Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

As irgi buvau ant mtz filtra uzdejes. Po pirmo alyvos keitimo perpjoviau filtra pasiziuret kas vidui - ogi nieko, uzdejau atgal centrifuga ir jinai kaskart keiciant tepala buna parinkus nemazai koses. Tik kiek pastebejau su normaliais tepalais maziau buna centrifuga uznesta, negu su M10g kad budavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, suwalkas pranešimas:

As irgi buvau ant mtz filtra uzdejes. Po pirmo alyvos keitimo perpjoviau filtra pasiziuret kas vidui - ogi nieko, uzdejau atgal centrifuga ir jinai kaskart keiciant tepala buna parinkus nemazai koses. Tik kiek pastebejau su normaliais tepalais maziau buna centrifuga uznesta, negu su M10g kad budavo.

Tiksliai , butent taip viskas , kaip kad rašai . Kuom aukštesnės kokybės tepalai tuom mažiau centrifugoj brudo , nes dėl geresnio cilindro sandarinimo , mažiau prasiveržia visokių smalkių , nuodegų . Naudojant sintetinį tepalą ir įlgainiui , kai jau nuplauna visus senus brudus , praktiškai centrifuga nelab ką ir besukaups , bo smulkiosios dalelės apsorbuoj pats tepalas o stambesnių nebeliek ... Išties tai tepalo nevalo būtent filtras , bet tai "ne kožnam nabožnam" , daein :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-15 at 09:58, Karsonas pranešimas:

Gal zinot kodel nesiveda. Rėlė kuksi bet starterio nesuka. Starteris relė ir spynelę jau pakeisti. 

Kartais uzsiveda bet nevisada.

Laidais eik, man panašiai buvo, užvedimo knopkė negaudavo kažkur kontakto, pajudinu laidus ir  suka starterį. .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 7/23/2017 at 09:57, Wolume pranešimas:

vakar sienavau, 90-100 laiko pas mane.

jei didelis apkrovimas visai imanomas dalykas tokia temperatura ,-su KIRu šiltą dieną išvis neįmanoma -apie100 temperatura.,o davikliai rodikliai starteriai daugiausia"pareina" aplink Skuodą -ten kažkokia anomalija -kas susiję su elektra viską reikia dažnai keist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

iškilo tokia erzinanti problema. Užvedus varikli, dirba abu cilindrai. Po maždaug 5 ar 10 sekundžių, nustoja dirbti pirmasis cilindras. Nuspaudus gazo pedalą, jaučiasi, kai pradeda dirbt vėl. Tačiau ant mažesnių apsisukimų nustoja dirbt. Galbūt kažkam taip yra buvę ir išsprendėt? Ar nesukt galvos, imt lauk siurblį, purkštukus ir vežt į gydyklą?

Dėkui už atsakymus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siurblys vienplundzerinis - tad jis paprastai duoda labai vienoda kuro norma i visus cilindrus. Gali kazkas atsitike negero but, bet tikimybe maza.  Ka gali pats padaryti - pabandyk isimt forsunke, isardyt, istraukt adatele, viska svariai diz kure praplaut ir sudet atgal. Gali padeti - bent man panasiu atvju padejo. Kartais buna, jog ta adatele reikia gana stipriai su replemis lupt lauk. 

dar gali pabandyt vietoj blogos forsunkes prijungt bet kokia kita, gera, ir paziuret ar purskia. tiek sukant starteriu, tiek uzvedus su 1 veikianciu cilindru - nereikes be reikalo siurblio lupt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaip prieiti prie galinių ratų blokavimo mechanizmo? Nusipirkom nesenai senuką T25, gyvemimo matęs daug, ir nelabai kokio. Po truputi tvarkausi, renku galus elektroje, nes pridirbtra nesamonių, visur masės atjunginėtos ir pan.

