Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

nu cia tris paskutinius puslapius paskaicius matyti kas turi mf ir bijo kad suges nes gula tai kryzium uz ta traktoriu. teko su draugo 7715 padirbti pora dienu tai galiu pasakyti traktorius ne man :D gal ten viskas ir dirba tinkamai gal ir patogus motoriukas zirzia graziai tylu ir smagu kad ibega 55 km/h nu bet isedus i vidu visi mygtukai ir visa kita nu bobiski ir ne kitaip.dbr kazkas paspaus like o kazkas tai pasmerks visam gyvenimui bet pasakau kaip man atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvieno skonis skirtingas. turiu, man patogu viskas. tik va kad posukiai desineje tai ziauru.... persedi i kita ir neberandi.... kryzium negulu bet skustis negaliu. vienintelis minusas kuro nerodo, bet atvaziuos ir pakeis dacika.filtru per 635 motovalandas 3 komplektas dabar, bet nekeikiu, nes nebijau savo kaltes pripazint.. bendravau su 8 mf turetojais, kurie naudoja nuo 1 iki 6m laiko.... nu nenumire neiviens nuo mf, dar netgi toliau ukininkauja :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, gediminaske pranešimas:

kiekvieno skonis skirtingas. turiu, man patogu viskas. tik va kad posukiai desineje tai ziauru.... persedi i kita ir neberandi.... kryzium negulu bet skustis negaliu. vienintelis minusas kuro nerodo, bet atvaziuos ir pakeis dacika.filtru per 635 motovalandas 3 komplektas dabar, bet nekeikiu, nes nebijau savo kaltes pripazint.. bendravau su 8 mf turetojais, kurie naudoja nuo 1 iki 6m laiko.... nu nenumire neiviens nuo mf, dar netgi toliau ukininkauja :D 

Ar dar garantinis?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Keitėm kompresorių 6499 ir mes, bet jei ir naujas atlaikys 7000 valandų, tai nematau problemos. Beje iš atstovo nupirkom tokia kaina, kokios niekas kitas net panašios negalėjo pasiūlyt.

Na 7000mh  gal ir normalu. Man pirmą kart užstrigo po 1200 val, vėliau kas 400 val. Paskutinis jau sukasi šiek tiek ilgiau, tfu, tfu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Jaunasis pranešimas:

nu cia tris paskutinius puslapius paskaicius matyti kas turi mf ir bijo kad suges nes gula tai kryzium uz ta traktoriu. teko su draugo 7715 padirbti pora dienu tai galiu pasakyti traktorius ne man :D gal ten viskas ir dirba tinkamai gal ir patogus motoriukas zirzia graziai tylu ir smagu kad ibega 55 km/h nu bet isedus i vidu visi mygtukai ir visa kita nu bobiski ir ne kitaip.dbr kazkas paspaus like o kazkas tai pasmerks visam gyvenimui bet pasakau kaip man atrodo

greičiausiai tu kalbi apie standartine komplektacija,atsisesk i exclusiva kitaip atrodys,pataupe draugas matyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Jaunasis pranešimas:

nu cia tris paskutinius puslapius paskaicius matyti kas turi mf ir bijo kad suges nes gula tai kryzium uz ta traktoriu. teko su draugo 7715 padirbti pora dienu tai galiu pasakyti traktorius ne man :D gal ten viskas ir dirba tinkamai gal ir patogus motoriukas zirzia graziai tylu ir smagu kad ibega 55 km/h nu bet isedus i vidu visi mygtukai ir visa kita nu bobiski ir ne kitaip.dbr kazkas paspaus like o kazkas tai pasmerks visam gyvenimui bet pasakau kaip man atrodo

Tikiu kad po MTZ ten keistai atrodo. Nes paprates prie kirvio darbo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Jaunasis pranešimas:

nu cia tris paskutinius puslapius paskaicius matyti kas turi mf ir bijo kad suges nes gula tai kryzium uz ta traktoriu. teko su draugo 7715 padirbti pora dienu tai galiu pasakyti traktorius ne man :D gal ten viskas ir dirba tinkamai gal ir patogus motoriukas zirzia graziai tylu ir smagu kad ibega 55 km/h nu bet isedus i vidu visi mygtukai ir visa kita nu bobiski ir ne kitaip.dbr kazkas paspaus like o kazkas tai pasmerks visam gyvenimui bet pasakau kaip man atrodo

Jau tave smerke :-D:-D:-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Witalikas pranešimas:

Tikiu kad po MTZ ten keistai atrodo. Nes paprates prie kirvio darbo. 

