Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Taigi, galinių rato blokavimo mechanizmą pavyko kiek išjudinti, blokavimas pavargus įsijungia, bet tik jį pajudinus nulūžo "pedalo" viršus, liko dabar tik toks strypas, teks keisti;

T25blokatorius.jpg.b25a765ccd047dbf3859848639864b01.jpg

Toliau, kaip minėjau, gal galite išvardinti, ką signalizuoja (kam skirtos) šios lemputės esančios prietaisų skydelyje (dešiniausia, kaip suprantu signalizuoja jog įjungtos tolimos šviesos). Taip pat kam reikalingas antras mygtukas esantis dešiniai migtuko skirto įjungti signalą?

?T25_lemputes.jpg.107b3b90236405b52e32c03ee330142b.jpg

Ir paskutinis klausimas iš skydelio, ką signalizuoja raudonos lemputės esančios temperatūros rodimo ir kuro (bako) kiekio prietaisuose? Jos pas mane sujungtos kartu ir pastoviai dega įjungus degimą:

t25sviecia.jpg.019c84dd42fb08d5509e36e805a3ac0b.jpg

Dėkui iš anksto už pagalbą, kad ir atrodytu į kvailą klausimą, bet dar žalias esu su šia technika, o tokio skydelio schemos, kaip minėjau nerandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, donatas_s pranešimas:

Taigi, galinių rato blokavimo mechanizmą pavyko kiek išjudinti, blokavimas pavargus įsijungia, bet tik jį pajudinus nulūžo "pedalo" viršus, liko dabar tik toks strypas, teks keisti;

T25blokatorius.jpg.b25a765ccd047dbf3859848639864b01.jpg

Toliau, kaip minėjau, gal galite išvardinti, ką signalizuoja (kam skirtos) šios lemputės esančios prietaisų skydelyje (dešiniausia, kaip suprantu signalizuoja jog įjungtos tolimos šviesos). Taip pat kam reikalingas antras mygtukas esantis dešiniai migtuko skirto įjungti signalą?

?T25_lemputes.jpg.107b3b90236405b52e32c03ee330142b.jpg

Ir paskutinis klausimas iš skydelio, ką signalizuoja raudonos lemputės esančios temperatūros rodimo ir kuro (bako) kiekio prietaisuose? Jos pas mane sujungtos kartu ir pastoviai dega įjungus degimą:

t25sviecia.jpg.019c84dd42fb08d5509e36e805a3ac0b.jpg

Dėkui iš anksto už pagalbą, kad ir atrodytu į kvailą klausimą, bet dar žalias esu su šia technika, o tokio skydelio schemos, kaip minėjau nerandu.

Antras migtukas skirtas pakaitinti žvakes. Tolimu šviesų turėtu būti mėlyna lemputė, posukio žalia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, varatokas pranešimas:

tai kas ten per stebuklas - pakeisk abu manžetus ir neleis ,dar tas metalinis dangtelis kur prisisuka ar gerai prisisuka ar varžtų sriegiai visi geri?

Keiciau manzetus jau ne karta,prisiveržė viskas gerai...toks vaizdas kad sudilęs pats štokas....gal yra kur pirkt visas vožtuvėlis ??

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, valde65 pranešimas:

Antras migtukas skirtas pakaitinti žvakes. Tolimu šviesų turėtu būti mėlyna lemputė, posukio žalia.

Dėkui už atsakymą, įtariu jog pakaitinimas neveikia (nes nuspaudus mygtuką niekas nevyksta, ampermetro parodymai nesikeičia, o turėtu rodyti manau gan stipru iškrovimą), reiks pagal schemą ieškotis galų, ten turėtu jis jungtis per rėlę ko gero, kuri stovi kairiau posūkio rėlės po skydeliu?

Laukiu dar daugiau komentarų dėl signalinių lempučių, nes man kolkas ten jos visiškai neaiškios. Plius dar įtariu posūkio stikliukas sumaišytas su kitu, nes mirgsi su posūkiu raudona kažkuri, o paskutinė, kuri yra žalia užvedus variklį dega pastoviai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, donatas_s pranešimas:

Dėkui už atsakymą, įtariu jog pakaitinimas neveikia (nes nuspaudus mygtuką niekas nevyksta, ampermetro parodymai nesikeičia, o turėtu rodyti manau gan stipru iškrovimą), reiks pagal schemą ieškotis galų, ten turėtu jis jungtis per rėlę ko gero, kuri stovi kairiau posūkio rėlės po skydeliu?

Laukiu dar daugiau komentarų dėl signalinių lempučių, nes man kolkas ten jos visiškai neaiškios. Plius dar įtariu posūkio stikliukas sumaišytas su kitu, nes mirgsi su posūkiu raudona kažkuri, o paskutinė, kuri yra žalia užvedus variklį dega pastoviai...

jei dega raudona -vaziuoti draudziama ,jei zalia -prasom vaziuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ka perdaro greiciu dezej, kad "pupsikas" pasiekia virs 30 km/h greiti? kazkur po filmuku buvau skaites komentara, kad uztenka pakeisti padangas (tik neatsimenu koki ismatavimai). issigreitint issigreitina, tik idomu ar lieka darbines pavaros letos. Ir kaip sukimo momentas kinta. Gal kas ka daugiau domejotes?

Video pvz. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On ‎2017‎-‎08‎-‎28 at 11:15, Kazas50 pranešimas:

Sveiki. Atsitiko taip, kad reguliuojant stabdžius, nukrito juostos įtempimo viršutinė veržeklė į "rankovės" dugną. Ar nebus taip, kad užzstrigs važinėjant?.

Dugne radau tepalo. Juosta paveržiau ir pavažinėjau, pastabdžiau pasvilo truputį tepalas ant juostos. Gal prasivažinės?.

Ant vielos magneta pririšus negalima kaip nors ištraukti tos veržeklės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...