Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

On 2017-09-17 at 22:13, varanokas pranešimas:

sveiki, turiu klausima, ar patrauktu mf 6712s 4x4 pluga su 45 cm uzgriebiu? Ar geriau rinktis 6713s modeli? Zemes ivairios, bet gryno molio labai mazai.Galvojeme imti komplekta, bet paskaicius tema susimetem del arkliu pagal konedata.

Su 125ag 6cil kverna 4x4 35cm uzgriebiu tempia gerai, dabar 45cm tampo, tai jau jauciasi, priervartaujasi traktorius. Ka tu su 4cil darysi neisivaizduoju, tuo labiau jei tai bus pagrindinis ukio traktorius. Cia be konkreciu bandymu nedaryciau pirkimu, nes nusipirkt greit gali, bet jei netenkins lukesciu, jau bus per velu.

Pries menesi buvo Nh demini atveze, 4cil, auto deze ir t.t. Kuro nemazai susiurbe lyginant su mano dirbant tuos pacius darbus ir operatoriaus ranka atsisake, nes dezes mygtukai tokioj vietoj sudeti, kad nepatogu velniskai. Ir dirbk su tokiu 10 ir daugiau metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai ydomu kai jus ysivaizduojet kiek zmogus turi uzdirbti iš to 100ha per sezona kad galetu sau leisti pirkti 6cl traktoriu kuris minimum bent 10 tukst arba 20kainuos daugiau nei tas 4. Aisku dar komplektacije ytakos tai stipriai. O zmogui dar ir šeima islaikyti ir pragyventi reike is kažko.  As is 70 ha suinvestavau lizingu ir paskola, be darbu tarp zemes ukio darbu, neslaikyciau šeimos niekaip. Aišku po truputy daugeje hektarų. Bet jei nebut galimybes plestis tai lb skaiciuot reike. Pas mane farmalas visa valdyma ant vienos rankenos turi.sankaba,reversas, galinen pakaba, pusbegiai, programuojemos apsukos dvieju padeciu, automatiniu puzbegiu padetis, bei elektrine hidro pora. Manau gan patogiai kaip toke kaina bei baze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, MBLORINSER pranešimas:

is kur tu istraukei kad 6230 120ag tai simtinukas traktorius. tai tie 98ag visai teisingi.

o jus ar zinot ka lyginat GTV gale ar variklio? tai du skirtingi dalykai. isdiskutuotas jau senai.

amber sumaise.pas mus jd 6430 ir vat jame ir rado 98 ag

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, JCB pranešimas:

Su 125ag 6cil kverna 4x4 35cm uzgriebiu tempia gerai, dabar 45cm tampo, tai jau jauciasi, priervartaujasi traktorius. Ka tu su 4cil darysi neisivaizduoju, tuo labiau jei tai bus pagrindinis ukio traktorius. Cia be konkreciu bandymu nedaryciau pirkimu, nes nusipirkt greit gali, bet jei netenkins lukesciu, jau bus per velu.

Pries menesi buvo Nh demini atveze, 4cil, auto deze ir t.t. Kuro nemazai susiurbe lyginant su mano dirbant tuos pacius darbus ir operatoriaus ranka atsisake, nes dezes mygtukai tokioj vietoj sudeti, kad nepatogu velniskai. Ir dirbk su tokiu 10 ir daugiau metu.

tas pats jau minetas jd 6430 su kvern 4x40 18-20cm gyliu ar pries cipavima ar po cipavimo are be problemu su tuo plugu.aisku po cipavimo tai jau nebesvarbu ar i moli ivaziuoji ar kur bet ir priestai negalejom skustis kad persunku jam su plugu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Amber pranešimas:

Man tai ydomu kai jus ysivaizduojet kiek zmogus turi uzdirbti iš to 100ha per sezona kad galetu sau leisti pirkti 6cl traktoriu kuris minimum bent 10 tukst arba 20kainuos daugiau nei tas 4. Aisku dar komplektacije ytakos tai stipriai. O zmogui dar ir šeima islaikyti ir pragyventi reike is kažko.  As is 70 ha suinvestavau lizingu ir paskola, be darbu tarp zemes ukio darbu, neslaikyciau šeimos niekaip. Aišku po truputy daugeje hektarų. Bet jei nebut galimybes plestis tai lb skaiciuot reike. Pas mane farmalas visa valdyma ant vienos rankenos turi.sankaba,reversas, galinen pakaba, pusbegiai, programuojemos apsukos dvieju padeciu, automatiniu puzbegiu padetis, bei elektrine hidro pora. Manau gan patogiai kaip toke kaina bei baze.

