Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

teisingai, tik labai pompastiškai... 

kaip ten senojoj europoj su grūdų supirkimo kokybės standartais? Ilgai dar mus dulkins "partneriai"? 

 yra tik du standartai maistiniai ir pašariniai .... O mūsų gyvenimo partneriai yra P... .. . kurie turi nusistatę pagal savo vidaus taisyklės kokybės reikalavimus ir visi kažkaip šokame iš laimės ir niekaip negalime iš to rato pabėgti. Čia reikia atskiros temos ir politinės valios. norint kažką pakeisti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

 yra tik du standartai maistiniai ir pašariniai .... O mūsų gyvenimo partneriai yra P... .. . kurie turi nusistatę pagal savo vidaus taisyklės kokybės reikalavimus ir visi kažkaip šokame iš laimės ir niekaip negalime iš to rato pabėgti. Čia reikia atskiros temos ir politinės valios. norint kažką pakeisti. 

nu va, še jūms problemą ir į Briuselį nereikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl informacijos sklaidos prašau formumo dalyvių kurie karts nuo karto čia užklysta, ne tik ieškoti naujienų bet ir jomis dalintis. Priimtinos visos naujienos kurios yra susiejusios su Skaitmenizuotu ūkininkavimu, verslo pavyzdžiais ir žemės ūkio verslo valdymu. Strategijos ir rizikos valdymas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

sakai laikas ir mums parsiduot ?;):icon-lol:

Nesakau kad reikia parsiduoti, tiesiog galima visada pasidomėti kas vyksta pas kaimynus ir juos apkalbėti. Kodėl parsiduoda, kokios kainos, ir t.t tik iš įvairiapusiškos informacijos surinkimo ir apdorojimo galima, kalbėti plačiomis temomis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Nesakau kad reikia parsiduoti, tiesiog galima visada pasidomėti kas vyksta pas kaimynus ir juos apkalbėti. Kodėl parsiduoda, kokios kainos, ir t.t tik iš įvairiapusiškos informacijos surinkimo ir apdorojimo galima, kalbėti plačiomis temomis. 

o jeigu rimtai,visiems savos problemos,kodel parsiduoda,vieniem gal atsibodo,kiti gal galo su galu nesuduria,treti neturi kam palikti,nes vaikai į Angliją pabego ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

o jeigu rimtai,visiems savos problemos,kodel parsiduoda,vieniem gal atsibodo,kiti gal galo su galu nesuduria,treti neturi kam palikti,nes vaikai į Angliją pabego ir t.t.

O pas mus kitaip ? pirmame šios temos lape apie tai aš rašiau. Kad problema yra o kaip ja išspresti kas gali patarti. ? Kas gali suvaldyti rizikas perimant naują ūkį ? ar 10 metų idėjos ir finansų vedimas darysi eksperimentus. Kol įdėsi skelbimą su discount 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

O pas mus kitaip ? pirmame šios temos lape apie tai aš rašiau. Kad problema yra o kaip ja išspresti kas gali patarti. ? Kas gali suvaldyti rizikas perimant naują ūkį ? ar 10 metų idėjos ir finansų vedimas darysi eksperimentus. Kol įdėsi skelbimą su discount 

Valstybė,kaip tu rašei,tik ta valstybė šiuo atveju mums visiems pamotes vietoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , AG Paulius pranešimas:

Dažniausiai pačių svarbiausių dalykų iš įpratimo taip gyventi jau nebepastebite. 

bliamba tu neadekvatus kažkoks duodu konkrečia problemą, davai sprendžiam, turbūt ne vienas prisidėsiu prie to... bet pabėgi nuo diskusijos ir apkaltini mane, kad nieko nepastebiu ...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , jevgenijus pranešimas:

bliamba tu neadekvatus kažkoks duodu konkrečia problemą, davai sprendžiam, turbūt ne vienas prisidėsiu prie to... bet pabėgi nuo diskusijos ir apkaltini mane, kad nieko nepastebiu ...

Apie parduodamos produkcijos supirkimo standartus. 

Kad galėčiau jums padėti pirmiausiai man reikia teisiniko komentaro, kokios salygos ir reaglamentai yra europoje parduodamų grūdinių kultūrų ir kokie mūsų, ar verslas čia nepažeidžia konkurencijos salygų, taikydami perteklinius reikalavimus lietuvoje parduodamai produkcijai, ir  t.t Gal gali padėti šiuo klausimu ?. Surinkite ir susisteminkite informacija o aš ją pasistengsiu nunešiu iki ten kur reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

Apie parduodamos produkcijos supirkimo standartus. 

Kad galėčiau jums padėti pirmiausiai man reikia teisiniko komentaro, kokios salygos ir reaglamentai yra europoje parduodamų grūdinių kultūrų ir kokie mūsų, ar verslas čia nepažeidžia konkurencijos salygų, taikydami perteklinius reikalavimus lietuvoje parduodamai produkcijai, ir  t.t Gal gali padėti šiuo klausimu ?. Surinkite ir susisteminkite informacija o aš ją nunešiu iki ten kur reikia. 

a, matai pamaniau kad v kurse diela... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai senai sakydavo - su tavim ginčytis, tokia pat nauda kaip su radiju.

Jeigu kas skaitote nuorodas, kurias Paulius kelia, tai tą informaciją vertinkite atsargiai, nes pradinių tos info šaltinių jis netikrina. Perskaičiau pirmą straipnį apie robotus Anglijoje ir ten yra kelios grubios klaidos arba nutylėjimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Labai senai sakydavo - su tavim ginčytis, tokia pat nauda kaip su radiju.

Jeigu kas skaitote nuorodas, kurias Paulius kelia, tai tą informaciją vertinkite atsargiai, nes pradinių tos info šaltinių jis netikrina. Perskaičiau pirmą straipnį apie robotus Anglijoje ir ten yra kelios grubios klaidos arba nutylėjimai.

Pasidalink rastomis klaidomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , AG Paulius pranešimas:

Apie parduodamos produkcijos supirkimo standartus. 

Kad galėčiau jums padėti pirmiausiai man reikia teisiniko komentaro, kokios salygos ir reaglamentai yra europoje parduodamų grūdinių kultūrų ir kokie mūsų, ar verslas čia nepažeidžia konkurencijos salygų, taikydami perteklinius reikalavimus lietuvoje parduodamai produkcijai, ir  t.t Gal gali padėti šiuo klausimu ?. Surinkite ir susisteminkite informacija o aš ją pasistengsiu nunešiu iki ten kur reikia. 

kuo blogai kad grūdų kokybė skaidoma į daugiau klasių??? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Labai senai sakydavo - su tavim ginčytis, tokia pat nauda kaip su radiju

Aš visiškai neturiu noro įrodinėti savo tiesų. Rodydamas faktus formuoju nuomonė apie tai kokia bus ateitis ir kur mes einame. O Jūs arba priimate tokia nuomone arba ne.

Laikas parodys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...