Jump to content

Sudilę spragilai


apulis

Recommended Posts

Sveiki,

Ar kam nors yra tekę laikinai atnaujinti spragilus ir kaip tą darėte? Bandau kulti grikius, bet jei pagauna šlapesnių arba ne taip paduoda gražina iš nuožulnios į sraigę ir užkiša nuožulnios paėmimą. Atidaręs pilnai paėmimą, bet kišimas iš esmės pasotvus, turint minty, kad grikiai sugulę. Galvoju, gal kol pareis nauji spragilai galima būtų šmirgeliuoti tarpelius arba su kempu bandyt pavirinti siūlių.
Gal kas patarsit kuris atnaujinimo būdas padeda arba kur dar gali būti bėda, kad pastoviai kiša?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvažiuos nauji spragilai tik antradienį-trečiadienį, o pagal orų prognozes pradžiovins ir galima būtų kulti sekmadienį-pirmadienį, po to neaišku, kada geri orai papuls, o grikiai jau dabar sugulę, tai jei ilgiau pabus, kai nukris ant žemės jų jau niekaip nepaimsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , apulis pranešimas:

Atvažiuos nauji spragilai tik antradienį-trečiadienį, o pagal orų prognozes pradžiovins ir galima būtų kulti sekmadienį-pirmadienį, po to neaišku, kada geri orai papuls, o grikiai jau dabar sugulę, tai jei ilgiau pabus, kai nukris ant žemės jų jau niekaip nepaimsi

O tai kaimynas negali apdėt situo klausimu jei tik tiek kūlimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia jau mes diskusiją kreipiame ne ta linkme. Mano įsisvaizdavimu su kempu pora valandų pataškuosiu ir to turėtų pakakti, dar gal paaštrinsiu su šmirgeliu kraštus. Didieji grikių nesėjo, tai kombainai žiemoja, o mažiukai ne visi nori į gulinčių stambiais kambliais grikių lauką važiuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu pažiūrėti, bet šiaip nuožulnią šiemet buvau atkabinęs, tai kaip tikrinau tai švaru, o kuliau tik grikius ir tai visą laiką pakėlęs laikau ir tik apie 2ha tekūliau, tai žemių neprigaudė, bet jei drėgnesnė žolė, varputys ar kambliai drėgnesni netrukus užsuka.
Kaip man sakė atkreipti dėmesį, kad kur varžtai stovi visur spragilų žymės matosi, tai mano spragilai trumpesni ir neaštrūs dirbančios pusės kantai, tai jei nepagauna to pirmo paėmimo ir apsuka nuožulni. Bet galiu tikrinti bet ką ,kad tik surasčiau priežastį, nes tai kaip veikia dabar tai ne darbas, o vargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

99 proc ,kad nuozulni kamera nesvari .toks pat vaizdas buna ,kaip zemiu gerai pagauni ir tingi lipt valyt ,viskas lipa lauk ,jeigu kamera tikrai svari didink spragilu apsukas ,ziurek akmenu lovi .stebuklu nebuna turi ryt ir tokiais ,grudus prastai iskultu tokiais.Jei visa tai nepades didink greiti kulimo .su kanapem buna reikalai ,kai per letai vaziuoji .mases mazai kamera velt pradeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laiko trunka prisišveitimas?  Gal aš kažką galiu bandyt pats, nuožulnios dugną kažkuo patepti ar pašveisti, kad slystų? Pakeisiu kelis štakietus ir įdėsiu kelis naujus tada į nuožulnią. Bet vienas žmogelis primygtinai siūlo užaaštrint spragilus, nes naudoja pavyzdį iš akselinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Švaru viršuj, čia apsukus nuožulnioji spjauna atgal o kederio sraigė paduoda iš apačios ir užgrūda. Minčių davėt, dėl nuožulnios, tai ją atidžiau patikrinsiu, dugną pažiūrėsiu ar neparūdijęs, įdėsiu kelias kreipiančiąsias. Tik kaip jos dedasi aukštesniu kantu į priekį ar trumpesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ji nieko net neprima o ne apsuka.nuozulni neima o sraige ta kupsta suvaro.Kokiu dirzu neimiai, gal blogai surinkai ir ne i ta puse ji vapscie sukasi?Turi mase kameros dugnu sliaust.Yra guzu vadinamas volas? gal uzstriges pakiles i virsu.. arba tranporteris ,kaip kolegos sake isitempes iki nimagu. Apsiziurek viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš juk kuliu, tai kaip ji nepriima, čia palikau kaip ateina kišimas. Tai kai traukiu atgal tai išlupu ir iš nuožulnios, ji juk atgal kai juda tai pasikelia, grandinės transporterio turi laisvumo. Na galiu bandyt iš apačios žiūrėt tą akmenų surinkimo lovį, bet abejoju ar ten ką rasiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.Kazko nenuaiskini cia mums.Dazniausia toks guzas buna ,kaip kamera nenori primt.netrauke lystves mases i vidu o sraige formuoja ta kupsta.Dazniausia beda buna zemes ,kaip spjauna atgal .bandyk pirstu degima dar pakoreguot ,gal meta per aukstai.Ir cia bus tikrai smulkmena ,kaip visada ir dar rasai ,kad apsuka nuozulni -tai turetu gryzt per virsu mase .ko pasekoja dasideda ateinanti is kederio.Jei taip butu kuo as netikiu butu kalti spragilai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, apulis pranešimas:

Švaru viršuj, čia apsukus nuožulnioji spjauna atgal o kederio sraigė paduoda iš apačios ir užgrūda. Minčių davėt, dėl nuožulnios, tai ją atidžiau patikrinsiu, dugną pažiūrėsiu ar neparūdijęs, įdėsiu kelias kreipiančiąsias. Tik kaip jos dedasi aukštesniu kantu į priekį ar trumpesniu.

kas nutinka su nuozulnia kai uzgrudzia sraige? Pagal vaizda ir aprasyma atrodytu, kad nuozulnios  kameros prabuksavimo mova suveikia arba dirzai praslysta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu sakiniu tu patvirtini tai ką aš įtariu, spragilus. Juk kombainas senas, važiuoja lėtai, aš matau kada susiformuoja gumulas ir iš kur jis ateina, kai spajuna per viršų aš stoju palieku dirbti, tai būna, kad tą masę pamėto, apsuka ir spjauna atgal. Kviečiuose ar kitose stačiose kultūrose kai nebūdavo drėgnų stiebų jei toks išlįsdavo, palieki dirbti ant laisvų ir sudoroja, o su grikiais nepaeina. Šiaip kai tenka lupti tai dažnu atveju randu drėgnos žolės arba kamblių. Kai užkiša suveikia mova ar kažkas, diržai nesmirsta. Šiaip ar taip sekmadienį parašysiu kaip sekės ir kas padėjo.

prieš 39 minutes , ramas 1 pranešimas:

.Kazko nenuaiskini cia mums.Dazniausia toks guzas buna ,kaip kamera nenori primt.netrauke lystves mases i vidu o sraige formuoja ta kupsta.Dazniausia beda buna zemes ,kaip spjauna atgal .bandyk pirstu degima dar pakoreguot ,gal meta per aukstai.Ir cia bus tikrai smulkmena ,kaip visada ir dar rasai ,kad apsuka nuozulni -tai turetu gryzt per virsu mase .ko pasekoja dasideda ateinanti is kederio.Jei taip butu kuo as netikiu butu kalti spragilai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , apulis pranešimas:

Paskutiniu sakiniu tu patvirtini tai ką aš įtariu, spragilus. Juk kombainas senas, važiuoja lėtai, aš matau kada susiformuoja gumulas ir iš kur jis ateina, kai spajuna per viršų aš stoju palieku dirbti, tai būna, kad tą masę pamėto, apsuka ir spjauna atgal. Kviečiuose ar kitose stačiose kultūrose kai nebūdavo drėgnų stiebų jei toks išlįsdavo, palieki dirbti ant laisvų ir sudoroja, o su grikiais nepaeina. Šiaip kai tenka lupti tai dažnu atveju randu drėgnos žolės arba kamblių. Kai užkiša suveikia mova ar kažkas, diržai nesmirsta. Šiaip ar taip sekmadienį parašysiu kaip sekės ir kas padėjo.

 

nai tai jei mase netolygiai paduodama ir ateina guzas, tai naturaliai uzkisa nuozulnia kamera, spragilai cia ne prie ko. Grikiams kaip rapsui pjaunamosos sraige turi buti pakelta, cia aisku labiau kad pacios sraiges neuzkistu, bet mases tolygumui taip pat turi itakos. Grikiai ne kvieciai, koks pobugnio tarpas? turetu buti kaip rapsui arba daugiau. Kokie bugno sukiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...