Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

On 2018-04-11 at 16:21, ekologas pranešimas:

keiciasi ir fiksatoriai o vargeli juos atreguliuot ir aukstis fiksatoriu is dusios patariu pagalvok 9 kartus ir viena kirpk,nors tai aisku jusu reikalas

Buvo pavaru pas mano t-25 perjungimas ant vienos svirties sugalvojau isideti ryciaga su reversu nuemes radau dar tokia metaline detale su ispjova tar pavaru perjungimo sliauzikliu kad ja isimti turbut reikia dangti imt zemen. Pasukau ja i sona pavaros visos yra reversas taip pat. Kazi neatsitiks kad prades koks sliauziklis kliuti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , sako pranešimas:

Buvo pavaru pas mano t-25 perjungimas ant vienos svirties sugalvojau isideti ryciaga su reversu nuemes radau dar tokia metaline detale su ispjova tar pavaru perjungimo sliauzikliu kad ja isimti turbut reikia dangti imt zemen. Pasukau ja i sona pavaros visos yra reversas taip pat. Kazi neatsitiks kad prades koks sliauziklis kliuti.

Aš irgi taip dariau.,metai laiko eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Pernai irgi buvau nugazdintas tokios minties, bet karterio imt nesiskubinau. Pradžioj didįjį škyvą klibyt bandžiau - nė krust, tada nuėmiau starterį ir pabandžiau krustelįt smagratį, o tas laisvas kaip triusikų gumas. Padalijęs pupsių pusiau, radau nukirstus smagračio varžtus. Prie to paties pasikeitė alkūninio salnykas, sankabos diskas, buvo suvaržytas kaip reikiant smagratis naujais varžtais, nu ir iki po šiolei pupsi per Dzūkijos kalnus. 

 

smag.jpg

smag2.jpg

smag3.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, varatokas pranešimas:

uzkurk,paimk 19 rakta ir prie forsunkes atleisk vamzdeli kuro padavimo ,atleidus turi pasikeist varilio darbas,jei atleidus vamzdeli variklio darbas nepasikeicia reiskia ta forsunke neveikia

baisu kurti kad   visai ko nors nesulauzyti...bet ko gero teks,..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

baisu kurti kad   visai ko nors nesulauzyti...bet ko gero teks,..

jei bijai pirma paanalizuok kaip rašo 'Nerijus",arba bandyk nuimt karteri ir ziuret,aišku geriau pirma isitikint.Aš visa varikli perrinkau ir nieko neradau -taip pat buvo pradejes nezmoniškai drebet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...