Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

prieš 36 minutes , Wolume pranešimas:

. Aš noriu išgirsti 2 plundzeriu pranašumus. 

Nu , kad ponas taip nori ... pavežėsiu iki Džiuginėnų :D  :  Plunžerio tarnybos laikas ilgesnis ; slėgio vožtuvo konstrukcija geresnė iš čia nuorinimas užvedimas geresni ; galymybė tiksliai išstatyt  įpurškimo normą ir kampą . ND siurbliuose tas nuo pagaminimo tikslumo priklauso ; pačios plunžerinės poros pigesnės ir prieinamesnės įsigyt ; įškrovimo vožtuvų konstrukcija geresnė irgi ir į darba ir į užvedimą geriau įtakoja ; reguliatoriaus konstrukcija patikimesnė ir meistram labiau suprantama . Tik pirkt reiktų tikrą ruskį a nie xaxolą ar kitaica , koki .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Bedarbis pranešimas:

Kuro siurblio galiny salnika patsai pakeičiau bet ten kur tepalas pilas kuras renkas iš kur jis ten patenka ir da litagroj taiso siurblius?

Po kiek laiko prasiskiedžia tepalas ir jau išpili saliarka. Karts nuo karto pakeisk ir viskas nieko blogo neatsitiks jei tik dėl to ruošies keist siurbli. Tai važiuok kol užsilenks nors abejoju dėl to nuo 1991m sukasi pas mane tiu tiu tiu nieko nedaryta dar. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastave ir prasiskiedžia siurblij tepalas pas mane pokiekvieno padirbimo reikia keisti kai nupirkau trakroriu nežinojau kad reikia tikrinti tai du metus dirbau kol suede kuro siurblio galiny salnika dar tikrino keičiu ir viskas gerai jei sakot dar nekeisti gal dar ir padirbsiu kiek matysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bedarbis, jei žiemos metu traktorius stovi, nuimk siurblį ir nuvežk pakeisti gumeles, kad neskiestu kuras tepalo. Toki kaip nori pirkti siurbli ciupinejau po defekto. Istorijos, po ko jis subirejo nežinau. Ką radau, taip pagrindinis velenas linkęs, reguliatoriaus velenas linkęs,tarpinio krumlio dantys nulaužti. Gal hidro smugis ? Suprantu, krumpliai nulūžo, bet kad velenai linktu... Pas mane stovi kuro aparatūros siurblys, vaziaves be tepimo, kaip ilgai, nežinau, bet laiko. O šitas Šūdas nemanau, kad laikytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Wolume pranešimas:

Bedarbis, jei žiemos metu traktorius stovi, nuimk siurblį ir nuvežk pakeisti gumeles, kad neskiestu kuras tepalo. Toki kaip nori pirkti siurbli ciupinejau po defekto. Istorijos, po ko jis subirejo nežinau. Ką radau, taip pagrindinis velenas linkęs, reguliatoriaus velenas linkęs,tarpinio krumlio dantys nulaužti. Gal hidro smugis ? Suprantu, krumpliai nulūžo, bet kad velenai linktu... Pas mane stovi kuro aparatūros siurblys, vaziaves be tepimo, kaip ilgai, nežinau, bet laiko. O šitas Šūdas nemanau, kad laikytų.

Tai gumelės kaltos čia jos praleidže kura?Maniau rimčiau kas kuro surblio detale pasinešiojus ar kas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-01-19 at 15:19, Vilius pranešimas:

Na pats nesu keites taip dažnai ir kas ten daros po dienos bet spėju greitai ten pasikeičia tas tepalas 

nieko sudetinga ,galine ir sonine issuki probkes o ,per virsutine pyli iki kol per sonine pasirodo tepalasgal 50 gramu o gal ir daugiau,aisku uzsukus apatine ir taip keisk,kas 3 menesiai ir eis ,as tik kas met keiciu ir gerai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kolegos pupsistai likau be reverso...vasara kazkoki varzteli priverziau nes svirtis visai tabalavo bet junginedavosi reversas

Siandien kazkaip keistai persijunge ir svirtis visai tabaluoja,atbulinio nera.

