraisko viska. 

Dzipas, Jus gal turit koki nors granuliatoriu.?

Screenshot_20200716_151337.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, valdasbal00 pranešimas:

Kazin ko nepriplanuosi, arba galingo granuliatoriaus jau reik, kurie ner pigus. Tad galvoju apie 7,5 arba 11kw galingumo. Prie vieno raso 200-300kg per valanda. Galingesnis 300-400kg. Tad idomu ar tiek padarytu, kiek pateikia. Man tokio nasumo uztektu. Gal kas turi pirkes panasius ir papasakotu daugiau. 

Ir vienas dalykas kiek neaisku. Grudus ar butina sumalt pries granuliuojant ar galima ir cielus pilt, o tie rolikai ant matricos lakstantys sutraisko viska. 

Dzipas, Jus gal turit koki nors granuliatoriu.?

Screenshot_20200716_151337.jpg

Turejau patirties su granuliatoriais. Siaudu/medzio granuliatorius pas mane buvo - vardinis nasumas viena tona per valanda tai vien tik preso/granuliatoriaus variklis buvo 113kw, bendra linija 290kw. Cia kur imetei tai su tokiais varikliais drasiai gali braukti nuo galo nuli nasumui. Beje vardinis nasumas pasiekiamas po valandos darbo - kai matrica isyla pilnai, kiekvienas sustojimas paleidimas vel kainuoja laiko - mano tikrai galingas persuodavo vidurkyje 900 kg/ha dirbant trim pamainom be sustojimo. Grudu nebandem bet bandem lukstus - super gaunasi, bet kiekvienam produktui reikia prisitaikyti matrica - kanalo ilgis/gylis, diametras ir pan. Siaip pakankamai brangi procedura granuliavimas, todel pasaro savikaina bus didele, nebent norima uzsiimti pardavimais, bet ten kita istorija - atsaldymas, idealu butu bakteriju "uzmusimas", nes kokybei gauti neuztenka pamaltus grudus sugranuliuoti... Nezinau cia sau ar pardavimui planuojies?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...