nu bet nors kaip minejo tai bent jau galejo posukiu rankenele kaip visam pasaulyje idet :D o as vaziuoti kai reikia nebijau ir su mtz ir su case ir su john deere ir su zetor ir su tuo paciu massey ferguson. visi jie gerai kol negenda o negendanciu nera tai taip kad amzinas vistik lieka tik remontas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo  atvežę  Massey Ferguson 6499 demini pabandyt, tai tiesiog baisu pagalvoti apie juos , kai pavažiavus koki kilomemtra pradėjo , lempos išsijunginėti, poto skidelis išsijungė , o galų gale išvis užgesdavo , nuo to sykio tai net pagalvoti nenoriu apie šituos traktorius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Ramuno pranešimas:

Buvo  atvežę  Massey Ferguson 6499 demini pabandyt, tai tiesiog baisu pagalvoti apie juos , kai pavažiavus koki kilomemtra pradėjo , lempos išsijunginėti, poto skidelis išsijungė , o galų gale išvis užgesdavo , nuo to sykio tai net pagalvoti nenoriu apie šituos traktorius. 

sako karta gyvenime ir lazda iššauna, o čia traktoriai genda,nematau jokio stebūklo ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ceck pranešimas:

sako karta gyvenime ir lazda iššauna, o čia traktoriai genda,nematau jokio stebūklo ;) 

Aišku joks čia stebūklas nebūtų jei traktorius būtų senas, bet kaip naujam traktoriui iškart prasideda problemos, tai kas bus po 5 metu? ;)  Čia žiūriu vieni peikia kiti bando visokiais būdais pateisinti tuos gedimus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, caper pranešimas:

Aišku joks čia stebūklas nebūtų jei traktorius būtų senas, bet kaip naujam traktoriui iškart prasideda problemos, tai kas bus po 5 metu? ;)  Čia žiūriu vieni peikia kiti bando visokiais būdais pateisinti tuos gedimus :D 

gal gali įvardint kuriam naujam traktoriui bedu nepasitaiko ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Bent jau aš nei peikiu nei giriu, tiesiog papuolė geras variantas už normalius pinigus ir nupirkom. Sezoną atidirbo be didesnių bėdų, važiuot smagus, arkliai neišsilakstę. Kai suges remontuosim.

Pasiseke tau, man po 100 valandu darbo uzgeso, ir jau tris savaites jau neuzsikuria, na bet dar turiu optimizmo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, jezusLT pranešimas:

Šiaip tam garantija ir duodama,  kad visos kliurkos išlystų ir jas gamintojas sutvarkytų juk. 

O gal duodama,kad siaip ne taip pratemptum tuos ,,garantinius metus,, atsidziaugtum ir po garantinio pirktum nauja? Sparciai einama prie to,kad neapsimoketu remontuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, traktoriam  kaip pvz realiai garantinis laikotarpis mažs duodamas ir prabiegas menkas duodamas tai tas nelabai galiot turi. Su mašinom kitaip. Francai jau senai deklaruija kad gamina automobilius kad tik garantinį laikotarpį normaliai atvažiuotų. Matyt nėra perdaug suinteresuoti pelnais iš atsarginių dalių. Traktoriui manau moto valandų skaičius jei neperkant iki gyvenimo galo jo o panaudojai, parduodi perki naują tai bemt kokie 7k valandų turėtų būti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laverdoj 2011 metu,  siemet beveik dar naujas kondyskes tas vadinamas filtras paleido rutuliukus i slanga visa laime pries purkstuka visa slanga usiklynijo, sutvarkem patys tik pasikvietem masinom kur pildo zmogu. Tas filtras, kad pabiro naujas praktiskai tai mistika. Traktoriam toki pat tik prisukimai slangu kitoki tai nenuostabu, kad reiktu keist kas 1500mth gal siek tiek maziau bedu butu tada, nors va mano atveju ir naujas filtras subrokijo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, jezusLT pranešimas:

Na matai, traktoriam  kaip pvz realiai garantinis laikotarpis mažs duodamas ir prabiegas menkas duodamas tai tas nelabai galiot turi. Su mašinom kitaip. Francai jau senai deklaruija kad gamina automobilius kad tik garantinį laikotarpį normaliai atvažiuotų. Matyt nėra perdaug suinteresuoti pelnais iš atsarginių dalių. Traktoriui manau moto valandų skaičius jei neperkant iki gyvenimo galo jo o panaudojai, parduodi perki naują tai bemt kokie 7k valandų turėtų būti. 

Traktoriaus be 10 tukstanciu manau neapsimoka parduoti. Jei jis normaliai dirba, 10-15 metu ir 10 tukstanciu yra. Jei per metus prasuki tik kelis simtus valandu, tai klausimas ar jis tau ekonomiskai naudingas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...