Bet šiandien taip jau nutiko, kad teko ištraukdinėti kitą pupsiką užklimpusį, ištraukt ištraukėm, bet pastebėjau jog ratų blokavimas neveikia, tiksliau net įjungti nepavyksta, kadangi pedalas esantis po sėdynę net nejuda, panašu jog viskas užkirmyję. Pro kur ardyti ir kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, donatas_s pranešimas:

Kaip prieiti prie galinių ratų blokavimo mechanizmo? Nusipirkom nesenai senuką T25, gyvemimo matęs daug, ir nelabai kokio. Po truputi tvarkausi, renku galus elektroje, nes pridirbtra nesamonių, visur masės atjunginėtos ir pan.

Bet šiandien taip jau nutiko, kad teko ištraukdinėti kitą pupsiką užklimpusį, ištraukt ištraukėm, bet pastebėjau jog ratų blokavimas neveikia, tiksliau net įjungti nepavyksta, kadangi pedalas esantis po sėdynę net nejuda, panašu jog viskas užkirmyję. Pro kur ardyti ir kaip?

purvą iš po grindelių išvalyk ir veiks,nieko neardyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, kai tik nustos lietus pliaupti, eisiu tą padaryti, ko gero išvalius ten kokio tepaliuko kiek įlašinti irgi nepakenks?

Ir tuo pačiu bus dar kiek daugiau klausimų iš elektros pusės, nes šiek tiek neaišku ką turi signalizuoti skydelyje esančios lemputės. Nes kiek turiu parsisiuntęs remonto knygų apie T-25, ten skydeliai kitokie pavaizduoti. Panašų skydelį mačiau lyg ant naujesnių T-30. Nufotografuosiu.

 Taip pat yra keletas neaiškių detalių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Youtube pažiurėjau kaip reguliuoja vožtuvus. Randa su VMT pirmą cilindrą ir atreguliuoja 0,3 mm tarpelį abiems vožtuvams. Tada suka 180 laips. (puse skriemulio apsukimo) vėl regulioja abu  antrojo cilindro vožtuvus.

Mano reguliuota pagal T 25 vadovėlius, knygas. Ten pirmą cilindrą atreguliuoji įsiurbimo vožtuvą - tada suki 180 laips. atreguliuoji pirmo cilindro išmetimą. Tada vėl 180 laips. suki ir reguliuoji antro cil. įsiurbimą, po to suki 180 laips. vel reguliuoji antro cilindro  išmetimą.

 

Kaip jūs reguliuojat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Kazas50 pranešimas:

..........

Mano reguliuota pagal T 25 vadovėlius, knygas. Ten pirmą cilindrą atreguliuoji įsiurbimo vožtuvą - tada suki 180 laips. atreguliuoji pirmo cilindro išmetimą. Tada vėl 180 laips. suki ir reguliuoji antro cil. įsiurbimą, po to suki 180 laips. vel reguliuoji antro cilindro  išmetimą.

 

Kaip jūs reguliuojat.

Matyt , priešai Tau tuos vadovėlius ir knygas bus pakišę :eusa-think:   .... parašyk , kaip keturcilindrį pagal "vadovėlį" reguliuojat :D  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , wydas63 pranešimas:

Matyt , priešai Tau tuos vadovėlius ir knygas bus pakišę :eusa-think:   .... parašyk , kaip keturcilindrį pagal "vadovėlį" reguliuojat :D  :D

wydas63 tu teisus, mano galva senio ne taip rusiškai suprato. Pasitikrinau - viskas pagal youtube gerai. Atsireguliavau, teko truputi pamažint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, pilit pranešimas:

sveiki,gal galit patart ka daryt su t25 hidro cilindru tiksliau tuo voztuveliu...kiek gumyciu pakeiciau,kiek priracukinau,vistiek tepalalas pro ji bega,gal ji visai uzglusint???p.s nuotrauka lytagros.

219505.jpg

man taip buvo su t-40 ,tai mano siurblys nš-50 tai nelaikydavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...