Kazkiek skardas prasiardziau,nesuprantu kame reikalas varztelio nerandu ...gal viduje kas nors ...

Ka patarsit ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Kolegos pupsistai likau be reverso...vasara kazkoki varzteli priverziau nes svirtis visai tabalavo bet junginedavosi reversas

Siandien kazkaip keistai persijunge ir svirtis visai tabaluoja,atbulinio nera.

Kazkiek skardas prasiardziau,nesuprantu kame reikalas varztelio nerandu ...gal viduje kas nors ...

Ka patarsit ???

pametei varzteli -tas rycagas turi nusiimti -davirini verzle padarai kta varzta.Neskubek viso imti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beda kad pas mane pie pat reverso  svirties eina hidrauliniai vamzdziai , vienas prisispaudes prie svirties todel nieko nesimato

pamenu klausiau vasara del varztelio ir ilgai nesupratau kur ka sukti kur ji rasti , po to kazkokiu budu viena ranka versdamas  ta vamzdi kazkoki varzta kazkur prisukau..dabar nei varzto nei skyles nera, gal nuluzo varztas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

beda kad pas mane pie pat reverso  svirties eina hidrauliniai vamzdziai , vienas prisispaudes prie svirties todel nieko nesimato

pamenu klausiau vasara del varztelio ir ilgai nesupratau kur ka sukti kur ji rasti , po to kazkokiu budu viena ranka versdamas  ta vamzdi kazkoki varzta kazkur prisukau..dabar nei varzto nei skyles nera, gal nuluzo varztas?

Pasikviesk girtuokliu kaimieciu kaip mat uz bambali sutaisys. Nereikes sukti paciam galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

beda kad pas mane pie pat reverso  svirties eina hidrauliniai vamzdziai , vienas prisispaudes prie svirties todel nieko nesimato

pamenu klausiau vasara del varztelio ir ilgai nesupratau kur ka sukti kur ji rasti , po to kazkokiu budu viena ranka versdamas  ta vamzdi kazkoki varzta kazkur prisukau..dabar nei varzto nei skyles nera, gal nuluzo varztas?

tada daryk kaip 'ekologas' rašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir padariau kaip ekologas patare ir stai ka radau

 kuginio varztelio nera,tiesiog svirtis isisuka i ta zieda kuris maunasi ant aseles...

kaip suprantu ten kur atsiskyre ta dalis ,ten ipresuota buvo,man nepanasu kad nuluzo,nezinau ar vaziuoti pirkti kita,ar sena tvarkyti,as jau su spaustuvais ipresavau,lyg laikosi gerai,gal dar privirinti kad laikytu? nes ten max tik 2  mm isipresuoja...

IMG_20180222_133604.jpg

IMG_20180222_133741.jpg

IMG_20180222_133748.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ziurek ,cia spresti tau ,bet del viso ko,isleisk tepala is dezes ,kad ten neliktu ko nereikia ar varsto ar kokios geleztes ,juk nesunku ,o jai tepalas geras supilsi atgal ,gali ir pe rsia anga ,isidek sena svirti ,nuvaziuok i parduotuve kur ju yra paziurek ar tokiu yra nauju ,ras pagal kataloga ir ji juk ne arklys kainuoja ,na jei nebus tada jau bandyk kurti is tos pacios,sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

radau lytagros puslapyje, viska komplekte 25e ir tik asele su ausim 2,5e ,tegyvuoja pupsas, net tokiu smulkmenu yra pirkti. 

prastai isipresavo, padauzius nesilaiko, o svarkei nelabai vietos yra,ypac tokiam suvirintojui kaip man :) 

 

rankų nenušalk:icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...