Jump to content

Recommended Posts

• Atsakymai 1,7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Visgi internetas daro žmones labai tolerantiškais. Įsivaizduok, kad forumas, tai pirtis, kur sėdi krūva pusnuogių bičų, pažystančių vienas kitą jau daugiau nei 10 metų. Ir čia įsirauna naujokas - Svei

Demagogija, bet tamsta nieko nekomentuoji, tai reiškia tinka tokia partijos linija, kad kaltas dėl visko ūkininkas. O man ne. Aš norėčiau paklaust visokių "liakų" apie tai, ką jie nutyli. Dirvos erozi

Ankstu  vasaros ryta apie 5.00 brendu per kvieciu lauka, matau kylancia saule, girdziu bundancius paukscius nutraukiancius ryto tyla, jauciu ryto ore tvyrancia vesia dregme. Akys mato kad kvieciai tan

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 1 valandų, Zvanas pranešimas:

Patarkit ką daryti ūkininkui, turinčiam galvijų, kiaulių, esančiam priverstinėj įzoliacijoj po kontakto su be simptomiu? Gyvuliai alkani, o taisyklėse rašo tik apie galimybę šunį pavedžioti penkiolika minučių. Paskambinus 1808 sako nežinom, skambinkit į nvsc, o ten sako nežinom, nėra numatyta tokia situacija, bandykit skambinti 1808. 

O 112 bandei?  prašant gal su policija sujungti. Ginti saugoti padėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 4 valandas, Zvanas pranešimas:

Tai nuo tos dienos vakaro ir teko įzoliuotis, net nebežinau kaip gydytis niekaip neatsiranda nė vieno simptomo, jau panika ima...

Simptomas simptomui nelygu. Aš va kartą, išgėriau vieną (turiu liudininką) čierką, berods viskio, po poros valandų du nedidelius bokaliukus craftinio  alaus... Kai parėjo simptomai, per parą - beveik pasveikau... O moralinė žala ir po šiai dien jaučiama :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...