O kokia ta kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Amber pranešimas:

Man tai ydomu kai jus ysivaizduojet kiek zmogus turi uzdirbti iš to 100ha per sezona kad galetu sau leisti pirkti 6cl traktoriu kuris minimum bent 10 tukst arba 20kainuos daugiau nei tas 4. Aisku dar komplektacije ytakos tai stipriai. O zmogui dar ir šeima islaikyti ir pragyventi reike is kažko.  As is 70 ha suinvestavau lizingu ir paskola, be darbu tarp zemes ukio darbu, neslaikyciau šeimos niekaip. Aišku po truputy daugeje hektarų. Bet jei nebut galimybes plestis tai lb skaiciuot reike. Pas mane farmalas visa valdyma ant vienos rankenos turi.sankaba,reversas, galinen pakaba, pusbegiai, programuojemos apsukos dvieju padeciu, automatiniu puzbegiu padetis, bei elektrine hidro pora. Manau gan patogiai kaip toke kaina bei baze.

Kuliat po 10t ir neissilaikot. 

As ir turiu paskola ir dar didesne. Bet kazkaip isgyvenam vien is ukio be problemu. Ir minciu yra dar investuoti i dziovykla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Kuliat po 10t ir neissilaikot. 

As ir turiu paskola ir dar didesne. Bet kazkaip isgyvenam vien is ukio be problemu. Ir minciu yra dar investuoti i dziovykla.

O kaip mintis kad geriausia dziovykla tavo atveju būtų jei turėtų pavadinime zodi "lexion" ar panašiai? Na aišku ir su skaičiais teisingais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Amber pranešimas:

Iskur tu zinai kas do skolos sei dienai pas mane? Kad tai teigi :icon-smile:

Tai juk rasei, kad neisgyveni is ukio. Reik valdisko darbo, kad siema islaikytum. 

Nei man rupi nei ka, kam tu kiek duodi ar kas tau duona. 

Bet kai prasideda kalbos apie derliu tai kosmusus rasot. O kai pragyvent reik, dejones. Nesuprantu as jusu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Zilvis55 pranešimas:

O kaip mintis kad geriausia dziovykla tavo atveju būtų jei turėtų pavadinime zodi "lexion" ar panašiai? Na aišku ir su skaičiais teisingais.

Mintis, bet is senukas nuojove viska laiku. Tik dar pupos kabo, bet manau ir tos ant dienu. 

Dziovykla reikalinga, kam duot kietiem uzdirbt, jai gali pac. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei sikam i tema tai visi kartu :D  seip jei paprastas plugas tai skaiciuokit korpusui 30-35 ag jei vartomas tai apie 40-45 ag tiks bele kuriam ir nereikes maikiu plesyti, tems ir smely ir moly ir blablabla

ribos gan dideles nes:

traktoriai buna trumpos bazes, ilgos bazes ilga baze nejaus o trumpai kels prieki

korpuso aukstis lycni kg, bet arti zymiai smagiau

uzgriebis nelabai aktualu

atstumas tarp korpusu cia tai jobtvaimati

remo storis cia irgi jobtvaimati

kelmo diametras nu bole mene

komplektacija (atpjovimo diskai priesplugiai kamporaiziai ir blablabla) didelis jobtvaimati

kas neturit ka veikti galit papyzdavoti, bet seip ka surasiau viskas is gyvenimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Witalikas pranešimas:

Tai juk rasei, kad neisgyveni is ukio. Reik valdisko darbo, kad siema islaikytum. 

Nei man rupi nei ka, kam tu kiek duodi ar kas tau duona. 

Bet kai prasideda kalbos apie derliu tai kosmusus rasot. O kai pragyvent reik, dejones. Nesuprantu as jusu

Ņzn kaip pernai metai tau bet pas mane kvieciu is 60ha 290 tonu ketvirta klase sudygusiu tai symet dar pernyksciu neistempiau.  Bankas gi nelauks. Atiduodi ir pragyvenimui uzsidirbi... Jei tu is 70-80ha išgyveni orei tai valio;-) o uzpenai kad buvo lb gerai tai dar nepasako kad pragyvensi sauniai kelis metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Amber pranešimas:

Ņzn kaip pernai metai tau bet pas mane kvieciu is 60ha 290 tonu ketvirta klase sudygusiu tai symet dar pernyksciu neistempiau.  Bankas gi nelauks. Atiduodi ir pragyvenimui uzsidirbi... Jei tu is 70-80ha išgyveni orei tai valio;-) o uzpenai kad buvo lb gerai tai dar nepasako kad pragyvensi sauniai kelis metus.

Mane pernai rapsas istempe, tai negaliu skustis. Nors ir kviecius pavasari gera kaina pardaviau pasarinius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...