Jump to content

MTZ pusašis


onas13

Recommended Posts

Sveiki visi. Turiu tokią bėdą, kad pas mane iš mtz 562 pusašio tepalas bėgo. Tragedijos nebuvo, bet per laiką pradėjo nervinti,. Vistiek ten ant ratlankio lašėjo. Prieš kokius pora mėnesių nusprendžiau pakeiti. Pakeičiau salnyką ir tarpinę, bet tepalas vistiek bėga (net  labiau negu prieš tai). Atrodo, kad viskas gerai surinkta, bet nežinau... gal kažkas išsidėvėję? Pusašis atrodo, nekliba. Gal kas žinot, gal buvot susidūrę. Būsiu dėkingas už pagalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, onas13 pranešimas:

Sveiki visi. Turiu tokią bėdą, kad pas mane iš mtz 562 pusašio tepalas bėgo. Tragedijos nebuvo, bet per laiką pradėjo nervinti,. Vistiek ten ant ratlankio lašėjo. Prieš kokius pora mėnesių nusprendžiau pakeiti. Pakeičiau salnyką ir tarpinę, bet tepalas vistiek bėga (net  labiau negu prieš tai). Atrodo, kad viskas gerai surinkta, bet nežinau... gal kažkas išsidėvėję? Pusašis atrodo, nekliba. Gal kas žinot, gal buvot susidūrę. Būsiu dėkingas už pagalbą.

Gal salnyko vieta ant pusašio pagraužta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2020-04-13 at 20:00, Robertas08 pranešimas:

Gal salnyko vieta ant pusašio pagraužta 

Kai ardžiau, tai pažiūrėjau tik ar pusašis nekliba ir ar guolis geras... kažkaip tokia mintis netoptelėjo. Per laiką gali taip nugraužti tą vietą? Pasibaigsiu darbus, reikės tada žiūrėt. Ačiū visiems už atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Dažnu atveju kogero būna išdilimas, kaip aukščiau minėta - nugraužta vieta, kur stovi salnykas. Aš turiu irgi tokią bėdą, guoliai kaip nauji, pusašiai nevaikšto. Kažin tekintojams nesigautų tą vietą atrestauruoti? Jeigu svarke, ar kempu priauginus ir nutekinus, neatsileistų metalas? Gal kam teko daryti kažką panašaus, ar vienintelis variantas keisti naują pusašį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , varmas pranešimas:

Dažnu atveju kogero būna išdilimas, kaip aukščiau minėta - nugraužta vieta, kur stovi salnykas. Aš turiu irgi tokią bėdą, guoliai kaip nauji, pusašiai nevaikšto. Kažin tekintojams nesigautų tą vietą atrestauruoti? Jeigu svarke, ar kempu priauginus ir nutekinus, neatsileistų metalas? Gal kam teko daryti kažką panašaus, ar vienintelis variantas keisti naują pusašį?

Galima bandyt ieskot siauresni salnyka,tada ji galima neiki galo ikalti kad atsistotu salia isgrauztos vietos ant sveiko metalo.Esu taip padares Fordui ant priekinio pusasio,pirkau neorginalu salnika siauresni ir ikaliau taip kad stovetu ant sveikos vietos,salia isgrauzos,jau pora metu laiko, tepalo neleidzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 8 valandas, varmas pranešimas:

Gal prisimenate, ar penkesdiašimto pusašis išsitraukia per rankovę ar norint jį išimti, reikia ir rankove nuimti? Esu ardęs, bet ne dėl pusašio, tai dabar ir neprisimenu..

Senesniems mtz 82 pusasi ištraukti galima tik nuėmus rankove, tai 50 manau irgi tas pats bus plius dar blokiruote 50 neduos jo ištraukti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, rcrc pranešimas:

Isemes esu 82 gal 6 kartus, 50 tas pats, nereikia jokios rankoves nuiminet.

Yra skirtingos rankoves pro kuria telpa pusasis arba ne.  Jei netelpa tai galima 4 dantis pusasio nuslifuoti kurie remesi i dantrati didiji, tada idesi pusasi ir pro rankove, sau taip dariau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , varmas pranešimas:

Taip, teko rudenį mtz 82 senesnio modelio ardyt, tai reikėjo ir rankovė nuiimti. Na o su pidesoku bus matyt, kaip ardysiu bus aišku :D Planuoju pusašius vežti pas tekintoją tvarkyti, labai jau tepalą pradėjo leisti per salnykus.

Tai gal išeitų salnyką čiut nedakalt,kad kitoj vietoj stovėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Panašu, kad reikia keisti mtz 50 galinio tilto korpusą, nes išlupti srieigiai cilindro pado, jau ir perdaryti storesniais, turbūt ir ne vieną kartą ir vistiek atsilaisvina, nelaiko, taip pat stabdžių būgnų keli varštai prasisukę, tai galvoju turbūt paprasčiau pakeisti visą tilto korpusą, nei kažką burti. Noriu paklaust, jeigu mtz 80 tilto korpusą nupirkčiau, ar viduriai tiktų iš senojo pidesokinio tilto visi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , varmas pranešimas:

Panašu, kad reikia keisti mtz 50 galinio tilto korpusą, nes išlupti srieigiai cilindro pado, jau ir perdaryti storesniais, turbūt ir ne vieną kartą ir vistiek atsilaisvina, nelaiko, taip pat stabdžių būgnų keli varštai prasisukę, tai galvoju turbūt paprasčiau pakeisti visą tilto korpusą, nei kažką burti. Noriu paklaust, jeigu mtz 80 tilto korpusą nupirkčiau, ar viduriai tiktų iš senojo pidesokinio tilto visi?

taip, turi tikti, korpusai vienodi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...