Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

prieš 20 minutes , varanokas pranešimas:

sveiki, turiu klausima, ar patrauktu mf 6712s 4x4 pluga su 45 cm uzgriebiu? Ar geriau rinktis 6713s modeli? Zemes ivairios, bet gryno molio labai mazai.Galvojeme imti komplekta, bet paskaicius tema susimetem del arkliu pagal konedata.

Patraukt tai patrauks, bet arklių bus mažokai. Jd 125ag-135ag 6 cilindrai su 4×4 kartais norėjosi daugiau galios o tie mf6712 ir 6713  turi tik 110 ir 115ag. pasiimk stipresni traktoriu o pluga veliau nusipirksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Patraukt tai patrauks, bet arklių bus mažokai. Jd 125ag-135ag 6 cilindrai su 4×4 kartais norėjosi daugiau galios o tie mf6712 ir 6713  turi tik 110 ir 115ag. pasiimk stipresni traktoriu o pluga veliau nusipirksi

Tiesa, niekad arkliu nebus per daug. Pirk galingesni. Nes normaliam padargui reik kumeliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Witalikas pranešimas:

Tiesa, niekad arkliu nebus per daug. Pirk galingesni. Nes normaliam padargui reik kumeliu

Tikrai taip ir yra pries 7m pirkau  NH 170ag ,galvojau zveris ,bet dabar jau noreciau minimum 240ag turimus padargus traukia bet noragini skutika 4 m jau ne ,uzsidejau vederiui kultivatoriaus nagu viena eile ir jau nebe tas kai buvo tik lyginimo lentu dvi eiles ,jei kas noretu pamainyt tikrai but gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , varanokas pranešimas:

Visa beda tame, kad padargu jokiu neturiu didesniam, dirbamos tik 100 ha o dirbdavom su mtz. Tad tokiam isbedos valke butu pradziai, pasikelciau galia po metu gal geriau butu, nes daugiau lesu souo metu negalim skirti

AS ir gi tik 150ha tedirbu ,tai pirkau tam traktoriui pluga 6kor, overum mokejau apie 1500e ,o turint gera balki pilnai uztektu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, varanokas pranešimas:

sveiki, turiu klausima, ar patrauktu mf 6712s 4x4 pluga su 45 cm uzgriebiu? Ar geriau rinktis 6713s modeli? Zemes ivairios, bet gryno molio labai mazai.Galvojeme imti komplekta, bet paskaicius tema susimetem del arkliu pagal konedata.

turiu 6713s su 4x4 akpil KM80R.greitis 7,5-9 km/h. i rimta moli ivaziaves nebuvau dar nes kombainas apie 10 cm smego + nebaigiau pupu ten kult, bet temps ir ten. kas is tu 6 cil? jei achueni padargai tai taip, bet kadangi mano rimciausi tas plugas ir unia amber drive 4m, tai 4 cil sociai, kam ta kura pleskint? jei mandravosit ir aiskinsit kad nesuprantu, tai brolis turi su 6 cil, ir mtz su 6 cil (ekonomiskas tikrai) mano kieme yra. taip kad zinojau ka perku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , gediminaske pranešimas:

turiu 6713s su 4x4 akpil KM80R.greitis 7,5-9 km/h. i rimta moli ivaziaves nebuvau dar nes kombainas apie 10 cm smego + nebaigiau pupu ten kult, bet temps ir ten. kas is tu 6 cil? jei achueni padargai tai taip, bet kadangi mano rimciausi tas plugas ir unia amber drive 4m, tai 4 cil sociai, kam ta kura pleskint? jei mandravosit ir aiskinsit kad nesuprantu, tai brolis turi su 6 cil, ir mtz su 6 cil (ekonomiskas tikrai) mano kieme yra. taip kad zinojau ka perku

Klysti del kuro, tikrai maziau sudegini su 6cil nei su 4cil. Kad ir 4korpusu plogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Klysti del kuro, tikrai maziau sudegini su 6cil nei su 4cil. Kad ir 4korpusu plogas

nu jo. dabar 13-14l/ha supleskinu.... nepati lengviausia zeme, bet ir netragiskai sunki. 6 cil uzteks tipo 11-13? neuzteks.... neaklai pirkau, skaiciavau tikrai daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbas variklio malonesnis 6 cilindru apkrovas geriau toleruoja mažesnėm apsukom  nereikia zvimbint variklio, resursas didesnis jei ateity norėsi nagus prikišt o ir traktorius pats jau masyvesnis taip kad kaio sakoma iš didesnio neiškrisi. ;)

Jei nusoresta imt 4cilindru tai nėr ko oer daug mūsų pezalų  klausytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , gediminaske pranešimas:

nu jo. dabar 13-14l/ha supleskinu.... nepati lengviausia zeme, bet ir netragiskai sunki. 6 cil uzteks tipo 11-13? neuzteks.... neaklai pirkau, skaiciavau tikrai daug

Rimtai diskusijai bent jau arimo gylį reiktų paminėt. Man tiek jd 6600 ar 6620 ar valtra 171 ar mtz 952 ariant 16 ltr/ha. Esmė ne kad 16, o kad plous minus tas pats visų. Gylis daug maž vienodas, gal su mtz ardavom kažkiek sekliau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Bauer pranešimas:

Su tuo pačiu plūgu, tokiais pat nustatymais, tik kitam lauke - 4 cilindrų kokiais bent 20 procentų buvo ekonomiškesnis už 6-cilindrį.

Tas kur 6 papildomą svorį su savim vežiojosi. Su didesniu plūgu manau rezultatas kitoks būt buvęs. Neapsikrovė traktorius gal? Kokie traktoriai? Diskusija be pabaigos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, gediminaske pranešimas:

turiu 6713s su 4x4 akpil KM80R.greitis 7,5-9 km/h. i rimta moli ivaziaves nebuvau dar nes kombainas apie 10 cm smego + nebaigiau pupu ten kult, bet temps ir ten. kas is tu 6 cil? jei achueni padargai tai taip, bet kadangi mano rimciausi tas plugas ir unia amber drive 4m, tai 4 cil sociai, kam ta kura pleskint? jei mandravosit ir aiskinsit kad nesuprantu, tai brolis turi su 6 cil, ir mtz su 6 cil (ekonomiskas tikrai) mano kieme yra. taip kad zinojau ka perku

Tavo plūgo korpuso užgriebis 40 maksimalus. Taip kad traktorius tikrai neturi tų stebuklingų arklių nurodytų ewa puslapyje. Sakyčiau net kaip 115 arklių letokai įtempia. Neaišku kokiu gyliu... ir kokia dirvos struktūra.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Peleckas pranešimas:

O jeigu pasidomejus vietoj MF, NH T7 serijos. Ar labai daug skirsis kaina. Nes kaip  anksciau klausinejau tai buvo pigiausias variantas. Pagrindas tas, kad bus jau 6 cilindrai. 

Na jei traktorius tokios serijos kaip mf 6 arba nh6 tai manau jokio didelio skirtumo nebus ar 4 ar 6 cil, bet jei lyginti pvz nh 7 serija su mf 6 serija tai ten jau skirtumas didesnis ten jau svorio kategorija kita, hidraulinė pakaba galingesnė siurbliai hidraulikos didesnio našumo, ilgesnė bazė ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, gediminaske pranešimas:

nu jo. dabar 13-14l/ha supleskinu.... nepati lengviausia zeme, bet ir netragiskai sunki. 6 cil uzteks tipo 11-13? neuzteks.... neaklai pirkau, skaiciavau tikrai daug

Turiu pavyzdi tai, vienas 6cil kitas 4cil. Ta pati lauks are abu, tai per diena 37l maziau sudegino 6cil. Marke ta pati traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskutuokit apie tuos litrus kiek norit ,bet man svarbiausia kiek ha per diena eina apart ,as tu litru neskaiciuoju ,pas mane paprastas overumas 6korpusu uzgriebis 50cm viso gaunas 290cm tai per kokias 10 val vienam lauke ir 20ha padarau ,svarbu greit apsidirbti ,o ne girtis kiek mazai sunaudoju kuro ir sedet namie ir laukt kol vel galesi ivaziuot i dirva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano atvejis. Nusipirkau cesa farmal u pro 105 prasukus tebuvo 98ag. Tempiu 4x4 overuma po 40cm gylie 18cm sanaudos 15lha ardavau ant 1800rpm greitis 9,3km/h sjelka 4m noragine su kompakteriu velka be vargo. Herminatorius 4m taip pat velka. Db paciupavau 125ag 500nm greitis arimo 10,5km/h apsukos 1700rpm. Sanaudos nepakito. Beje traktorius svere su svoreis ir frontaliniu 6600kg.  O litrazas tik 3,4 lyg. O MF tai jau 4,4l?

Ir seip 100ha tai nera kas veikti su tokiu. As su savo farmalu 160ha apdirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Amber pranešimas:

Mano atvejis. Nusipirkau cesa farmal u pro 105 prasukus tebuvo 98ag. Tempiu 4x4 overuma po 40cm gylie 18cm sanaudos 15lha ardavau ant 1800rpm greitis 9,3km/h sjelka 4m noragine su kompakteriu velka be vargo. Herminatorius 4m taip pat velka. Db paciupavau 125ag 500nm greitis arimo 10,5km/h apsukos 1700rpm. Sanaudos nepakito. Beje traktorius svere su svoreis ir frontaliniu 6600kg.  O litrazas tik 3,4 lyg. O MF tai jau 4,4l?

Ir seip 100ha tai nera kas veikti su tokiu. As su savo farmalu 160ha apdirbu.

O svoriai netrukdo frontaliniui, kažkoks stebuklingas traktorius, 10,5 km 1700apsuku tai mano 160aj traktorius ne visada išvysto normaliam arime, nebent taip lyg arimas lyg skutimas iki kokiu 18cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...